Şimdi Ara

M1911'e nasıl sahip olurum? (Nasıl veteran olabilirim?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar veteran olmayı beceremedim, M1911'e sahip olmak için ne yapabilirim? Nasıl veteran olurum?

• Limited Edition'a özel gun club keyleri vardı ona sahip olan gun club'a üye oluyor o şekilde olunuyor. Benim PS3 hesabım LE fakat PC hesabım SE fakat M1911'lar ve Phsical Warfare Pack'ler açıktı fakat CO-OP'ta açtığım silahlar yoktu. Değişik bir sistemi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

Limited Edition'a özel gun club keyleri vardı ona sahip olan gun club'a üye oluyor o şekilde olunuyor. Benim PS3 hesabım LE fakat PC hesabım SE fakat M1911'lar ve Phsical Warfare Pack'ler açıktı fakat CO-OP'ta açtığım silahlar yoktu. Değişik bir sistemi var.

Phsical Warfare Pack silahları bende açık, ama veteran isteyen M1911 yok. Şuan hesabım normal, premium vb. yapmadan alamam yani M1911'i?
  • Bana direk kmisti kutitan m1911suppresed. Hic kullabmadim bile. Magnum varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

Limited Edition'a özel gun club keyleri vardı ona sahip olan gun club'a üye oluyor o şekilde olunuyor. Benim PS3 hesabım LE fakat PC hesabım SE fakat M1911'lar ve Phsical Warfare Pack'ler açıktı fakat CO-OP'ta açtığım silahlar yoktu. Değişik bir sistemi var.

Phsical Warfare Pack silahları bende açık, ama veteran isteyen M1911 yok. Şuan hesabım normal, premium vb. yapmadan alamam yani M1911'i?

Hocam gun club'a girebiliyor musunuz Origin ID ve mailinizle?? Ben yapalı 1.5 sene oldu hatırlamıyorum o yüzden.
  • gun cluba origin emailinde kayıt olunca geliyor m1911. okadar iyi değil ama eğer isabetin iyiyse .44 magnum tek geçerim. yok isabet az ama çok seri mouse basarım dersen mp443 ve m9 en seri tabancalar.
  • Revolver hayranı biriyim, 44. Magnumtabi ki favorim. Ama aynı zamanda da USA hayranı biriyim, elimden geldiğince her USA silahını açıyorum. Benim için görev gibi birşey oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Revolver hayranı biriyim, 44. Magnumtabi ki favorim. Ama aynı zamanda da USA hayranı biriyim, elimden geldiğince her USA silahını açıyorum. Benim için görev gibi birşey oldu.

For mother Russia
  • Gun Clup kapanmış galiba.
  • Yok arkadaş çıkmıyor gun club felan, alamadım M1911'imi.
  • AÇILMIŞ BEEEE!!! İşte bu yaaaa. İŞTE BU!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.