Şimdi Ara

Olayın ciddiyetini kavramak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı Behzat Ç. izlemiş olanlar iyi bilir. Takımımızın şu anki durumuna tam uyan bir başlık bence Evet kabul ediyorum rakip bizim yedeklerimizden bile en az 4 5 seviye aşağıda bir takım. Ancak takımda gözüken olumlu bir olgu var. Olayın ciddiyetinin kavranması. 2-1 olduğunda rölantiye alınabilirdi. 4-1 olduğunda ya da. Ama takım ısrarla gol atmaya çabaladı. İstedi, çabaladı. Rakibi küçük görmedi, aşağılamadı. Rakiple dalga geçecek en ufak bir harekette bulunmadı. Çıktı yapması gerekeni yaptı. Skor çok ezici ama normal olması gereken de bu zaten. Elin Almanı, İtalyanı, İngilizi zayıf rakibe acımıyor. Vuruyor da vuruyor. Aynı şeyi aynı ciddiyetle bizim de yapmamız lazım. Oyunu çirkinleştirmeden, sadece topa odaklanarak rakibi ezmemiz gerekiyor.

İlk başta dediğim gibi her ne kadar rakip seviye olarak çok altımızda olsa da ciddiyet içinde olmamız ve rakibi küçümsemeden sadece oyunumuza odaklanmamız beni çok memnun etti.

He bu arada Hamza Hamzaoğlu 5 maç 21 gol

• Doğru söylüyorsun bizim takımlarımızda rölanti diye bir hastalık var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içi Balçova tarafından yapılan Galatasaray'a 4 atarız açıklaması gerçekten Galatasaraylı olan Hamza Hamzaoğlu'nu bu maça hazırlanırken hırslandırmıştır. Üzerine vasıfsız, 3. lig topçusu olmaktan öteye gidemeyecek profesyonellikten uzak Balçova oyuncularının tweetlerini az çok okuyan varsa neden bu denli saldırdığımızı anlayabilirler.

https://twitter.com/niyazbilal93
    https://twitter.com/enginkaya1

Bu oyuncuların tweetlerine bakın, bir tane adamakıllı tweet göremezsiniz. Bence bu da çok etkilemiştir takımı.

Prandelli ile atmayı özlediğimiz golü şimdi atıyoruz bir de. Cidden Prandelli şu takımın başında olsa 2-1 3-1 kazanırdık. Elimize gelene yapıştırmalıyız, Real geldi çaktı, Arsenal geldi çaktı. Biri bile acımadı.

• hocam öyle diosunda takım 3ncü lig takımı... bu yaptığın baskıyı her takıma yapamazsın herşeyden önce akıllı oynamak önemli bugün akıllı oynadık ama rakibin pres gücü yoktu ortasahada.. adam eksilten top taşıyan oyuncularımızda iyi oynayınca fark böyle oldu.. umarım devamı gelir. kadroda daralma yapmak zorundayız..
  • avianca kullanıcısına yanıt
    Yapamazsın tabi ki. Zaten rakip bizden en az 5 gömlek aşağıda. Bunu da kabul ediyorum. Ancak sevindiğim nokta ciddiyetimizin yüksek olması. Bugün maç 2-1 3-1 gibi skorla da bitebilirdi ki Mancini, Prandelli olsa bu skorla biteceğinden eminim. Ancak bugün ne yaptık? Rakip zayıf da olsa aşağılamadan, ciddiyeti yüksek tutarak doğru paslarla oynadık. Rakip de pozisyon buldu. İlk 20 dakikayı izlemedim ama denilene göre 2-0 falan olabilirmiş. Elin Almanı, İngilizi 5.lig ekibine acımıyor. Bugün Bayern fırsatını buldu Roma'ya 7 salladı. Shaktar Bate'ye salladı. Biz de zayıf rakip bulduk mu acımayacağız. Rakip de bunu bilecek.
  • 2 kupa maçı takım zihniyeti açısından çok faydalı oldu geriye düşsek bile takım artık 10 kişide olsa fark atabileceğini biliyor
  • Şimdi sadece 2 de 2 yapıp arkamıza yaslanmalıyız.Ondan sonra birilerine gerçeği hatırlatmak kalıyor.
  • Doğru bir tespit umarım bu iştah sezonun geri kalanında devam eder...
  • ciddiyeti bırakmamak olayın bir yüzü, diğeri de günler öncesinden "biz de 4 atarız ya" diye dalga geçen rakip takım oyuncuları.
    haddini bileceksin, bilmezsen bildirirler böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Şimdi sadece 2 de 2 yapıp arkamıza yaslanmalıyız.Ondan sonra birilerine gerçeği hatırlatmak kalıyor.

O maç adına tek korkum Veli, Atiba, ve Sosa üçlüsünün koşu ve pres olarak bize üstün gelebilecek olmaları.

Gerisi sıkıntı olmaz.

Duran toptan da çok gol yiyorlar en az bir tane kenara yazmak lazım bu da totemim olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla iyi yaptınız adamlar olayın ciddiyetini anlamışlardır
  • Insallah 10 atar derken saka yapmistik 9 - 1 bitmis

• Fatih Terim hoca 4 olduktan sonra rölantiye aldırırdı hep. Çok fazla skor üretebilecekken takıma mani olurdu. Ben her zaman atabildiğin kadar at mantığını görmek isterim Galatasaray'da. Bu yüzden Sayın Hamza Hamzaoğlu hocamıza kanım daha bir kaynadı. Eğer bir sonraki maç için "kendini fazla yormamak" tabusu yoksa atacaksın arkadaş.
  • O kaleci o boyla nasıl kaleci olmuş onu çözemedim ben.

• Profesyonellikten nasibini almamis adamlara 9 az bile atacaksin cokta iyi oldu oturdugum yerden kahkaha attim acinasi hale dustuler mac oncesi provoke etmeyeceksin yok 4 atariz diye biz avrupada yediysek sen o seviyede degilsen HADDİNİ bileceksin

• Maçtan önce o abuk sabuk açıklamalar yapılmasa 4-1, 5-1 biterdi en fazla. Adamlar laf çakacaz diye rezil ettiler kendilerini.
  • Son ana kadar bırakmadı takım, son dakika da bile pres yaptık.Prandellı olsaydı 2 den sonra tamamen defansa cekerdı heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Yapamazsın tabi ki. Zaten rakip bizden en az 5 gömlek aşağıda. Bunu da kabul ediyorum. Ancak sevindiğim nokta ciddiyetimizin yüksek olması. Bugün maç 2-1 3-1 gibi skorla da bitebilirdi ki Mancini, Prandelli olsa bu skorla biteceğinden eminim. Ancak bugün ne yaptık? Rakip zayıf da olsa aşağılamadan, ciddiyeti yüksek tutarak doğru paslarla oynadık. Rakip de pozisyon buldu. İlk 20 dakikayı izlemedim ama denilene göre 2-0 falan olabilirmiş. Elin Almanı, İngilizi 5.lig ekibine acımıyor. Bugün Bayern fırsatını buldu Roma'ya 7 salladı. Shaktar Bate'ye salladı. Biz de zayıf rakip bulduk mu acımayacağız. Rakip de bunu bilecek.

dediğin mentaliteyi anlıyorum. olması gereken de bu rakip kim olursa olsun hafife almamak. varsa fırsatın saldıracaksın zaten. galatasaray bu

• Acımayacan aga bayern gibi gelene gidene çakacaksınki futbol gelişsin utanmadan 4 atacağız deme terbiyesizliğini söylemekten çekinmiyorlar
  • Adamlar 6alatasaray yazıp tweet atsınlar instagramda fotoğraf paylaşıp "6alatasaray maçı qamp qeyfff" yazsınlar.

Adama 9 atarsın tweet atmayı bırak twitter'a bile sokturmazsın.

İyi oldu. Gerçekten çok iyi oldu. Adam olacaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.