Şimdi Ara

Tablet Kafa Karışıklığı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, biliyorum tablet önerisi konulu mesajlar sıkıntı veriyor olabilir ama inanın işin içinden çıkamadım. Şuan kafamda samsung tab 3 var sağda solda 260 lira civarına atılıyor.
    Hanım ve 5 yaşındaki kızım kullanacak, hanım sosyal medya,blogger,vs amaçıyla kullanır, kızımda yaşına uygun tarzdaki oyunları oynar. Bu amaçlarla sizin tavsiye edebileceğiniz başka tablet önerisi olan arkadaş varsa öğrenmek isterim.

Aslında 3g özelliği olan bir tablet olsa, onuda telefona çevirsem (bilgi düzeyi sıfır gerçi ) diyede düşünmüyor değilim ama sanırım 260 civarı 3gli tablet bulamama.
    İşin özü tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

• Tab 3 almayin sakın.
    O paraya Asus 176 c alabilirsiniz veya biraz daha koyun Vatandan Lg gpad 7 kilif hediyeli alabilirsiniz.
    Tab serisinde 700 tl alti tabletler alinacak gibi degil.700 tl üzerinde olanlarsa rakipsiz piyasanin en iyileri.
    Çok yuksek performans beklemiyorsunuz anladığım kadariyla.Esiniz ve kiziniz için olduğundan sorunsuz ve cok yuksek batarya performansindan dolayi Lg gpad 7 tam size gore.
    Asus performansı yüksek bir cihaz ama biraz uyum sorunu var uygulamalarla.Buda esiniz ve kızınız icin sorun olur.
    Performans bekleyen ve teknolojiden biraz anlayanlar için Asus 176 c,işimi görsün sorunsuz çalışsın ve ortalama bir performans göstersin diyenler için Lg gpad 7 ideal.Ona gore karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergomu -- 13 Aralık 2014; 22:40:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESTEEM kullanıcısına yanıt
    Arkadasim 250 - 300 arasi telefon ozellikli 3G tabletler vardi bir kac tane codegen sanirim bi arastir istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ergomu @burbero

Arkadaşlar teşekkür ederim.Kafa karışıklığı halen devam etmekte :) bakalım ne yapacağım.
  • Artes QD1002 de secenekler arasina alabilirsin , kendim de kullaniyorum fiyatinin cok ustunde bi tablet.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=100390444&p=1#100390444

• Samsung Galaxy tab 4'ün sar değeri oldukça düşük. Çok performanslı değil. Ancak 5 yaşındaki çocuğun oynayabileceği oyunları kaldırır. Bir diğer tavsiyem ise lg gpad 7.0 eğer sar değeri tab 4 gibi düşük ise bu ürüne öncelik verin. Ne olduğu, kalitesi belli olmayan çin malı ürünlerden uzak durun. Hem servis hem de kalite konusunda sıkıntı çıkarabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kullanmadiginiz tabletler hakkinda onyargili yorum yapiyorsunuz, her cin mali kotu degildir. Servis demissiniz Artesin ,Ezcoolun servisinden cogunluk memnun ustelik parca degisecegi zaman cuzi miktara bu isi yapiyorlar ama asus gibi markalar neredeyse tabletin fiyatindan ekran degistiriyorlar. Elbette marka tasiyan tabletler iyi ancak tum cin mali tabletleri de ayni kefeye koymak hata.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.