Şimdi Ara

SIEMENS WM14W560TR alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
16.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SIEMENS-WM14W560TR-9-kg-1400-Devir-A----Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r-Makinesi,103452,465714,1728543.html?langId=-14

1700 tl ye sipariş verdim ,yeni bir model olduğundan pek bilgi yok forum sitelerinde, ürünü kullanmaya başlayınca olumlu - olumsuz yönlerini paylaşırım,almayı düşünen arkadaşlara belki faydamız dokunur.

ÜRÜN ALMAN ÜRETİMİ OLMASINA RAĞMEN DAMLA KAZANA SAHİP DEĞİL ,MEDİAMARKT MAĞAZASINDA GÖREVLİ ARKADAŞLAR BU DURUMA ÇOK ŞAŞIRDI ,ALMAN ÜRETİMİ BÜTÜN MODELLERDE DAMLA KAZAN OLDUĞUNU SÖYLÜYORLARDI.
    makinenın kurulumunu bugün yaptırdık (26.01.2015)ve ilk kullanım sonunda eşim çok memnun kaldı ,öncelikle su cimrisi bir yıkama yapmadığını söylemek isterim. gayet sessiz çalışıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 27 Ocak 2015; 18:33:53 >

• Siemens iyi diyorlar hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cetin.sdr C kullanıcısına yanıt
    100 tl iş bankası indirim kodu ve avantajx iadesi ile 1670 tl ye geldi.
    sizin verdiğiniz fiyat da güzel, bulunduğum ilde ki bayii 1950 tl taksitli 1850 tl peşin fiyat vermişti geçen hafta.
    teşekkürler ,ürün konusunda rahatlattınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

100 tl iş bankası indirim kodu ve avantajx iadesi ile 1670 tl ye geldi.

merhaba iş bankasının hangi indirim kodunu kullandınız. sitede baktım bulamadım.
  • cuneytozbek kullanıcısına yanıt
    maalesef 20 ocak son gündü.kampanya bitti
  • Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
  • Fiyatı da güzel hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
    makina TR üretimi midir yoksa Almanya üretimimi ?
  • teşekkürler
  • cagty kullanıcısına yanıt
    makinanız hayırlı olsun hocam.

aynısının bosch waw28560tr modeli çok sesli çalışıyor diye bir başlık açıldı. acaba sizin makinada durum nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mütevazi granada M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam

bizim makina çok şükür gayet sessiz çalışıyor hem normal yıkama esnasında hemde sıkma yaparken

şimdiye kadar ses hususunda bir problem görmedim
    gayet sessiz, ama ses olayı göreceli bir durum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 2 Şubat 2015; 0:18:54 >
  • cagty kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için. aslında aynı makina ama o videoyu izleyince bosch ve siemens arasında kararsız kaldım.
    hocam yerli üretim ve yabancı üretim diye düşünebilirsiniz aslında

yoksa bosch veya siemens olarak düşünmeyin çünkü ikisi de aynı üretim bandından çıkıyorlar

kalite farkını yerli yada yabancı üretim olması belirliyor diyebiliriz.
  • Değerli üstadlar; siemensin WM14W560TR ile WM14T680TR çamaşır makine modelleri arasında tercihiniz hangisi olurdu, ikinci modelde i-dos özelliği var ancak ne kadar işlevsel olacağı konusunda endişelerim var, bunun yanında ilk model alman üretimi tambur hacmi daha büyük ve ses seviyesi daha az görünüyor, yardımcı olabilirsenin sevinirim. teşekkürler
  • sezer79 gibi ben de

Siemens WM14W560TR

Siemens WM10Y561TR

Bosch WAT28680TR

Siemens WM14T480TR

arasında kaldım. 2 haftadır Siemens, Bosch, AEG, Samsung ve Hoover'ın benzer özelliklerdeli her modeline baktım. Kafam inanılmaz karıştı ve sizlere danışmak istedim.
  • bu modelle ilgili forumdaki diger başlık kapatıldıgından tüm bilgi birikimi yok olmuş,(miele varken miele alınır)ı düşünürken mali durum nedeniyle bu modeli tercih ettim,biraz daha bekleyip takıntımdan vazgeçmeseymişim daha iyi olurmuş,yüksek teknoloji ürünü bulanık zeka mantıgıyla çalışır şöyle böyle derken birazda marka imajına güvenerek aldım,aylar sonra anladıgım high tech,bulanık zeka bir ürün deilmiş,eski elektromekanik cihazlar gibi sabit verilerle çalışan( servis çalışanın ifadesi) günümüze uyarlanmış bir model,,
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Mağazalarda bu fiyat hala geçerli mi? Almayı düşündüğüm bir makina ve fiyatı baya uygun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.