Şimdi Ara

2 gün içinde alınacak en iyi tercih (Opel Astra Alındı.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nissan Qashqai 1.5dci tekna 2014 82000tl (sıfır)
    Golf 7 1.6 tdi comfortline DSG 2014 model 75000tl ikinci el
    Opel Astra Sport 1.6 136hp dizel 66.500tl (sıfır)

Bunlar haricinde tavsiyede alabilirim nedeniyle birlikle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrRendersson -- 17 Aralık 2014; 16:58:24 >

• Qashqai

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRendersson

Nissan Qashqai 1.5dci tekna 2014 82000tl (sıfır)
    Golf 7 1.6 tdi comfortline DSG 2014 model 75000tl ikinci el
    Opel Astra Sport 1.6 136hp dizel 66.500tl (sıfır)

Bunlar haricinde tavsiyede alabilirim nedeniyle birlikle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Subaru Xv

• MrRendersson kullanıcısına yanıt
    2013 bmw 116d xenon far ve geri görüş kameralı 73 bine falan alırsın
    xenon ve geri görüşe gerek yok dersen o paralara 2014 model de bulursun (2. el)
  • bunlar arasından qashqai derim.
  • Ben de subaru xv derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane dizel aracı soran konu sahibine xv önermek ne kadar doğru. Bende seviyorum subaru yu ama sürekli 4x4 ve otomatik, benzinli araç, diğerlerinin iki katı tüketir.

• Genelde şehir içi kullanımda kullanılacak ev iş arası istanbul trafiği birde park sorunu nedeniyle nissan qashqai güzel olmasına rağmen biraz düşündürüyor. daha önce golf 1.2. kullanmıştım gerçekten sağlam araç
  • 1.6 renegade der giderim eğer qq alacaksanız diğerlerine lafım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar para varsa 2.el almada ne alırsan hayırlı olsun
  • Skoda Superb 1.6 TDI Elegance 86.000TL

Renault Megane Sport Tourer 1.6 DCi GT Line pazarlık yapılırsa güzel bir fiyata alınır.

Volvo V40 D2 82.000TL başlangıç ama eminim bayi elinde olan 2014 model bir aracı güzel bir fiyata kapatabilirsiniz.

2.el olarakta V40 bakabilirsiniz.
  • quote:

Genelde şehir içi kullanımda kullanılacak ev iş arası istanbul trafiği birde park sorunu nedeniyle nissan qashqai güzel olmasına rağmen biraz düşündürüyor. daha önce golf 1.2. kullanmıştım gerçekten sağlam araç

Hocam iyi guzelde qashqai buyuk bir arac degilki.fiyati ve ulkece gosterilen ehemiyet size boyle dusundurmus olabilir ama c hatchbacklerle ayni boylarda.Boyu 4.37.Yani b segmenti sedan 301,c elysee,lineadan bile kucuk.dolayisiyla park sorunu yasanmamak icin bile tercih edilebilir.Golfu kesinlikle dusunmeyin hele 75 e 2.el kesinlikle alinmamali.fiyatini soran insanlara soylemek dahi istemeyebilirsiniz insanlarin ifadelerini gorunce ki haklilar.
    Sonuc olarak zorlanabilirse butce crv dizel uc adaydan da iyidir ancak bunlarin arasinda qashqai mantikli olanidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 17 Aralık 2014; 2:42:03 >

• qashqai sanırım manuel vites. otomatik alınacaksa hiç düşünmeden alın. Dizel motor yüksek sürüş türk insanındaki jeep merakı ile aldığınızdan pahalıya satarsınız
  • Astra diyorum bende

• Kasa değiştirmese astra derdim ama golf diyorum ben yalnız dsg olmasın highline alın hatta cam tavan da ekletin :)
  • İlk aracım kesinlikle fransız ve beyaz araç almam dedim Beyaz Citroen ds4 almıştım çok güzel araçtı ikinci aracım Golf 1.2 comfortline dı oda çok güzel araçtı.

Astra 1.6 136hp sport mohagny kahverengi kaporasını verdim.66.500tl aldım.Bakalım bu yeni nesil motorla çıktığı günden beri beğendiğim kasa bu motorla çok iş yapar diye düşünüyorum. fikirleriniz için teşekürler.
  • MrRendersson kullanıcısına yanıt
    Guzel tercih hayirli olsun

• Başlığa bak, çay demle.

5 gün içinde alınacak olsa başka tercihler de mi girecekti işin içine?

• Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inş.

Opsiyon olarak afl ekletseydiniz iyi olurdu.
  • quote:

İlk aracım kesinlikle fransız ve beyaz araç almam dedim Beyaz Citroen ds4 almıştım çok güzel araçtı ikinci aracım Golf 1.2 comfortline dı oda çok güzel araçtı.

Astra 1.6 136hp sport mohagny kahverengi kaporasını verdim.66.500tl aldım.Bakalım bu yeni nesil motorla çıktığı günden beri beğendiğim kasa bu motorla çok iş yapar diye düşünüyorum. fikirleriniz için teşekürler.

renk seçimi mükemmel olmuş opel astraya giden en iyi renk bence tartışmasız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.