Şimdi Ara

LYS Kimya-Biyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim ygs 1 ve 2 de 115-125 bin sıralamam var netlerim türkçe 25-15 mat 30-3 fen 18-18 sosyal 5-2 ydi ben çok büyük bi aptallık yaptım lys yi saldım hiç çalışmadım malesef
    Lys-fene 28 gün var bu 28 günde kimya ve biyolojide az çok temelim var nasıl bi yol izlemeliyim sizce bu 2 dersi yetiştirebilirmiyim :( hedefim diyetisyenlik olduğu için bu 2 dersi hedef aldım vaktimde olmadığı için tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olsun bu 28 günde biliyorum pek birşey olmaz ama elimden gelenin en iyisini yaparak en azından sıralamayı 100 bine çekmem mümkün müdür . Şimdiden çok sağolun

• Çekebilirsin. Benim de sıralamam 90k diş hekimliği istiyordum ama olmayacak... Ben de senin gibi çok çalışmadım ygsden sonra ama biyoloji ve fiziğim iyidir. Biyolojiyi not tutarak çalıştım sene başından beri sistemleri falan oturttum güzelce fiziğim zaten bilmiyorum neden ama çalışmadığım halde iyi. FAKAATTT kimya benim de berbat durumda organiği Özkan Güray'dan dinliyorum da 11.sınıf yok gibi napıcam bilmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.