Şimdi Ara

lutfenn yardim edin arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamun aleykum arkadaslar benim galaxy ace 5830i telefonum var sizce bunu verip daha ust modeli olan s3 mini , ace 2 ve nokia 520 mi alayim yoksa acer iconia a1 810 tableti mi alayim (eger tableti alirsam telefonu deistirmem) sizce ne yapayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taşıma derdin yoksa telefonunu sat Asus Fhonepad 7 ME372 al. Yakında piyasaya çıkacak tahmini fiyatı 700-800 TL civarı olur. Telefon + tablet ikisi bir arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 14 Aralık 2013; 23:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafafb4535

selamun aleykum arkadaslar benim galaxy ace 5830i telefonum var sizce bunu verip daha ust modeli olan s3 mini , ace 2 ve nokia 520 mi alayim yoksa acer iconia a1 810 tableti mi alayim (eger tableti alirsam telefonu deistirmem) sizce ne yapayim

Bende de ace var.Bir tane de s3 mini aldım.Ace s3 mininin yanında o kadar ilkel kalıyor ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Taşıma derdin yoksa telefonunu sat Asus Fhonepad 7 ME372 al. Yakında piyasaya çıkacak tahmini fiyatı 700-800 TL civarı olur. Telefon + tablet ikisi bir arada.

abicim bir telefon için çok büyük ve bir tablet için çok küçük değilmi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

selamun aleykum arkadaslar benim galaxy ace 5830i telefonum var sizce bunu verip daha ust modeli olan s3 mini , ace 2 ve nokia 520 mi alayim yoksa acer iconia a1 810 tableti mi alayim (eger tableti alirsam telefonu deistirmem) sizce ne yapayim

Bende de ace var.Bir tane de s3 mini aldım.Ace s3 mininin yanında o kadar ilkel kalıyor ki.

o zaman tablet mi s3 mini mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Stickand

wonder al

s3 mini varken wonder alınırmı acaba samsung guncelleme bile vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A26765CC -- 15 Aralık 2013; 10:33:27 >
  • quote:

quote:

quote:

wonder al

s3 mini varken wonder alınırmı acaba samsung guncelleme bile vermedi

s3 miniyede gelmeyecek güncelleme rom yükler keyfine bakar arkadaş veya GM disocvery alsın oda iyi s3 neredeyse yarı fiyatına

gmd ye guvenmiyorum ama wonder tipi fln 1.4 ghz işmeci flan güzel bide wonder kasma yapar mı ace 5830i çok kasıyor da
  • wonder alınmaz daha performans iyi ama ram den kaybediyor galaxy w bence s3 mini almaya bakın ama bütçeniz 1000tl ye çıkarsa kesinlikle nexus 4 alın

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

wonder alınmaz daha performans iyi ama ram den kaybediyor galaxy w bence s3 mini almaya bakın ama bütçeniz 1000tl ye çıkarsa kesinlikle nexus 4 alın

acer iconia a1-810 nasıl benim şuanelmde hp notebook var tablet almam mantıklı olur mu yoksa telefon mu alayım
  • ben tablet alcak olsam apple a yönelirim android tablet almak mantıksız geliyo bana tablette yaptığını telefonlada yapıyosun zaten ama karar sana kalmış iyice bi düşün tablete mi ihtiyacın var telefona mı ihtiyacın var tablet alacaksan apple a bak derim telefon alacaksan nexus 4 almaya çalış

• atp96 kullanıcısına yanıt
    Evet android tablet kasar gibime geliyo uzledigim videolarda da acer tablette kasmalar oluyor ara sira nexus alamam butcem yetmiyor (maksmm 700 tl) sizce bu tablet fiyatina gore (450 tl) iyi midir

• S3 mini yerine wonder al denmiş.Şaka gibi.Ram,işlemci,ekran,yeni sürüm,incelik ve hafiflik,görüntü hepsinde s3 mini üstün.Tablet ihtiyacın varmı onu belirle önce.Bir hevesle tablet alıp sonra köşeye atıp yüzüne bakmayan çok insan gördüm.
  • Sakın wonder Alma ram kolay şişiyor

• quote:

S3 mini yerine wonder al denmiş.Şaka gibi.Ram,işlemci,ekran,yeni sürüm,incelik ve hafiflik,görüntü hepsinde s3 mini üstün.Tablet ihtiyacın varmı onu belirle önce.Bir hevesle tablet alıp sonra köşeye atıp yüzüne bakmayan çok insan gördüm.

Laptobum var sizce tablet bana uygun mu oyun fln oynarim internette takilirim sizce s3 mini gibi bir telefon isimi gorur mu

• Kardeş fiyat aralıgını yaz yardmcı olalım benim tercihim sana htc one al kafan rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Kardeş fiyat aralıgını yaz yardmcı olalım benim tercihim sana htc one al kafan rahat olsun

htc ye param yetmez fiyat aralığı 450-700 tl
  • Sony p yada ace 3

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Sony p yada ace 3

xperia p pahalı bütçe yetmiyor ace 3 türkiyede yok galiba
  • quote:

quote:

S3 mini yerine wonder al denmiş.Şaka gibi.Ram,işlemci,ekran,yeni sürüm,incelik ve hafiflik,görüntü hepsinde s3 mini üstün.Tablet ihtiyacın varmı onu belirle önce.Bir hevesle tablet alıp sonra köşeye atıp yüzüne bakmayan çok insan gördüm.

Laptobum var sizce tablet bana uygun mu oyun fln oynarim internette takilirim sizce s3 mini gibi bir telefon isimi gorur mu

Laptop varsa tablete çok ihtiyaç olmaz.Benim evde laptop var onunla takılıyorum.Onunla meşgul olmazsam telefonla meşgulüm.Tablet varken hiç yüzüne bakmıyordum evde.Bende işyerine götürdüm.Boş zamanlarımda film dizi izliyorum işyerinde.Ama evdeyken hiç yüzüne bakmadım.Dışarıda çıkartmadım.İyi bir telefon oyun vs bütün ihtiyaçları karşılar bence.

• Anneme aldık lanet olsun ace'a. Bu kadar aptal dandik telefon olamaz. Şimdi çekmecede yatıyor annem ise xperia p kullanıyor rahat etti kadın. Her gün donuyor takılıyor bu telefon demekten bıkmıştı.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.