Şimdi Ara

250-300 arasında renkli yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1 aydır yazıcı almayı düşünüyorum ama yazıcılar hakkında 0 bilgim olduğu için bir şey yapamıyorum . çok sık kulanmayacağım, wifi özelliği olan renkli bir yazıcı almayı düşünüyorum. varsa tavsiyeleriniz lütfen cevaplayın
    saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elektrikmüh E kullanıcısına yanıt
    Canon Mx 475 tavsiye ederim.
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:26:34 >
  • |erdem| | kullanıcısına yanıt
    full özellikli ve fotoğraf konusunda oldukça tatminkar bir cihaz tavsiye ederim.
    reis öncelikle ilgilendiğin için sağolasın
    mx 475 dediğin yazıcı 201 liraya var
    fiyatı uygun mudur acaba
    http://www.vatanbilgisayar.com/mx475-renkli--yazici--tarayici-fotokopi--faks.html#yorumlar

bir de bu bitmeyen kartuş meselesi nedir?
    benim bi önceki mesajda attığım linkteki yazıcıda var mı?

• elektrikmüh E kullanıcısına yanıt
    Bitmeyen kartuş uygulaması tanktan kartuşa hortumlarla mürekkep tavsiyesi yapan bir sistemdir. Buna aslında sürekli mürekkep besleme sistemi (CISS )denir.
    http://www.sarfet.com/bitmeyen-kartuslu-yazici
    Teknomarketlerde satılan yazıcılar genellikle çıplaktır, tank sistemi bir modifikasyon olup sonradan takılır.
    Sadece Epson'ın L serisi cihazlarında fabrikasyon mürekkep besleme sistemi vardır ki fiyatları biraz yüksektir.
    Peki ben de arkadaşla aynı konumda olduğum için onun konusunu taciz ederek sorayım sorumu.. wifi özelliği ve e-print gibi özellikleri benim için önemli olan home office tarzı kullanım için çok fonksiyonlu yazıcı arayışı içindeyim. MX475 ve HP 4645 arasında kaldım.. öneri tavsiye veya fikrini belirtebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim..
  • syphorseis kullanıcısına yanıt
    orijinal kartuş kullanacaksanız hp, dolum veya sürekli besleme sistemi düşünüyorsanız canon mx475'i tercih etmelisiniz.
    Teşekkür ederim, o zaman hp mantıklı benim için.. Kartuş ihtiyacım çok fazla olmayacak gibi olsa da 12$ makul gibi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.