Şimdi Ara

sonunda hyundai i 20 jump aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okadar sordum ettim araştırdım 2. araç olarak sonunda 2013 model i20 1.2 D CVVT JUMP aldım valla seri atak arac yakıtı güzel şekli güzel yorum yapan herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 30 Ocak 2015; 15:38:05 >

• kazasız belasız yolculuklar
  • Hayırlı olsun. Yeni kasamı aldınız. Keşke style paket alsaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

okadar sordum ettim araştırdım 2. araç olarak sonunda 2013 model i20 aldım valla seri atak arac yakıtı güzel şekli güzel yorum yapan herkese teşekkürler

Allah hayırlı etsin. Aracın motor türü hakkında da bilgi verirsen daha detaylı yorumlar yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Hayırlı olsun. Yeni kasamı aldınız. Keşke style paket alsaydınız.

TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK SAĞOLUN Bİ ESKİ KASA ALDIM 12. D CVVT JUMP MODELİNİ ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

okadar sordum ettim araştırdım 2. araç olarak sonunda 2013 model i20 aldım valla seri atak arac yakıtı güzel şekli güzel yorum yapan herkese teşekkürler

Allah hayırlı etsin. Aracın motor türü hakkında da bilgi verirsen daha detaylı yorumlar yapılabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

TEŞEKKÜR EDERİM SAGOLUN DÜZENLEDİM YENİDEN

• Hayırlı olsun, 1.0 dan vazgeçmekle iyi yapmışsın ,0 km alıcaktın galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

kazasız belasız yolculuklar

TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Hayırlı olsun, 1.0 dan vazgeçmekle iyi yapmışsın ,0 km alıcaktın galiba

YOK HOCAM GETZ E FALAN BAKIYORDUM BİRAZ LİMİTİ ARTIRDIM İŞTE ÇOK SAGOLUN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Hayırlı olsun, 1.0 dan vazgeçmekle iyi yapmışsın ,0 km alıcaktın galiba

YOK HOCAM GETZ E FALAN BAKIYORDUM BİRAZ LİMİTİ ARTIRDIM İŞTE ÇOK SAGOLUN

Polo yaris 1.0 soruyordun yanlış hatırlamıyorsam, ama iyi tercih yapmışsın, benimde almayı düşündüğüm araç yeni kasa olarak.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    evet evet dogru hocam o kadar konu actımki hatırlayamadım :) çok teşekkürler sizde inşallah gönlünüze göre alırsınız hocam atik epey hızlı gaza tepki veren bi araç
  • Hayırlı olsun. Şu zamanda araç tercihi yapmak çok zor, üzerinizden büyük bir yük inmiştir şimdi Bende aylardır araç bakıyorum. 2014 i20 jump 1.4 crdi araç buldum galeriden 0 km 38 bin tl. Aracınızı almadan önce fiyat incelemesi yaptıysanız, benim söylediğim araç için fiyat iyi mi bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

Hayırlı olsun. Şu zamanda araç tercihi yapmak çok zor, üzerinizden büyük bir yük inmiştir şimdi Bende aylardır araç bakıyorum. 2014 i20 jump 1.4 crdi araç buldum galeriden 0 km 38 bin tl. Aracınızı almadan önce fiyat incelemesi yaptıysanız, benim söylediğim araç için fiyat iyi mi bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

teşekkürler aynen öyle oldu valla 2. aracım ama cok seviyorum valla :)size allah kolaylık versin araştırmada zor valla hocam ben ikinci el aldım 2013 model bir önceki kasa 28bin tlye aldım.. yeni kasada gerçekten etkileyici ben belki yardımcı olamam ama yardımcı olacak arkadaşlar vardır kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 30 Ocak 2015; 15:56:27 >

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gü

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

teşekkür ederim çok sağolun
  • Hayırlı olsun, ben de Sense paket 1.2 D-CVVT aracımı 2013 sonunda sıfır olarak almıştım. Yaklaşık 14 ay oldu ve memnunum. Tek şikayetim dandik plastik aksamların kalitesizliği, en çok memnun olduğum şey ise kesinlikle motor. O hacimde bir motorun böyle gidip bu kadar az yakması gerçekten çok iyi.
  • Hayırlısı olsun.
    Allah kaza bela büyük sıkıntı vermesin.

• Hayırlı olsun arkadaşım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Hayırlı olsun dostum. Allah kaza bela vermesin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.