Şimdi Ara

KANKİLER YÜZÜNDEN OLCAN'I ALDIK TÖRE,FREİ KAÇTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sezonu geçtik zatende önemli olan seneye ne yapılacak
    ilk 11 de yabancı sınırı olmadığı için kadro mühendisliği sneijder üzerine yapıp,selçuk burak semih gibiyeniçeri çetesini ilk 11 den uzaklaştıramazsak yine bu adamlar kırılıp küsmesin diye kadro kurulursa bir yol olmaz
  • Kerim konusunda haklisin bizden once fatih terimin reddettigi oyuncu fakat töre konusunda kiralik geldikten sonra bonservisini size yedirtmezdik olcan yerine töreye teklif etmiş olsaydiniz 4m€ ya değilde 7m€ ya gelirdi ama yinede Beşiktaşa gelirdi kulubune 3lira fazla verip ayni paraya burda oynardi ha bide şunu demeden edemeyeceğim kerimi iyiki almisiz brumayi aldigimiza cok sevindim 4te 1i fiyatina brumunin 3gomlek ustunu aldik kerim 25yasinda ingiltereye doner ama brumanin yolu antep olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Kerim konusunda haklisin bizden once fatih terimin reddettigi oyuncu fakat töre konusunda kiralik geldikten sonra bonservisini size yedirtmezdik olcan yerine töreye teklif etmiş olsaydiniz 4m€ ya değilde 7m€ ya gelirdi ama yinede Beşiktaşa gelirdi kulubune 3lira fazla verip ayni paraya burda oynardi ha bide şunu demeden edemeyeceğim kerimi iyiki almisiz brumayi aldigimiza cok sevindim 4te 1i fiyatina brumunin 3gomlek ustunu aldik kerim 25yasinda ingiltereye doner ama brumanin yolu antep olur

"4te 1i fiyatina brumunin 3gomlek ustunu aldik kerim 25yasinda ingiltereye doner ama brumanin yolu antep olur"

5 sene sonra uplarım.İngiltere'de hiçbir sağlam ve potansiyelli oyuncu BPL'den 20 yaşında şutlanmaz kardeşim aklında olsun.
  • Fenerdeki diaya cok benzetiyorum Brumayi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Exalted1903

Yahu Kerim Frei ile Bruma'yı bonservislerine göre karşılaştırırsan sen hakslısın ezici bir üstünlük var yanlız oynadığı futbol ve takımına verdiği katkıyla olay tam tersine döner, bence harcanan bonservis ve yaptığı katkıyla Bruma bizde olsa ancak Kerim'in yedeği olur

Bruma'nın ilk 11 oynayamayacağı bir takım, ya da mevkiinde onu kesebilecek bir topçu olduğunu düşünmüyorum ligimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

quote:

Yahu Kerim Frei ile Bruma'yı bonservislerine göre karşılaştırırsan sen hakslısın ezici bir üstünlük var yanlız oynadığı futbol ve takımına verdiği katkıyla olay tam tersine döner, bence harcanan bonservis ve yaptığı katkıyla Bruma bizde olsa ancak Kerim'in yedeği olur

Bruma'nın ilk 11 oynayamayacağı bir takım, ya da mevkiinde onu kesebilecek bir topçu olduğunu düşünmüyorum ligimizde.

Şuan bruma bjk de olsa anca ilk 18 e zor girer. Kanatlar brumayı hertürlü keser o kadar iddialiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu-

quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

quote:

Şuan bruma bjk de olsa anca ilk 18 e zor girer. Kanatlar brumayı hertürlü keser o kadar iddialiyim

Olcay'ı da Kerim'i de rahatlıkla keser. Sizde olsa istatistikleri 3'e katlanırdı hatta. Oyun yapısı çok uyuşuyor sizin takımla. Dikine oynaması, hızlı sert tek paslar. Bir de hızı ve tekniği eklenince. Samimi düşüncelerim bunlar, benim bakış açım tabii ki.

• atışmayın oğlum iki dakika keyfini çıkarın ikisi de aynı ligde oynuyor izleyin yalnız olcan konusuna katılıyorum çöp oğlu çöp adam kim aldıysa...
  • Bruma, world class potansiyele sahip bir oyuncu. Töre ve Kerim maksimum Bjkde ilk11 oyuncusu olur. Brumaysa, potansiyeline erisirse, Bayernde, Realde oynar. GSye geleli 1.5 yil oldu. Yabanci siniri nedeniyle fazla süre alamadi. Cok ağir bir sakatlik yasadi. Prandelli gibi bir TDyle calisti. Brumayi psikolojik olarak bitiren bir TD. Buna ragmen geldiği döneme göre daha iyi.

Bjknin oyun plani bos alan yaratmaya dayaniyor. Bos alan vermeyen, eli yüzü düzgün her takim Bjkyi yener. GSde, Possesion futbolu icin kanatlarda ortasaha özelliği olan, pasör oyuncularin oynamasi önemli. Olcan Bjkye gitse, onlarin oyun planina göre daha uygun bir oyuncu. O da farkli bir perfonmans gösterirdi.

GS, Töreyi silah olayi nedeniyle almadi.
  • quote:

Kerim konusunda haklisin bizden once fatih terimin reddettigi oyuncu fakat töre konusunda kiralik geldikten sonra bonservisini size yedirtmezdik olcan yerine töreye teklif etmiş olsaydiniz 4m€ ya değilde 7m€ ya gelirdi ama yinede Beşiktaşa gelirdi kulubune 3lira fazla verip ayni paraya burda oynardi ha bide şunu demeden edemeyeceğim kerimi iyiki almisiz brumayi aldigimiza cok sevindim 4te 1i fiyatina brumunin 3gomlek ustunu aldik kerim 25yasinda ingiltereye doner ama brumanin yolu antep olur

Bruma wonderkid olarak lanse edilir Avrupa'da , u20 dünya Kupası'nın Pogba ve quintero ile birlikte en büyük yıldızıydı ve ülkesinde gelecekte Portekiz milli takımının en büyük yıldızlarından biri olacağı söyleniyordu. Kerim ise 20 yaşında Premier Lig'den şutlandı. İngilizler onda zaten bir şey görseler satmazlardı kendi milli takımlarına alırlardı.Bu iki oyuncuyu karşılaştırmak Bruma'ya hakaret yani. Kerim'le Sinan'ı kıyaslayın Bruma 3 beden büyük gelir ona

• quote:

Orijinalden alıntı: PierreHöjbjerg34

Bruma, world class potansiyele sahip bir oyuncu. Töre ve Kerim maksimum Bjkde ilk11 oyuncusu olur. Brumaysa, potansiyeline erisirse, Bayernde, Realde oynar. GSye geleli 1.5 yil oldu. Yabanci siniri nedeniyle fazla süre alamadi. Cok ağir bir sakatlik yasadi. Prandelli gibi bir TDyle calisti. Brumayi psikolojik olarak bitiren bir TD. Buna ragmen geldiği döneme göre daha iyi.

Bjknin oyun plani bos alan yaratmaya dayaniyor. Bos alan vermeyen, eli yüzü düzgün her takim Bjkyi yener. GSde, Possesion futbolu icin kanatlarda ortasaha özelliği olan, pasör oyuncularin oynamasi önemli. Olcan Bjkye gitse, onlarin oyun planina göre daha uygun bir oyuncu. O da farkli bir perfonmans gösterirdi.

Ha ha ....Gsli arkadaslardaki bu ozguvene hayranim...Gokhan Tore'nin pesine cok kostunyz hatta araya girip klubune daha fazla para verdiniz ama Gokhan istemedi..
    Bruma konusunuma gelirsek brncr Gokhanla Bruma arasinda bahsettiginiz kadar bir fark yok hatta bugun icin akli basinda her hoca bu ikili arasinda Gikhani tercih eder.Sizi anliyorum.cok buyuk paralar yatirdiniz ve umitlisiniz ama maalesef aldiginiz paranin yarisina bile satamazsiniz..Burada brumayi kotulemiyorum ama ederindem ckk fazla paraya almissiniz ve maalesef Brumadan cok zarar edeceksiniz.Hadi iyi gunler..

• quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

quote:

Bruma wonderkid olarak lanse edilir Avrupa'da , u20 dünya Kupası'nın Pogba ve quintero ile birlikte en büyük yıldızıydı ve ülkesinde gelecekte Portekiz milli takımının en büyük yıldızlarından biri olacağı söyleniyordu. Kerim ise 20 yaşında Premier Lig'den şutlandı. İngilizler onda zaten bir şey görseler satmazlardı kendi milli takımlarına alırlardı.Bu iki oyuncuyu karşılaştırmak Bruma'ya hakaret yani. Kerim'le Sinan'ı kıyaslayın Bruma 3 beden büyük gelir ona

Evet lanse edip size sattilar.Pigba ile Brumayi ayni cumlede killanarak ne kadar futboldan anladigini goruyoruz..Ustteki mesajimda da dedigim kabullenmeniz zor haklisiniz ama Bruma transferinde sizi kaziklamislar maalesef.Bruma asla topclass bor topcu olamayacak ve genr uzulerek soyluyorum aldiginiz paranin yarisina satarsaniz buyuk basari olur...

• Gerek yok ya bu seneyi bi atlatırsak seneye yabancı doldurururz töreden freiden ucuza daha yetenekli
  • Bjkliler gaza gelmis yine, almak lazim gazlarini

• quote:

Orijinalden alıntı: sublebaaa

quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

quote:

Evet lanse edip size sattilar.Pigba ile Brumayi ayni cumlede killanarak ne kadar futboldan anladigini goruyoruz..Ustteki mesajimda da dedigim kabullenmeniz zor haklisiniz ama Bruma transferinde sizi kaziklamislar maalesef.Bruma asla topclass bor topcu olamayacak ve genr uzulerek soyluyorum aldiginiz paranin yarisina satarsaniz buyuk basari olur...

Düşüncelerinizle bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz sayın Wenger

• sezon başında töre yerine olcan gelsin istiyordum ama şimdi görülüyor ki öyle olsaydı çoktan orta sıralardaki yerimizi almıştık. demba ba ve törenin oynamadığı ya da kötü oynadığı maçlarda sürünüyoruz
  • Olcan'ın göbeği hiç bir zaman erimeyecek :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sublebaaa

quote:

Orijinalden alıntı: PierreHöjbjerg34

Bruma, world class potansiyele sahip bir oyuncu. Töre ve Kerim maksimum Bjkde ilk11 oyuncusu olur. Brumaysa, potansiyeline erisirse, Bayernde, Realde oynar. GSye geleli 1.5 yil oldu. Yabanci siniri nedeniyle fazla süre alamadi. Cok ağir bir sakatlik yasadi. Prandelli gibi bir TDyle calisti. Brumayi psikolojik olarak bitiren bir TD. Buna ragmen geldiği döneme göre daha iyi.

Ha ha ....Gsli arkadaslardaki bu ozguvene hayranim...Gokhan Tore'nin pesine cok kostunyz hatta araya girip klubune daha fazla para verdiniz ama Gokhan istemedi..
    Bruma konusunuma gelirsek brncr Gokhanla Bruma arasinda bahsettiginiz kadar bir fark yok hatta bugun icin akli basinda her hoca bu ikili arasinda Gikhani tercih eder.Sizi anliyorum.cok buyuk paralar yatirdiniz ve umitlisiniz ama maalesef aldiginiz paranin yarisina bile satamazsiniz..Burada brumayi kotulemiyorum ama ederindem ckk fazla paraya almissiniz ve maalesef Brumadan cok zarar edeceksiniz.Hadi iyi gunler..

Arenadaki maçı bekleyin yine çoştunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 milyona Serdar gurleri alaydik daha iyiydi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.