Şimdi Ara

EiZO FORiS FG2421&FS2434 Kullananlar Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  EiZO FORiS FG2421&FS2434 Kullananlar Klübü

EiZO FORiS FG2421
    1.TaymekHoldem 23.12.2013
    2.ynal 24.11.2014
    3.wNchstR 18.07.2014
    4.ozguradam1 **.**.2014

5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 22 Aralık 2014; 12:50:42 >

• Ekle hocam.
    Foris Fg2421

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 3 Aralık 2014; 14:49:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynal kullanıcısına yanıt
    Ekledim.Eizo foris FG2421 monitörü son turnuvalardaki sponsporluk başarısı nedeniyle bir hayli ilgi arttı.Fnatic NIP Virtus.Pro takımları bunlardan bazıları.
  • selam kullanıcısı olarak monitörü yorumlarmısınız oyun performansı belli zaten masa üstü ekran görüntüsü nasıl filim seyrettinizmi dijitürk dsmart gibi uydu cihazı bağlayıp deneme şansınız oldumu sagdan soldan veya biraz yüksekten bakınca görüntü bozulması oluyormu asus vg248 Qe 144hz de bu sorunlar dan çok şikayet eden var.. birde cihazı tr den aldıysanız garanti ve servis durumu varmıdır bu kadar para vermeye değermi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 3 Aralık 2014; 21:44:45 >
  • Türkiyeden alabilirmiyiz ne kadar tutar bilgi verebilcek var mi ? Fg2421 icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaggedyDoctor

Türkiyeden alabilirmiyiz ne kadar tutar bilgi verebilcek var mi ? Fg2421 icin

Lansman fiyatı 1400 TL idi gamex fuarına özel.
    Bu konuda @realision (Sercan Bey) ile iletişime geçebilirsin TR distribitörü Odak Bilgli çalışanı kendisi, ayrıca 5 yıl garantisi var cihazın.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=99403877

• Kulübünüz hayırlı olsun. Ben de olmak isterdim o listede.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz kulübümüz adına.Denediniz mi monitörü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black100

selam kullanıcısı olarak monitörü yorumlarmısınız oyun performansı belli zaten masa üstü ekran görüntüsü nasıl filim seyrettinizmi dijitürk dsmart gibi uydu cihazı bağlayıp deneme şansınız oldumu sagdan soldan veya biraz yüksekten bakınca görüntü bozulması oluyormu asus vg248 Qe 144hz de bu sorunlar dan çok şikayet eden var.. birde cihazı tr den aldıysanız garanti ve servis durumu varmıdır bu kadar para vermeye değermi teşekkürler

Çok bilgi var monitör hakkında.Derleyip konuya ekleyeceğim çok açıklayıcı şekilde anlatacağım.Yabancı sitelerdende görsel şeyler ekleyeceğim konuya.
    1-2 cümle söyleyeyim asus vg248qe yazdığın için... Bu monitör alınabilecek en iyi ilk 3 monitör arasında.

Garanti konusunda; Mesela ben monitörümün panelini temizlerken fazla lcd cleaner sıktım ve 5 dakka sonra temizlemeye başladım.Panele birşey olmadı ama FG2421 mainboard falan kısa devre yaptı.Monitörümü yurtdışından almıştım... sonra Odak kimya yani eizo türkiye bayisine yolladım.Sağolsun sercan bey çok iyi bir şekilde ilgilendi 940 lira masraf çıkarttı.üstüne 450 lira ekleyip 0 alırdım zaten. Bende RMA oluşturttum.Monitörümü yurtdışına yollayacağım. 175 dolar masraf çıkacak heralde.

• TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bende yabancı siteleri bayağı inceledim ama kullanan herzaman daha ii bilir incelemenizi bekliyorum ii günler
    bu arada geçmiş olsun can sıkıcı bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 6 Aralık 2014; 9:45:35 >
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Fuara gidemediğim için deneyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Ah şu fuar ölüyorum yorgunluktan fotoğraf ve videolarını cuma gününe kadar paylaşırım bu arada :)
  • Monitörü fuara gittim gördüm...
    Saolsun sercan bey çok ilgili alakadar monitörün bütün özellikleri tek tek anlattı...
    Deneme fırsatım olmadı çünkü fuar çok kalabalıktı. Zaten oturan bir daha kalkmak bilmiyor .
    Yanlız konu dışı olacak ama organizasyon çok yetersiz geldi bana ilk defa gittim,zannedersem 2-3 yıldan beri her sene düzenleniyor gamex. Ama hem organizasyon yetersiz hemde alan yetersiz hele birde cosplay'ler ortaya çıktımı fuar tam bir curcunaya dönüyor...
    Redbull bedava enerji içeceği dağatıyor herkesin elinde bi enerji içeceği tam bir enerji patlaması var içerde neyse konu fazla dağılmasın...

Monitör deneme şansım olmamasına rağmen mükemmel görünüyor...240hz verdiği akıcılık gerçekten muhteşem...Yani deneme şansım olmadı ama bu zaman kadar hep 60hz'de oynadığım için uzaktan görmem bile farkı hissettirdi...Ayrıca game modundaki renklerde çok güzel tam anlamıyla bir oyuncu monitörü ben çok beğendim...

Fazla resimde çekemedim çünkü kalabalık olduğu için bir fotoğraf çekmek istediğinizde insanları çekiyorsunuz başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 8 Aralık 2014; 10:04:48 >

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Yorumların için çok teşekkür ederim dediğin gibi oturan kalkmak bilmiyor ve organizasyon da eksiklikler vardı yakında üniversiteler de bazı etkinlikler yapacağız fps oyun dota 2 lol gibi oyunların deneme si ve gösteri maçlarını içeren bu etkinliklerde daha yalın bir ortamda test etme imkanı bulacağız. Tekrar teşekkürler Umarım tekrar görüşürüz.
  • Temmuz ayından beri FG2421 kullanıyorum, listeye ekleyebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 9 Aralık 2014; 23:19:40 >
  • beni de listeye ekleyebilirsiniz.yalnız büyük bir sorunum var.eski monitörü kaldırıp eizoyu displayporttan bağladım.bilgisayarı açtığımda çok kötü kalitede bir görüntüyle açıldı.aygıt yöneticisinden baktığımda nvida kartın driverinde ünlem var tanınmıyor.driveri kurmak istediğimde sürekli MUİ dosyası yok gibi bir hata veriyor ve sürücüyü kurmuyor.bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • hocam ekran kartını yeni takmadım ki.monitörü yeni taktım.ama monitörü takıp bilgisayarı çalıştırmamla beraber nvida kartım tanınmaz hale geldi.g-igniton programı benim monitörü görmüyor,programa bastığımda program açılmıyor.şu an 1980*1080 çalışyır ama görüntü kötü ve ne monitör ne de ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyor ve ne yaparsam yapayım nvidia aürücüsü kurulmuyor,hata veriyor."Video Denetleyicisi (VGA Uyumlu)" şeklinde gözüküyor.hem dvi hem hdmi hem de display porttan bağladım hepsinde sonuç aynı
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    http://www.eizoglobal.com/support/db/files/software/icc/foris/FG2421INF_W.zip device manager dan monitor kısmına gel. Oradan attığım linktekini klasöre çıkartıp içindeki .cat uzantısını tanıt. Sorunun düzelicektir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

http://www.eizoglobal.com/support/db/files/software/icc/foris/FG2421INF_W.zip device manager dan monitor kısmına gel. Oradan attığım linktekini klasöre çıkartıp içindeki .cat uzantısını tanıt. Sorunun düzelicektir umarım

önce display driver uninstaller ile sürücüyü tamamen kaldırdım.sonrasında kurulamayan sürücü kuruldu.monitörü de yukarıdaki linkten tanıttım.yalnız g-ignition hala çalışmıyor.yani monitörü tanımıyor.işin ilginç yanı aldığım görüntü hala aynı.yani beni hiç tatmin etmedi
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Monitörün usb bağlantısını yapmadığınız içindir. Bekliyorum sonucu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.