Şimdi Ara

Batman Arkham Knight'ın Koleksiyoncu Sürümünde Bulunan Heykel Neyi İşaret Ediyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Batman: Arkham Knight'ın sınırlı sayıda üretilen sürümüyle birlikte gelecek olan figürün üzerinde yer alan yazı oyuncuların kafasını karıştırabilecek derecede ilginç. Yazının bu kısmından sonrasının hikayeyle ilgili çok ağır spoiler içerebileceğini belirtelim.

Amazon'da listelenen ve fark edildikten sonra apar topar kaldırılan görselde, oyunun sonunda Batman'in öleceğine işaret eden bir ibare bulunuyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere, figürün üzerinde "Minnettar bir şehirden Gotham Knight anısına" yazıyor.

Arkham Knight'ın Batman serisi için geliştirilen son oyun olma özelliği taşıdığını hatırlatalım.

• Hikayeye tam hakim olmadigim icin(cizgi romandaki)bana spoilerliklik bi tehlikesi olmadi ancak bilenler icin agir spoiler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zaten serinin final oyunu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Batmani takip etmeyen biri olarak ağır spoiler yedim şuan komadayım hatta
  • batman ölürse efsan bir son efsane bir oyun olur.

• Olabilir mantıklı düşmanları ayıkladiktan snra sonuncusuyla birlikte öl zaten son oyun merak ettiğim batman dan sonraki oyun ne olabilir superman veya örümcek adam hiç fena olmazdı ama batman kadar kaliteli olmalı tabi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valla eğer Batman ölürse ve Batman'e yakışır bir şekilde ölürse herhalde oyun tarihinde görülmüş en epik son olur hepimiz monitör başından kalkınca 1 hafta etkisinden çıkamayız.Zaten son oyun böyle birşey olması pekte sürpriz olmaz sanırım.Umarım bu paketi TR de alabiliriz biryerlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Batmani takip etmeyen biri olarak ağır spoiler yedim şuan komadayım hatta

Ben takip eden biri olarak daha beter komadayım böle final olursa büyük ihtimale 2 saat küfürü basarım :D

• İlla ölünce mi anıt dikiliyor? Olaylar Gothamda insanların yaşadığı yerde ve batman bir şekilde günü kurtaracak belli ki ve batmani bağırlarına basıp anıt yaptırılmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: necrospiritus

İlla ölünce mi anıt dikiliyor? Olaylar Gothamda insanların yaşadığı yerde ve batman bir şekilde günü kurtaracak belli ki ve batmani bağırlarına basıp anıt yaptırılmış olabilir.

Büyük ihtimale o dedin olucak yada batman kendin ölü göstericek öldü sanıcaklar heykeli dikicekler yıllar sonra geri gelicek falan.

• ölebilir sıkıntı yok
  • O yazının böyle bir anlama geldiğini düşünmüyorum. Çünkü Batman karakterinin sahibi olan DC Comics'in, bir senaryo bile olsa Batman'i öldürmeye izin vereceğini sanmıyorum.

• bu oyunun başında öldüğü sahneyi gösterip sonra 1 hafta öncesinden başlamak gibi , öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 8 Ocak 2015; 17:44:51 >
  • Batman oyunun ana senaryosu bittiğinde ölürse oyunun açık dünyasını nasıl oynamaya devam edeceğiz? Nasıl yan görevleri yapacağız? Ben de öleceğini zannetmiyorum.
  • oyunu çıksada oynasak

• Film deki gibi bir son olabilir.

• Dogru batman ölebilir. Ölsede yeni batman oyunları yapılabilir çünkü batman dedigimiz adam bir kostüm. Yıllar sonra gotham şehrine yeniden kötülük hakim olunca batmanin egittigi bir adam onun köstümünü toprak altından çıkarıp üstüne giyebilir. Zorro fimlerini izleyenler bilir, antonia banderası egiten gerçek zorro ölüyordu onun yerine antonio banderas yeni zorro oluyordu. Yani demek istedigim batman karakteri ustadan çıraga geçen bir kostüm olabilir.Ölen batman degil bruce wayne olur böylece
  • ilk oyunda onca düşmanla savaştık hepsi birbirinden mutasyonlu garipti keza 2. oyunda da öyleydi üzerimizde kumaş kıyafet ama ölmedik, şimdi robocop gibiyiz bunca teçhizat varken ölmesi garip olur açıkçası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Dogru batman ölebilir. Ölsede yeni batman oyunları yapılabilir çünkü batman dedigimiz adam bir kostüm. Yıllar sonra gotham şehrine yeniden kötülük hakim olunca batmanin egittigi bir adam onun köstümünü toprak altından çıkarıp üstüne giyebilir. Zorro fimlerini izleyenler bilir, antonia banderası egiten gerçek zorro ölüyordu onun yerine antonio banderas yeni zorro oluyordu. Yani demek istedigim batman karakteri ustadan çıraga geçen bir kostüm olabilir.Ölen batman degil bruce wayne olur böylece

güzel teori verdim şukunu

• filmin sonu gibi olsa minnettar şehir demez gitti bizim yaşlı bruce wayne dicem e hani bizim robinimiz vs. batman öyle kafalarına göre öldüremezler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.