Şimdi Ara

En az 2 km menzilli QUADCOPTER - Yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar max. 1000 Tl'ye en az 2km menzilli quadcopter nereden bulabilirim ya da parçaları toplayarak yapabilir miyim ? Konu hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi ? ?

• Parçaları toplarsan zahmetli ama yapabilirsin menzil için bir şey demicem de 2km menzil de napacaksin video mu cekeceksin? Öyleyse baya pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

http://www.aliexpress.com/item/2014-Upgrade-version-WALKERA-QR-X350-Pro-GPS-Drone-6CH-Brushless-UFO-DEVO-F7-Transmitter-RC/1673213718.html?s=p

Sağlam markadır.

2 kilometre uzağa uçabiliyor mu ? Ve net görüntü aktarması lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

Parçaları toplarsan zahmetli ama yapabilirsin menzil için bir şey demicem de 2km menzil de napacaksin video mu cekeceksin? Öyleyse baya pahali

Evet video çekmek için lazım aynen (Y)
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhaünsal

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

http://www.aliexpress.com/item/2014-Upgrade-version-WALKERA-QR-X350-Pro-GPS-Drone-6CH-Brushless-UFO-DEVO-F7-Transmitter-RC/1673213718.html?s=p

Sağlam markadır.

2 kilometre uzağa uçabiliyor mu ? Ve net görüntü aktarması lazım..

Up to 2km diyor, uçuyordur. Farklı modellere de bakabilirsin walkera'dan.

• Bu Walkera güzelmiş, teşekkürler.. Biraz daha araştırayım buradan ben.
  • bitirme projem için uğraşıyorum şuanda. hobi olarak yapacaksan bişey diyemem tabi ama onun dışında malzemelerin çoğu yurt dışından geleceğini ve senin o quad ı havada tutabilecek bilgileri öğrenmen en az 6 ay alır ki düzgün bir araştırma ve şansla. ( şans derken parçaların gümrüğe takılamaması sağlam çıkması ve senin doğru siparişlerde bulunmanla satıcının tavırlarından bahsediyorum) anakartı ve esc yi hazır alıp monte edebilirsin. zaten piyasada birsürü hazır sistem var. hobi amacı dışında türkiye içinde şartlar uygun değil hazır sistem alman daha mantıklı olur.
  • 2km için sana fpv lazım bi kere, en kofti fpv zaten 500lira larda falan,
  • 2 km 1000 TL çok çok az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 1000 tl ye araba topla sj4000 kamera 300 tl 160 tl fpv seti geri kalanada offroad araç ve bir 7 inch monitör alıp bağlarsan çok zevkli olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.