Şimdi Ara

InstaDownload Yayında ! (Destekleriniz Önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce bir kaç tane kendime proje yapmıştım. Müşterilerden vakit bulduğumda kendime uygulama geliştirmeye devam ediyorum. Bu uygulama çok basit. Kullanımı çok kolay ve işlevsel. Instagram'da bir fotoğrafı beğendiğinizde indirme yok biliyorsunuz. Bu program sayesinde kullanıcı adını yazıyorsunuz kimin fotoğrafını indirmek istiyorsanız ve doğrudan fotoğrafa iki kez tıklayarak veya sağ altta ki indirme ikonuna basarak indirebiliyorsunuz. Türkçe ve İngilizce dil desteği var. Eğer olumlu yorumlar gelirse ek özellikler eklenebilir başka sürümlerde.

İndirmek İçin:https://itunes.apple.com/tr/app/instadownload-for-instagram/id960636738?l=tr&ls=1&mt=8

InstaDownload Yayında ! (Destekleriniz Önemli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recharged -- 31 Ocak 2015; 22:25:28 >

• türkler in beceremediği birşey daha, kendi üreticisini desteklemek... ben indiriyorum şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmrsln

türkler in beceremediği birşey daha, kendi üreticisini desteklemek... ben indiriyorum şimdi

Desteğiniz için teşekkür ederim.
  • Baska bir program kullaniyordum fakat aramizdan birilerine destek olmak adina bu programi kullanacagim. Hayirli olsun
  • apple store a yaziyorum bulamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: brhmrsln

apple store a yaziyorum bulamiyorum

Bu gün yayınlandı. Henüz bir kaç saat oldu. Doğrudan linkten download edebilirsiniz.
    https://itunes.apple.com/tr/app/instadownload-for-instagram/id960636738?l=tr&ls=1&mt=8

Eğer uğraşmam derseniz yarın "Murat Uysal" yazarak veya "InstaDownload" yazarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.
  • bende indiricem fakat daha app storede bulamadim ama takipteyim.

Bir önerim var birde video indirme olanagi olursa süper olur tadindan yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

bende indiricem fakat daha app storede bulamadim ama takipteyim.

Onun için ayrı bir uygulama geliştirmeyi düşünüyorum. Vine,YouTube,Vimeo vs. benzeri siteler için.
    Yukarıda ki linkten download edebilirsiniz. Şuan daha listelenmemiş olabilir. Aramalarda muhtemelen yarın çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Onun için ayrı bir uygulama geliştirmeyi düşünüyorum. Vine,YouTube,Vimeo vs. benzeri siteler için.
    Yukarıda ki linkten download edebilirsiniz. Şuan daha listelenmemiş olabilir. Aramalarda muhtemelen yarın çıkar.

telefonu yeni aldimda bilgisayara hic baglamadim simdi baglasam 2 saat yedekleyecek o yuzden suan ugrasmak istemiyorum hehe

• quote:

quote:

quote:

telefonu yeni aldimda bilgisayara hic baglamadim simdi baglasam 2 saat yedekleyecek o yuzden suan ugrasmak istemiyorum hehe

Telefondan buna tıkla yeter hocam bağlamana gerek yok.

https://appsto.re/tr/cDIq5.i

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefondan buna tıkla yeter hocam bağlamana gerek yok.

https://appsto.re/tr/cDIq5.i

eyvallah

edit :your bile yazdim :D

edit2: son bisi daha sorucam fotolarini indirdigimiz kisiler haberleri oluyor mu yoksa onlara bildirim gitmiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troy -- 31 Ocak 2015; 23:16:58 >

• İnstagram kullanmıyorum ama indiricem.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcatMiA

İnstagram kullanmıyorum ama indiricem.

Instagram kullanmana gerek yok. Mesela bir arkadaşının adını yazarak eğer profili açıksa fotoğraflarını görebilirsin.

• Hocam galiba jailbreak için bir tweak var galiba oradan da bakarak kendine göre tasarlayabilirsin bende birazdan uygulamanızı indireceğim şimdiden başarılar

• indirdim elinize saglik

• Hayırlısı olsun kardeşim

• Yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Bir sonra ki güncellemelerde ekstralar koyacağım içerisine.

• Kardesim hayırlı olsun instagram kullanmıyorum ama indirip destek olcam

• Destek olmak için bi dal aldım

• çok iyi gözüküyor eve gidince indireceğim :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.