Şimdi Ara

LYS MATEMATİK +45 KAYNAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, mezunum geçen sene tamamen bitirdiğim iki kitap var. Karekök LYS Soru Bankası, Hazırlık Yayınları LYS Konu Özetli. Ve içinden konu seçerek final, fen bilimleri lys soru bankalarından da çözdüm. Soracak gibi olan arkadaşların içinde kalmasın, bunlar güzel kitaplardı, öneririm. 42-4 yaptım lysde.
    Şuan Zafer LYS Konu Özetli ve Fen bilimlerinin bu seneki kitabı var.
    Fem, birey, körfez ya da farklı bir yayın çözüp memnun kalan tecrübeli arkadaşlar varsa eski kitapları silip çözemeyeceğim için bu arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Not: Deneme çözmeye daha çok ağırlık verin.

Teşekkürler, kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogisay -- 22 Mart 2015; 14:54:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum mat2 ye yrni başlayan biri için ne önerirsin? Hedefim 25 üstü yapmak. Elimde ilk adım soru bankası var ama konu anlatım kitabı bulamadım iyi?

• Konu anlatım videoları izleyerek ilerleyebilirsiniz kardeş. Dershanenizin verdiği konu anlatımlı kitapla paralel izleyip okumanızı da öneririm. Hatta lisede iyi hocalardan düzenli not tuttuysanız oradan çalışmak da çok faydalıdır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogisay -- 22 Mart 2015; 15:25:36 >
  • Körfez hoş bence, çözümlü cd si de var

• sadece lys karekök soru bankasını çözüp bitirsem +30 net için yeterli olur mu? hedefim uçuk değil 40-45 civarı istemiyorum. elimde bolca kaynak var ama sadece birine asılmak daha mantıklı geliyor. zaten zaman kısıtlı.

konu anlatım videolarını da nejdet kirpi ve behzat rasüliden yapıp öyle götürüyorum işi
  • arkadaşlar ocakta fem lys1'de 35 net yaptım matematikten. şubat ayı boyunca türev integral vs. çalıştım. şu an 40 yapabileceğimi düşünüyorum. bundan sonraki planım bilfen ve finali bitirmek. bu kitapları çözerken haftada 2 deneme yapmayı düşünüyorum, sizce gerek var mı? yoksa denemelere vakit ayırmayıp kitapları hızlıca bitirmeye mi çalışayım? zaten son bir ay deneme çözeceğim, hangisi daha iyi olur karar veremedim.
  • bu sene karekök- final (dergi eki)- fen bilimleri çözücem hedef 45 olur mu sizce? hocam birde bilfen güzel ama baya soru var tavsiye edilebilir kaynak birde bulabilirsen final ön kayıt kitabında orjinal sorular var
  • şuan 40 yapabiliyosan hocam bence haftada 2-3 çöz derim zaman kontrolaçısından
  • hocam bilfende güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly86

şuan 40 yapabiliyosan hocam bence haftada 2-3 çöz derim zaman kontrolaçısından

dikkate alacağım, teşekkürler
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellaturcicaMD -- 22 Kasım 2020; 2:15:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.