Şimdi Ara

Lütfen knightı bırakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve Büyük Çabalarımdan sonra Knightı Bıraktım.
    Çünkü Psikolojimin bozulduğunu Hissettim Çünkü Bu oyun öyle bir pislikki Adamı normal hayattan koparıyor ve İnsan beyninin gerilemesine sebep oluyor,insanın unutkanlığın artmasına sebep oluyor sizde kendinize bi iyilik yapın lütfen bu salaklık derecesine varan bu oyunu bırakın ben bıraktım ve yemin ettim bir daha oynamamak üzere Sizde bırakmayı deneyin kesinlikle memnun olacaksınız..(Lütfen Bu yazdıklarımı İyi Düşünün Bütün Eleştirilere açığım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wEmiNw -- 30 Ocak 2006 18:30:20 >

• saol ark.ım oyunu bende bıraktım 3 gndur update bile ypmadım
    inş bidaa baslamam dusuncelerini katılıorum
  • İnşallah arkadaşım eğer bırakırsan gerçekten bende memnun olacam hayatın güzelliklerini farkedersin çünkü hayat o kadar güzelki.
    quote:

Orjinalden alıntı: pensetr

saol ark.ım oyunu bende bıraktım 3 gndur update bile ypmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: wEmiNw

İnşallah arkadaşım eğer bırakırsan gerçekten bende memnun olacam hayatın güzelliklerini farkedersin çünkü hayat o kadar güzelki.
    quote:

aşıkmı oldun?
  • Eğer dalga geçiyosan hiçte komik değilsin eğer aşıkmı oldun diyosan Evet komşunun kızına aşığım burdan söyleyim

quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

quote:

İnşallah arkadaşım eğer bırakırsan gerçekten bende memnun olacam hayatın güzelliklerini farkedersin çünkü hayat o kadar güzelki.
    quote:

aşıkmı oldun?

• okadar aydır oynuyorum bi sword dancing i açmadan olmas
  • abisi oyunun hiç bi gerilik yaptıı yok
    ben sınıf 1. siydim şimdi okul 1. oldum hem de 3 saat oynuorum
  • quote:

Eğer dalga geçiyosan hiçte komik değilsin eğer aşıkmı oldun diyosan Evet komşunun kızına aşığım burdan söyleyim

quote:

quote:

quote:

aşıkmı oldun?

ehuehuehuehu ben de bi ara aşık olduğumda bıraktıydım aşıkken ko olmuyo
    Ama sonra kızdan ümidi kesince yine ko

• quote:

Orjinalden alıntı: mertalp

quote:

Eğer dalga geçiyosan hiçte komik değilsin eğer aşıkmı oldun diyosan Evet komşunun kızına aşığım burdan söyleyim

quote:

quote:

quote:

aşıkmı oldun?

Ben hem ko hem de kızı gayet iyi idare edebiliyorum.
    Sadece zamanı iyi ayarlayın.

• ewt baba çok haklısın ama keşke öle şıp demede bırakılabilseydi.
  • BEYLER ARKDASIMIZA KATILIYORUM BU OYUN BAGIMLILIK YAPIYP INSANI SALAK LASTIRIYO ( OKUL CAGINDAKI GENCLER KESINLIKLE BIRAKIN BU OYNUNU OYNUYAN HER OGRENCI KARNESINDE SINIF GECME BOTU 1.3 1.5 .17 GEZİNİYO...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: karusman

BEYLER ARKDASIMIZA KATILIYORUM BU OYUN BAGIMLILIK YAPIYP INSANI SALAK LASTIRIYO ( OKUL CAGINDAKI GENCLER KESINLIKLE BIRAKIN BU OYNUNU OYNUYAN HER OGRENCI KARNESINDE SINIF GECME BOTU 1.3 1.5 .17 GEZİNİYO...)

bu bazıları için geçerli. ben sadece cumaları 2 saat fln oynuyorum. gayet iyide lwlimi kasıyorum. sınıf geçme notum 5.00. şu anda bursada yeşilırmak dershansindeyim. dershanede son sınavda 1. oldum. puan ortalamam 480lerde dolaşıyor. abarmadan olunca oyun zarar vermez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emo_1991

quote:

Orjinalden alıntı: karusman

BEYLER ARKDASIMIZA KATILIYORUM BU OYUN BAGIMLILIK YAPIYP INSANI SALAK LASTIRIYO ( OKUL CAGINDAKI GENCLER KESINLIKLE BIRAKIN BU OYNUNU OYNUYAN HER OGRENCI KARNESINDE SINIF GECME BOTU 1.3 1.5 .17 GEZİNİYO...)

bu bazıları için geçerli. ben sadece cumaları 2 saat fln oynuyorum. gayet iyide lwlimi kasıyorum. sınıf geçme notum 5.00. şu anda bursada yeşilırmak dershansindeyim. dershanede son sınavda 1. oldum. puan ortalamam 480lerde dolaşıyor. abarmadan olunca oyun zarar vermez...

Sadece cumaları 2 saat lvl 35 varmısın?

• ben oyunu bıraktım gerçekten köü artık mu oynuyorum ne güüzel ark.larla takılıyoz bence sizde mu ya gelin
  • ben charımı 100m real paraya sattım lvl 58 alışmışım 0dan char açmak zor olduu için baştan başlamadım ama gerçektemde bu oyun salaklık yaratıyo hiç ööle yaratmıyo demeyin oyuna başladıımdan ber, yaklaşık 2 ay oluyo sokaa çıkmadım günde 14 saat KO oynuyodum bırakılmıyo kız ark. ım çağıırıyo gelemicem işim var diom gene o oyunu oynuyon deme neyse boşfer soora görüşürüz dio şimdi onnda kalbini yaaptık valaa sıpı fıkı geçiniyos bu arada insanın manitası olması gibi bi şey yok hele manitada hafiften istiyosa alaa süper bi şey muhahahahaneyse bu oyunu bırakın!!! bırakmayanlara

• quote:

Orjinalden alıntı: se_rkan

quote:

Orjinalden alıntı: mertalp

quote:

quote:

quote:

quote:

aşıkmı oldun?

Ben hem ko hem de kızı gayet iyi idare edebiliyorum.
    Sadece zamanı iyi ayarlayın.

valla ben oyuna kızdan ayrıldıktan sonra başladım alkol gibi bişimiş bu bırakmak istesemde bırakamam heralde bunu

• Yaw beyler bırakmak isteyenler biraz kendini sıksın walla benim bırakmamdaki sebeplerden biride babamında oynaması ve babamın abartılı bir şekilde oynaması burdan söyleyim (babam 43 yaşında meslek lisesi öğretmeni) ve babam benden dahada çok sıkı sabah 4 lere kadar oynuyo ama ben bir kere yemin ettim bir daha kesinlikle oynamam çok zor oldu bırakmak ama iyi oldu şimdi biraz kafam dinlendi bakın burdan lütfen ciddiye alın bu oyunun sonunda deli olur çıkarsınız bunu ben abartılı şekilde günde 10-20 saat oynuyanlara diyorum herkez bunu kaile alsın (lütfen yorumlarınız eksiltmeyin)
  • BEN 3 KERE BIRAKTIM AMA OLMUYOOOOOO

• yaw bu iki iş birlikte yurumuo ya knight manyagı olup np babsı olcan ya kızşarla olay kuracan bu iş bole ben bunu bilirim
  • Biraz açarmısın konuyu

quote:

yaw bu iki iş birlikte yurumuo ya knight manyagı olup np babsı olcan ya kızşarla olay kuracan bu iş bole ben bunu bilirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.