Şimdi Ara

Asus MX279H mi AOC Q2963pm mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan Kullanmakta olduğum monitörüm Asus MX279H'yi biraz daha geniş olan 29 Aoc marka monitör ile değiştirmeyi düşünüyorum..

Bu iki monitörü ilen ve aralarında kıyaslama yapabilicek birileri var mı?

Artıları ve Eksileri ne olabilir ?

Sonuç olarak Merak ettiğim Soru..

Asus Mx279H mi AOC Q2963pm mi ?

• samur123 kullanıcısına yanıt
    Q2963PM değil de MX299Q düşün bence. İnce ve estetik bir monitörün ardından, görece kaba bir monitörü kullanmak zor gelebilir çünkü. Aradaki fark, daha geniş bakış açısı olacaktır tabii ki öncelikle. Eksisi ise, MX279H'ye göre nerdeyse 2 kat fiyat farkı.

Diğer alternatifler, Asus PB298Q ve LG 29EA73-P.

Surround veya eyefinity sistem kurmakla uğraşmak istemeyenler için iyi bir seçenek bence 21/9 oranlı monitörler.

• Hocam Monitör zaten ortalamaya göre büyük ve aynı boyutlarda bakmıyorum.. 2 kat fiyat farkı pek önemli değil az beklerim önemli değil..

29' olan monitörlerden mantıklı olan hangisidir? ekran kartımı kaldırmıyor monitör yetersiz kalıyor.. Çizikleri görmek canımı sıkıyor Hertz yetmiyor yani :)

29' monitörlerde Hertz yüksek birşey almak istiyorum..
    120-144 hz oyun monitörlerine bakman gerekecek o zaman. Ama onlar TN panel oldukları için, elindeki monitörün renk canlılığını alamazsın onlardan. IPS'ye yakın olarak Eizo Foris FG2421 alabilirsin belki. Bu 24" yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

120-144 hz oyun monitörlerine bakman gerekecek o zaman. Ama onlar TN panel oldukları için, elindeki monitörün renk canlılığını alamazsın onlardan. IPS'ye yakın olarak Eizo Foris FG2421 alabilirsin belki. Bu 24" yalnız.

O zaman yüksek hertz 27' üstü monitörlere bakmak gerek onlarda çok pahalı zaten 1-2 model var..
  • quote:

Samsung U28D590D 4K bu model nasıldır Hocam benim Monitöre kıyasla ?
    Çözünürlüğü telefon ekranı gibi yüksektir ama renkleri daha soluk ve bakış açısı daha düşüktür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çözünürlüğü telefon ekranı gibi yüksektir ama renkleri daha soluk ve bakış açısı daha düşüktür.

Saolun hocam eğer uygun fiyata tavsiye ettiğiniz bir moniötr olursa böyut oalrak daha büyük ve görüntü olarak iyi,

Lütfen paylaşın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.