Şimdi Ara

arçelik 3340 yg çamaşır makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bozulan indesit çamaşır makinesi yerine ikinci elciden arçelik 3340 yg çamaşır makinesini aldım adam geldi kurdu boş olarak çalıştırdı hiç bir sıkıntı yoktu üzerinden 2 saat geçtikten sonra ben çalıştırdım su alıp duruyor bir sure sonra boşaltıyor kazanı hiç donmuyor daha sonra biraz araştırdım internetten kömür bitmişse boş olarak calişip doluyken calişmaz olarak okudum makineyi boşaltım boş bir şekilde caliştirdim yine aynıydı sorun ne olabilir. Tekrar tamirciye para vermek istemiyorum ogrenciyim zaten acaba makineyi ben mi calistiramadim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• deterjanı alıyormu ve deterjanın tarihi geçmişmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pln123

Merhaba bozulan indesit çamaşır makinesi yerine ikinci elciden arçelik 3340 yg çamaşır makinesini aldım adam geldi kurdu boş olarak çalıştırdı hiç bir sıkıntı yoktu üzerinden 2 saat geçtikten sonra ben çalıştırdım su alıp duruyor bir sure sonra boşaltıyor kazanı hiç donmuyor daha sonra biraz araştırdım internetten kömür bitmişse boş olarak calişip doluyken calişmaz olarak okudum makineyi boşaltım boş bir şekilde caliştirdim yine aynıydı sorun ne olabilir. Tekrar tamirciye para vermek istemiyorum ogrenciyim zaten acaba makineyi ben mi calistiramadim ?

su boşaltma hortumu aşağıdan çıkışlı ise aldığı suyu boşaltıyor olabilir.hortumu 50cm yukarı kaldırıp öyle deneyiniz.
  • Hayırlı olsun.
  • bakımcıı B kullanıcısına yanıt
    Su alip bosaltmasinda sikinti yok yani makina calisiyor su aliyor kazani donmuyor uzun bir sure o sekilde bekliyor sonra sikma islemine gecip suyu bosaltıyor ben neden donmedigini anlamaya calisiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pln123

Su alip bosaltmasinda sikinti yok yani makina calisiyor su aliyor kazani donmuyor uzun bir sure o sekilde bekliyor sonra sikma islemine gecip suyu bosaltıyor ben neden donmedigini anlamaya calisiyorum

siz motor hiç dönmüyor desenize
    sizin makinanın motoru arızalı motorun tamir edilmesi gerekli bana ulaşın yardımcı olayım. 0536 462 18 59
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.