Şimdi Ara

Eve Dönüş (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Sibel Kekilli nin performansı cok kotu.( Nasıl altın portakal aldı şaşıyorum yani.)
    2-Film genel olarak vasat sadece işkence sahnelerinin uzerine cok düşülmüş fakat genel kopukluklar var filmde.
    3-Az biraz siyasi mesajlar var. Bu beni rahatsız etti çünkü sinema salonunda zafer işareti fln yaptı millet.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ben de biraz önce filmi izledim bence o kadar kötü değildi bazı sahneleri güzeldi bana göre son sahnede yavuz bingölün söylediği sözden sonra polisler tarafından içeri alınmasıydı
  • Sibel Kekilli'nin performansı bence de çok kötü,inandırıcı gelmedi bana oyunculuğu,film fena bir film değil benim hoşuma gitti,pek siyasi mesaj yok bence....
  • sibel kekilli nin pek alişik olmadiği roller bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

sibel kekilli nin pek alişik olmadiği roller bunlar

ama alışık olduğu rollerde hakkını yememek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: megi21

quote:

arkadaşlar duyduğum kadarıyla 12 eylül dönemini anlatıyor doğru mu acaba

• quote:

quote:

bu konuda çok haklısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasifmert

quote:

quote:

arkadaşlar duyduğum kadarıyla 12 eylül dönemini anlatıyor doğru mu acaba

evet..

• izlemem lazım o zaman
  • sibel kekillinin tarzına uygun değildi bence de. duvara karşıda oynadığı rol kaybolmuş bir genç kız için biçilmiş kaftandı ama kocasına aşık işçi ve asker kızı için uygun düşmemiş.
    filmde işkence sahneleri çok uzun gösteriliyor bu rahatsız edici... ama benim açımdan geçer not alan bir film herşeye rağmen...
  • güzel filmdi doğrusu ne diyelim bazı sahneleri kötüydü ama idare etcez artık kötü satılmazdı yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasifmert

izlemem lazım o zaman

Kaçırma derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

ben de biraz önce filmi izledim bence o kadar kötü değildi bazı sahneleri güzeldi bana göre son sahnede yavuz bingölün söylediği sözden sonra polisler tarafından içeri alınmasıydı

Filmin bu bakış açısı güzeldi bencede, adamın karısından başka kimse suçsuz olduğuna inanmıyor. Aynısı benimde başıma gelmişti, arkadaşı 1 ay gözaltına aldılar herkez kesin bi şey yapmıştır dedi, bunu diyenlerden biride bendim. Meğer çocuk hakikaten suçsuzmus.

• Güzel bir film ama işkence sahneleri bir fazlaca olmuş sibel kekilliyi hiç beğenmedim birde bazı yerlerdeki espriler olmamış işkence sahnesinde üç kere altan erkekliye erkekliğime bir şey olurmu diye soru sordu o durumda insan onu düşünürmü sen yaşadığına dua et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.