Şimdi Ara

LÜTFEN ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bence format son çare olsun. packard bell destek hattını ara. telefonla destek versinler. bu arada kendin kaçak yazılımla windows falan yükleme. gerekirse servise götür. unutma garantin 2 sene. bu gibi durumlarda senden ücret alamazlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: bkoca78

MERHABA ARKADAŞLAR PACKARD BELL MARKA DİZÜSÜTÜM VAR.İNTERNETTEYKEN BİRDEN EKRAN.DAHA SONRA AÇTIĞIMDA PASSWORD EKRANINA 2 KARAKTERDEN FAZLA YAZAMADIM.DAHA SONRA ARKADAŞIM SİSTEM GERİ YÜKLEME YAPTI VE AÇTI.ANCAK ŞİMDİDE ARA ARA EKRANDA DONMALAR OLUYOR VE YAVAŞLAMA VAR.ACABA VİRÜS FALAN MI , ARKADAŞIM FORMAT ATMAK İSTİYOR.BU KONUDA YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEWİNİRİM.TEŞEKKÜRLER...
  • packard bell'in birlikte verdiği geri yükleme cd sinden yeniden yükleyebilirsin,bu sorunun çok fazla kaynağı olabilir,örn ekran kartından tut da anakartta serial boardda temassızlıktan ram yuvalarına kadar herşey olabilir.aynı sorunla benim bilgisayar da karşılaştı en ufak parçasına kadar söktüm 20 saat uğraştım fakat bilgisayarın garantideyse önce geri yükleme yapabilirsin sorun geçmezse servise ver yeniyse değiştirebilirler bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.