Şimdi Ara

İnternet Kanser ediyor yardım!![Durum farklı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan evdeki internet o kadar kötü ki aynı anda iki kişi video izleyemiyor.Oyuna girsem biri facebookta takılırken ping bir anda 500 600 oluyor çok sinir bozucu bir durum olmaya basladı.Telekoma sorduğumuzda bulunduğumuz bölgeye gelen en iyi internetin bu olduğunu söylüyorlar ancak arayüze bakıyorum Gelen:1020 , Giden :798 yazıyor. Ulasılabilir hızlarda ise Gelen:11090 , Giden:1188 yazıyor.Yani altyapım bu internetin 10 kat daha iyi bi download ı destekliyor ancak bana daha iyisinin olmadığını söylüyorlar.100 kb ile indirmeyi geçtim aynı anda iki kişi internete bakınca sorun çıktığı için dayanılmaz bi durum haline geldi.Çözüm yolları önerebilirseniz çok sevinirim.Ttnet in altyapısının olmadıgı bı yerde Turkcell Super Online olabilir mi? Veya bu ulasılabilir hıza nasıl çıkartırım?

İnternet Kanser ediyor yardım!![Durum farklı]

• Steteskopkop kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetlerini arayıp hizi 7-8 mbit civarında bir hıza sabitletebilirsin. Superonline fiber icin de web sitesindeki haritadan bakabilirsin. Dsl icin soruyorsan ttnetten başka bir firmaya geçmene gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini arayın hızınızı yükseltsinler 6 mbit rahat kaldırır
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Babam türk telekomun müdürünü tanıyor onla konuştum en iyisi bu diyor bi sıkıntı yok mu bu işte? Adama yarım saat açıkladım anlamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisinin bu olduğunu söylüyolar nasıl açıklarım

• müşteri hizmetlerimi söylüyor de siz 6 ya çekin ben sıkıntı olursa ararım sizi
    Açıklayacak bir sey yok ki. Arayıp hızımı yükseltin, modemde ulaşılabilir hiz 11 mbit görünüyor diyeceksiniz. Kademeli olarak Deneyip stabil en yuksek hizi bulacaksınız.

• igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Bu devirde müdüre bile güvenmeyeceksin Aradım yükselttiler hızı tesekkür ederim
    Demekki hepsi ayni surum

Hadi gecmis olsun

• Biz neti ilk aldığımızda hız 7.6mbps idi ki zaten 8mb paketti.Sonra aydan aya hız 6,5,4,3,2mbps şeklinde düştü.Arıyoruz bişey yapmıyorlar.Abimin üniden bi arkadaşı ttnette çalışıyordu onu aradık kademe kademe test ederek 3,5a falan sabitledik.Yani bi tanıdık olmadıkça veya uğraşmadıkça adamlar hiç takmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.