Şimdi Ara

KANKİLER YÜZÜNDEN OLCAN'I ALDIK TÖRE,FREİ KAÇTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu töre ve kerim özelliklede kerim galatasaray a gelmeye can atıyordu ama biz gittik bu gençleri almak yerine 30 yaşındaki göbekli ne olduğu belirsiz bi adamı aldık bu olcan konusunda kankilerin parmağı yoksa bi şey bilmiyorum

• Yedek olarak alındı demiştim milyon - yemiştim. Belkide tercih sebebi, diğer oyunculara göre daha az maliyetli olmasıdır.
  • Emin ol biz alsaydık Besiktastaki gibi oynamazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sol açıkta Dzemaili oynardı yazık olurdu çocuklara boşverin daha iyi böyle
  • Kanatlarda Bruma-Sneijder-Emre Çolak üçlüsünden ikisi oynuyor ve bu üçünden memnunuz genel anlamda. Kanat sıkıntımız yok. Olcan'ın kötü olması çok dert değil.

Asıl Alex Song gelmedi, yerine Dzemaili geldi. Campell gelmedi yerine Pandev geldi. Bunlara yanarım. Campbell ve Song kiralanabilseydi hem çok daha fazla katkı verirlerdi hem de bonservis vermezdik Napoliye.
  • daha tecrübe kazanacaklar
  • Bence suat altın inşaat kayseri erciyesspordan barış memişi alın töre ve frei kaçtı.
  • bakın beyler bazı arkadaşlar emre bruma var zaten demiş .. benim demek istediğim o değil eee boşa olcan a para saçacağımıza bu gençlerden biri yedekte olsa fena mı olurdu
  • Keske her gs li senin gibi olsa dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcan sırf Fenerbahçe nefretinin peşine gitti Trabzon ve Galatasaray'a.
  • yolda taşa takılıp düşseniz selçuk buraktan bilceksiniz
  • Ya gökhan töre gelse hadi neyse bir yer açılır 11 de kendine yer bulur da kerim frei nedir?Kimi keseceksin brumayı mı emreyi mi burak ı mı kimi yani?
  • Olcan 5 Gökhan 4'e alındı, Olcanın katkısı 0, Gökhan tek başına takım
  • Gökhan töre sneijder bruma 3 lüsü ne oynardı be hayal bile edemiyorum

• sieve S kullanıcısına yanıt
    Yahu Kerim Frei ile Bruma'yı bonservislerine göre karşılaştırırsan sen hakslısın ezici bir üstünlük var yanlız oynadığı futbol ve takımına verdiği katkıyla olay tam tersine döner, bence harcanan bonservis ve yaptığı katkıyla Bruma bizde olsa ancak Kerim'in yedeği olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Kanatlarda Bruma-Sneijder-Emre Çolak üçlüsünden ikisi oynuyor ve bu üçünden memnunuz genel anlamda. Kanat sıkıntımız yok. Olcan'ın kötü olması çok dert değil.

Asıl Alex Song gelmedi, yerine Dzemaili geldi. Campell gelmedi yerine Pandev geldi. Bunlara yanarım. Campbell ve Song kiralanabilseydi hem çok daha fazla katkı verirlerdi hem de bonservis vermezdik Napoliye.

Yabancı sınırından dolayı ikisi de düzenli oynayamazdı.

Ayrıca o transferler olsaydı, Song'un oynaması için Selçuk'un kesilmesi gerekiyordu, bu da imkansız tabi ki.

Campbell gelseydi Bruma arka planda kalacaktı ve harcanacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exalted1903

Yahu Kerim Frei ile Bruma'yı bonservislerine göre karşılaştırırsan sen hakslısın ezici bir üstünlük var yanlız oynadığı futbol ve takımına verdiği katkıyla olay tam tersine döner, bence harcanan bonservis ve yaptığı katkıyla Bruma bizde olsa ancak Kerim'in yedeği olur

Frei Bruma'dan iyidir demek için aşırı fanatik olmak lazım yada maçları hiç izlememek filan
  • Burada bir şeyi doğru tespit etmek lazım, Geldiği para ve verdiği katkıyı ortaya koyduğumuzda Frei çok daha ilerdedir Brumadan, Bruma iyidir kötüdür diyemem ama bence daha iyi kullanabilecek bir takımda daha çabuk kendini gösterir ver geliştirirdi, sakatlığından sonra çocuğu malesef harcadı giden td leriniz, keşke daha çok şans bulsaydı belki alınan o bonservise giderdi ama şu anda yarısı bile etmez malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

quote:

Orijinalden alıntı: Exalted1903

Frei Bruma'dan iyidir demek için aşırı fanatik olmak lazım yada maçları hiç izlememek filan

Arada beklenti, takım planlaması gibi nedenlerde var bu konuda haklısın ama bence Frei'ın Bruma ile farkı yok..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.