Şimdi Ara

Lys Mat konusunda tecrübeliler bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TM mezunum ve TM-3den tercih yapmayı düşünüyorum.
    Lys için : Mat-2ye daha önce hiç bakmadım hangi kaynakları önerirsiniz ya da internetten video da olabilir hedef +20net
    ve Ygs'ye kadar nereye kadar gelmeliyim ?
    Edebiyatta ilerdeyim biraz cumhuriyete gelince ara vermeyi düşünüyorum. O arada da mat-2 çalışabilirim.

• Up
    Up
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Esen lys soru bankasini şiddetle onerririm ve en azidnan trigonometriyi bitirmiş ol.ygsyr girene kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: hazirandaölmekzor

Esen lys soru bankasini şiddetle onerririm ve en azidnan trigonometriyi bitirmiş ol.ygsyr girene kadar

Teşekkürler. Peki bana bağlı bu durum biliyorum ama hedefe ulaşmamda ne kadar etkisi olur yani kaç netlik bir getirisi olur tahminen

• tyrionlannister. T kullanıcısına yanıt
    Ben normalde denemelerde 40 45 arasi yapiyodum o kitabi cozerkende ama sonra yanlislarimin üzerinde çokdurmaya basladim yablis yaptigim sorulari farkli farkli yyollardancozmeyi denedim falan sonra lysde 49 1 yaptim ama tek esen lya mati kullandim

• quote:

Ben normalde denemelerde 40 45 arasi yapiyodum o kitabi cozerkende ama sonra yanlislarimin üzerinde çokdurmaya basladim yablis yaptigim sorulari farkli farkli yyollardancozmeyi denedim falan sonra lysde 49 1 yaptim ama tek esen lya mati kullandim

Peki sağolun
    Son bir soru , zorluk derecesi nedir esen'in dersaneye gitmiyorum yapamadığım soruları kime sorucam yani

ben de tm-3'ten tercih yapacağım.... bizi kurtaracak olan matematik ve edebiyat....

video olarak nejdet kirpi ve behzat rasuli'yi izleyebilirsin....

ygs'ye kadar 10-11'i bitirsek iyi olur aslında

edebiyatı ihmal etmeyelim bütün tm-3'ten tercih yapacak arkadaşlar... En çok puanı edebiyat getiriyor bize ....

Psikoloji mi istiyorsun...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

ben de tm-3'ten tercih yapacağım.... bizi kurtaracak olan matematik ve edebiyat....

video olarak nejdet kirpi ve behzat rasuli'yi izleyebilirsin....

ygs'ye kadar 10-11'i bitirsek iyi olur aslında

edebiyatı ihmal etmeyelim bütün tm-3'ten tercih yapacak arkadaşlar... En çok puanı edebiyat getiriyor bize ....

Psikoloji mi istiyorsun...?

Evet hocam psikoloji istiyorum
    Edebiyatta iyiyim ama matematik sıkıntı işte dediğim gibi
    Mat-2 ve edebiyatın tm3de katsayısı kaç tam olarak her yerde farklı farklı yazıyo

• quote:

Ve hocam esen'in 10-11-12.sınıf kitapları (lys mat) nasıl

TM-3’te; 

Ygs icin
    Türkçe yüzde 15, Temel Matematik yüzde 10, Sosyal yüzde 10, Fen yüzde 5, 

Lys icin
    Matematik yüzde 18, Geometri yüzde 7, Türk Dili ve Edebiyati yüzde 25 ve Coğrafya-1 yüzde 10

karekök, esen gibi yayınlar 35+ hedefleyenler içindir.

eğer 20 civarı net istiyorsan, konuları az çok biliyorsan lys fem mat2 soru bankasını öneririm zor değildir.

lys ye kadar 10-11 kesinlikle bitmeli. hatta türevde yol alınmalı eğer bilmiyorsan
    soramayacaksan kimseye evet eseni çözme 10 11 i iyidir hatta cok iyidir ama emre_fb ninde dedigi gibi +35 hedefleyenler icin o kitap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.