Şimdi Ara

Volkswagen Polo 1.6 Comfortline alınır mı ? (İlanlı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir arkadaşım fiyatı seviyesi maksimum 45bine kadar araç bakıyor. Fiyatı bu seviyelere çıkarmasının nedeni olabildiğince kazasız bir araç almak istemesi. Bana aşağıdaki ilanı gönderdi sizin görüşleriniz nedir bu konuda?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acilll-satlik-polo-192586848/detay

Dizel ve otomatik bir araç bakıyor. Fiyatı max bu seviyelerde temiz ve çok eski olmayan hangi modellerde araç bulabiliriz?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns1990 -- 19 Aralık 2014; 10:32:13 >

• Jant kapakli o ufacik arabaya o para?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 19 Aralık 2014; 18:08:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi mantık çerçevesinde düşünmeye davet ediyorum
  • O fiyatlara çıkabiliyorsa Yeni makyajlı 1.2 tsi polo alsın daha iyi. Yakıt tüketimi gayet düşük.

Yada düşük kmli 1.2 70 beygirlik alsın 32-33 bine 3 silindirli brc lpg bağlasın bedavaya gezsin

Yada 1.4 85 35-38 arası bakınsın lpg bağlayıp devam etsin.

Yani ekmeği yenmiş neredeyse hepsi yüksek kmli 1.6 tdi alınana kadar bir sürü araç var.

Bunu bir polo kullanıcısı olarak söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 19 Aralık 2014; 10:42:49 >
  • Bu fiyata sizce hangi modellere yönelmeliyiz? Dizel ve otomatik istiyor kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns1990

Bu fiyata sizce hangi modellere yönelmeliyiz? Dizel ve otomatik istiyor kendisi

Focus 2.5 olabilir. 308 olabilir. Hem daha genis hem daha guclu hem daha dolu.

• Honda Civic premium veya elegance bulunur bu paraya
  • Teşekkürler ben bi onlara bakmasini söyleyeyim. Bende pek anlamiyorum ama ısrarla yardımcı ol diyince işte napalım

• yns1990 kullanıcısına yanıt
    Alınmaz mı o bir comfortline Dadından YİNMEZ VALLAH.

• adam arabasından nasıl tiksiniyorsa artık, bütün resimleri uzaktan çekmiş
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,

Bahsettiğiniz DSG şanzıman konusunu epeyce okudum. Bir sıkıntı olduğu aşikar, özellikle 2. elde riskli gibi duruyor garantisi biten araçlarda.
  • yns1990 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel şanzıman ancak malesef 2.elde sahibini çok üzer Vag grubu araçları,bu yüzden bir çok ilan paylaştım deneyip kullanıp alırsınız. Mağdur olmanızı istemem parayı kolay kazanmıyoruz.

Ancak Manuel şanzıman isteseydiniz tabikide alınabilir veya 0 km ancak 2.el olunca işler değişiyor.
  • Tekerlekleride çok güzelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Fiat Bravo baksın arkadaşınız bu fiyata alınabilecek en iyi araçlardan biri 40bine kadar 1.6 dizel otomatik 120 beygirlik bir araç bulabilirsiniz. Polo'dan daha büyük Golf ile aynı sınıfta.
  • bu parayı bu araca verenler varmı ya

308 biraz daha koyulursa c4 brravo v.s alınabilir
  • Civic alin o paraya....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.