Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları 7 Ocak 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Haftanın en iyi Android oyunları programımız yeni bölümüyle karşınızda. Bu hafta da Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz birbirinden farklı 5 oyunu sizlere sunuyoruz. Herkese iyi oyunlar.

• kaan abi napıyon yav espri yapayımmı bi espri patlattım 10 ölü 5 yaralı xd

• GTA Chinatown Wars güzel...

• OYUNLARIN 5 İ DE MÜKEMMEL AMA BENİM XPERİA ION HİÇ BİRİNİ PERFORMANSLI OYNAMAZ.

• bu gta 2 senedir mobil platformlarda var. dalga geciyorsunuz herhalde. hele o zombili oyuna grafikler ortalama uzerinde dediniz ya cok komik. zombilerin yurume animasyonu yok velocity arttirarak yurutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

bu gta 2 senedir mobil platformlarda var. dalga geciyorsunuz herhalde. hele o zombili oyuna grafikler ortalama uzerinde dediniz ya cok komik. zombilerin yurume animasyonu yok velocity arttirarak yurutuyorlar.

Ne 2 si iPhone 3 zamanın da iosa çıktı ta 2008 de 6 yıl sonra androide geliyor bunlarda güzel oyun diye seçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The king of fighters i deneyen varmi

• Beyler nova launcher indirime girermi sizce? Suan kacak kullaniyorum. Eger indirime girerse satin alacagim. Dolayisiyla hergun kontrol ediyorum. Indirim olurmu :)

• Sky gamblers storm raiders çıkalı kaç ay oldu bunlar daha yeni keşfedio

• Korkmak isteyen Five Nights at Freddy's yüklesin. Oynayın da oturduğunuz yerden hoplatsın sizi :)

• sağolun.
    uçak güzeelmiş gençliğimde oyn. red ace squatron
    geldi aklıma. 2lira mesele değilde gugıla ccart
    bilgisi vermek hiç hoşuma gitmi.

• Monster dash güzele benziyor

• Deneyelim bakalım

• monster'ı deneyelim bakalım. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

GTA Chinatown Wars güzel...

Gta nın hangi oyunu kötü olur ki? Adamlar işini yapıyor

• 2. linkin http:// deki h harfi eksik olduğu için linke gitmiyor hocam bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

bu gta 2 senedir mobil platformlarda var. dalga geciyorsunuz herhalde. hele o zombili oyuna grafikler ortalama uzerinde dediniz ya cok komik. zombilerin yurume animasyonu yok velocity arttirarak yurutuyorlar.

GTA belki olabilirde, o zombi oyununun haftanın oyunu seçilmesi beni epey güldürdü
  • Minik bir düzeltme. Gta cw ilk olarak 2010 yılında nintendo ds konsoluna çıktı.

• arkadaşlar burayla alakası yok ama hani bu google play oyunlar oyun savelerini tuyordu sky force oyununun tüm saveleri uçtu play oyunlar üzerinden oynuyordum nasıl geri getirebilirim mesela bb racing geldi ama sky force gelmedi bi türlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.