Şimdi Ara

Çamaşır ve Bulaşık Mak. Güzel Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mayısta düğünüm var arkadaşlar bir kaç aya kadar beyaz eşyalarımı alacağım.Bana önerebileceğiniz güzel sorunsuz, kaliteli, ömürlük çamaşır ve bulaşık makineleri tavsiye verseniz çok iyi olur.
    -İnox olmalılar.
    -Temiz yıkamalılar
    -Parça bulma sıkıntısı olmamalı
    -Tercihen bosch siemens electrolux miele olmalı.(samsung-arçelik-vestel düşünmüyorum)
    -İkisi için ayırdığım bütçe 5000 lira

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.İnternetten ya da mağazadan alabilirim.İstanbul'da ikamet etmekteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çamaşır ve bulaşık için 5000 tl ayırdıysan direk Miele derdim ama inox girince işin işine miele'den çıkamazsın :D Ayrıca böyle beyaz eşyaları en yakınında mağaza veya yetkili satıcılardan görerek almanı öneririm..
    Ben olsam bu bütçe ile bulaşık makinesini inox siemens çamaşır makinesini inox olmayan bir Miele seçerdim :D inox sadece mutfakta güzel duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 15 Ocak 2015; 21:56:30 >
  • Oda mantıklı hocam. Zaten çamaşır makinesi mutfakta olmaz onun inox olması şart depil gibi araştırmamı önerdiğiniz modeller var mı?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇAMAŞIR MAKİNESİ MİELE W5872 3463 TL TAKSİTLİ
    BULAŞIK MAKİNESİ DE SİEMENS SN 26M832 OLUR 1600 TL CİVARINDA YADA SN27M880 MODELİDE VARONDADA 1900 TL CİVARINDA
  • Arkadaşlar buzdolabını liebherr alacaktım fakat stoklarda kalmamış.Ben de bosch almaya karar verdim.Sizden ricam bana bosch marka bulaşık makinesi inox olmak kaydıyla önerebilir misiniz ?
    Buzdolabı olarak düşündüğüm model kge58DL30N düşünüyorum oda inox.Bulaşık makineside aserkut arkadaşın önerdiği SN27M880, o hoşuma gitti fakat farklı marka olduğu için inoxunda renk farkı var mıdır ?
    bulaşık makinesi bosch istememin sebebi ikisini de aynı mağazadan almak ve pazarlık payını daha fazla olmasını sağlamak için,sanırım siemens ile bosch arasında fark yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

Arkadaşlar buzdolabını liebherr alacaktım fakat stoklarda kalmamış.Ben de bosch almaya karar verdim.Sizden ricam bana bosch marka bulaşık makinesi inox olmak kaydıyla önerebilir misiniz ?
    Buzdolabı olarak düşündüğüm model kge58DL30N düşünüyorum oda inox.Bulaşık makineside aserkut arkadaşın önerdiği SN27M880, o hoşuma gitti fakat farklı marka olduğu için inoxunda renk farkı var mıdır ?
    bulaşık makinesi bosch istememin sebebi ikisini de aynı mağazadan almak ve pazarlık payını daha fazla olmasını sağlamak için,sanırım siemens ile bosch arasında fark yok diye biliyorum

düşündüğünüz buzdolabı inox değil inox görünümlü mat boyadır bulaşıkla uymayacak bunu bilmenizi isterim.bosch ve siemens arasındaki farka gelince almanyadan ithal gelen ürünlerde fabrikalar ayrıdır aynı banttan çıkmaz sadece türkiyede üretilen ürünler aynı banttan çıkar.almanyadan ithal gelen ürünlerde siemensin kalitesi boschdan daha yüksektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aserkut

quote:

Arkadaşlar buzdolabını liebherr alacaktım fakat stoklarda kalmamış.Ben de bosch almaya karar verdim.Sizden ricam bana bosch marka bulaşık makinesi inox olmak kaydıyla önerebilir misiniz ?

düşündüğünüz buzdolabı inox değil inox görünümlü mat boyadır bulaşıkla uymayacak bunu bilmenizi isterim.bosch ve siemens arasındaki farka gelince almanyadan ithal gelen ürünlerde fabrikalar ayrıdır aynı banttan çıkmaz sadece türkiyede üretilen ürünler aynı banttan çıkar.almanyadan ithal gelen ürünlerde siemensin kalitesi boschdan daha yüksektir.

haklısınız ön tarafı sadece metal yanları boya.Ne yapmalıyım önerileriniz neler olabilir?

• quote:

quote:

quote:

haklısınız ön tarafı sadece metal yanları boya.Ne yapmalıyım önerileriniz neler olabilir?

kg57np72 modeli var siemens ve boschun ona bakın ankastre uyumu olması için

• soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Ön tarafında boya

• Arçelik ve beko markalarına sakın bakmayın gerçekten çok sorunlu cihazlar sütten ağzı yanmış biri olarak söylüyorum. Siemens ya da miele olabilir kaliteli ve düzgün markalar olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Ön tarafında boya

Ürünü incelemiştim ön tarafı metal gibi gelmişti yanlışınız olmasın ? Çokta önemli değil ama bir türlü bulamadım şu beyaz eşyaları
  • quote:

quote:

Ön tarafında boya

Ürünü incelemiştim ön tarafı metal gibi gelmişti yanlışınız olmasın ? Çokta önemli değil ama bir türlü bulamadım şu beyaz eşyaları

Önü inox görünümlüdür mattır parlak değildir ankastre inox olan ürünlerin yanında sırıtırlar ikonlar parlaktır hangi ürünleri nerde bulamadınız

• quote:

quote:

quote:

Ön tarafında boya

Önü inox görünümlüdür mattır parlak değildir ankastre inox olan ürünlerin yanında sırıtırlar ikonlar parlaktır hangi ürünleri nerde bulamadınız

karar veremedim hocam bir türlü onu demek istiyorum.8000-10000 lira limitle alabileceğim 10-15 sene başımı ağrıtmayacak.Sağlıklı ve temiz ürünler almak istiyorum.
    Buzdolabı için liebherr 4613 düşündüm.Onu stoklarda bulamadım hepsi teşhir kalmış vazgeçtim.Daha sonra buzdolabı konuştuğumuza baktım onda da soğudum.
    Çamaşır makinesi için miele 5872 karar verdim daha sormadım ama oda stoklarda kalmadı büyük bir ihtimal onu da bulamadım :)
    Bulaşık makinesi tavsiyelerini okudum çok karar veremedim.Bana bu limitlerde alabileceğim bildiğiniz güvendiğiniz ürünler var mı?
    Çamaşır makinesi hariç diğer ikisi inox olmalı.
    Müşteri geridönüşleri iyi olan bir ürün arıyorum malesef bulamadım.Çok mu sık eliyorum diye düşünmüyor değilim.

• Miele 5872 stokta var buzdolabını fiyat olarak kaça buldunuz uygun fiyatsa teşhir olmasının Bi önemi yok çünkü liebherr bulacağınız en iyi markalardan bulaşık inox olarak sn 27m880 sn 26v891 yada 893

• quote:

Miele 5872 stokta var buzdolabını fiyat olarak kaça buldunuz uygun fiyatsa teşhir olmasının Bi önemi yok çünkü liebherr bulacağınız en iyi markalardan bulaşık inox olarak sn 27m880 sn 26v891 yada 893

İstanbulda iki mediamarkte vardı hocam 2800 dedi sanırım.Teşhir diyince sonrasını dinlemedim dikkatlice.Emin olamadım açıkçası liebherr'den de çünkü uyumsuz olur diye mutfakta.Gidip bir daha bakayım olmazsa.Liebherrin beyazı vardı ona baktım.Küçük geldi biraz ama çok iyiyse alırım.
    bulaşık makinelerine bakıyorum.
    Mieleyi nerden almalıyım hocam bir öneriniz var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.