Şimdi Ara

Lumia serisi SAR değerleri ve karşılaştırma (sağlığınız için) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
7.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Kardeş merhaba. Yine ben! Eklerim dedin eklemedin daha kardeş? Öğlenden beri bekliyorum. Ağaç oldum. İphone ve galaxy serisinin tüm telefonlarının sar değeri kardeş.

+ 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 3G: 1.38 w/kg,
    İphone 3GS: 1.19 w/kg,
    İphone 4: 1.17 w/kg,
    Samsung Galaxy S: 0.24 w/kg,
    Samsung Galaxy S2: 0.32 w/kg,
    Samsung Galaxy S3: 0.34 w/kg
    Google Nexus S: 0.50 w/kg,
    Nokia C6: 1.05 w/kg.

@e-Militarist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 26 Temmuz 2013; 23:18:55 >
  • quote:

Kardeş merhaba. Yine ben! Eklerim dedin eklemedin daha kardeş? Öğlenden beri bekliyorum. Ağaç oldum. İphone ve galaxy serisinin tüm telefonlarının sar değeri kardeş.

Bazı işlerim vardı ev bakıyorum
    Az sonra başlayacağım

• sen sarsana ordan bi lumia 920
  • 2002 miydi 2003 müydü neydi, Turkcelli aradım bizim evde çekmiyor dedim. Gerçekten de çekmiyordu. 10 dk. form doldurduk telefonda. 2-3 ay geçmedi mahalleye istasyon kurmaya gelmiş Turkcell. Bütün mahalleli ağzında düdük yürüyüş yapmışlar baz istasyonu istemezük diye. Bilseler sebebi benim linç edecekler beni o sıralar. Napalım yani. Padişahlar bile 60-70 yıl yaşamış. Hala ortalama 60-70 yıl. Kader bu işler.
  • quote:

2002 miydi 2003 müydü neydi, Turkcelli aradım bizim evde çekmiyor dedim. Gerçekten de çekmiyordu. 10 dk. form doldurduk telefonda. 2-3 ay geçmedi mahalleye istasyon kurmaya gelmiş Turkcell. Bütün mahalleli ağzında düdük yürüyüş yapmışlar baz istasyonu istemezük diye. Bilseler sebebi benim linç edecekler beni o sıralar. Napalım yani. Padişahlar bile 60-70 yıl yaşamış. Hala ortalama 60-70 yıl. Kader bu işler.

Arkadas sen nokia kullana kullana etkiler sende belli olmus. Ne demek bosverin SAR degerini??? Nokialar fazla olinca cekemiyorsun. İlk hani doger modeller dedin onlari yuksek bekledin. Ekledileer, onlarin da sar degerinin dusuk oldigunu gorunce ne yapiyoruz ne olmusa bagladin.

ARKADAS NOKİADAN YUKSEK BİR MAAS ALİYOR !! En azindan isinin hakkini veren boyle iyi insanlar oldugunu bilmek te guzel. Tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

2002 miydi 2003 müydü neydi, Turkcelli aradım bizim evde çekmiyor dedim. Gerçekten de çekmiyordu. 10 dk. form doldurduk telefonda. 2-3 ay geçmedi mahalleye istasyon kurmaya gelmiş Turkcell. Bütün mahalleli ağzında düdük yürüyüş yapmışlar baz istasyonu istemezük diye. Bilseler sebebi benim linç edecekler beni o sıralar. Napalım yani. Padişahlar bile 60-70 yıl yaşamış. Hala ortalama 60-70 yıl. Kader bu işler.

Arkadas sen nokia kullana kullana etkiler sende belli olmus. Ne demek bosverin SAR degerini??? Nokialar fazla olinca cekemiyorsun. İlk hani doger modeller dedin onlari yuksek bekledin. Ekledileer, onlarin da sar degerinin dusuk oldigunu gorunce ne yapiyoruz ne olmusa bagladin.

ARKADAS NOKİADAN YUKSEK BİR MAAS ALİYOR !! En azindan isinin hakkini veren boyle iyi insanlar oldugunu bilmek te guzel. Tebrikler.

Balık baştan kokar. Geç gelen adalet adalet değildir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Balık baştan kokar. Geç gelen adalet adalet değildir.

Bunlarin hepsini birakin adam SAR DEGERİNE SACMA BİR SEY OLMAZ SAR DEGERİNDEN dedi. Siz karar verin. Baska soze gerek yok. O yuzden Amerika ve Avrupa 1,5 ve 2 SQR degeri maksimum sinirlamasi var.

• Sar değeri benim umrumda değil. İsterse 10 derece olsun. Ben olayın niyet kısmına bakarım ve art niyet görünce yazarım. Konunun açılmasında konuyu açan arkadaş hadi kırılmasın yine diye art niyet görmek istemiyorum ama bu haber art niyetli bir haber. Bundan sonra isterse 0.1 derece sar değeri olan bir telefon getirin bana ben itibar etmem. Bu sar muhabbeti nedir biliyor musunuz? Rakip firmaların birbirinin bel altına vurmasıdır. Pepsinin coca colada böcek var dedirtmesi, burger kingin mc donaldsda domuz eti var dedirtmesi gibi bişey bu sar muhabbeti de. Bu haberde insanların algısına nokia kötüdür yerleştirilmek istendi ve benim ısrarım sonucu iphoneun kullanıcıların sağlığını nasıl düşündüğü ortaya çıktı! Bu konunun yeri NOKIA forumu değil IPHONE forumudur. Gidin onları uyarın. Hayatları bizden daha tehlikede.
  • quote:

Sar değeri benim umrumda değil. İsterse 10 derece olsun. Ben olayın niyet kısmına bakarım ve art niyet görünce yazarım. Konunun açılmasında konuyu açan arkadaş hadi kırılmasın yine diye art niyet görmek istemiyorum ama bu haber art niyetli bir haber. Bundan sonra isterse 0.1 derece sar değeri olan bir telefon getirin bana ben itibar etmem. Bu sar muhabbeti nedir biliyor musunuz? Rakip firmaların birbirinin bel altına vurmasıdır. Pepsinin coca colada böcek var dedirtmesi, burger kingin mc donaldsda domuz eti var dedirtmesi gibi bişey bu sar muhabbeti de. Bu haberde insanların algısına nokia kötüdür yerleştirilmek istendi ve benim ısrarım sonucu iphoneun kullanıcıların sağlığını nasıl düşündüğü ortaya çıktı! Bu konunun yeri NOKIA forumu değil IPHONE forumudur. Gidin onları uyarın. Hayatları bizden daha tehlikede.

Sen niye ortamı germeyi bu kadar çok seviyorsun ? Başlığı açan arkadaş iphone değerlerini zaten vermişti illa eskileri görmen gerekmez çünkü o telefonlar lumia 920 ile aynı donemde piyasaya çıkmadı ve daha fazla sar değerine sahip olmaları doğal , benim eklediğim listede Nokia c6 da 1 w/kg değerinin üzerinde.senin karşılaştırman gereken en temel telefon galaxy s3 note 2 ve one x lerdir. Gereksiz yere her konuda tartışma çıkarma ayrıca bu konuda hiçbir art niyetli içerik yok lumia serisinin 1 telefonu dışında sar değerleri normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 27 Temmuz 2013; 0:22:52 >

• quote:

..... Bu sar muhabbeti nedir biliyor musunuz? Rakip firmaların birbirinin bel altına vurmasıdır. Pepsinin coca colada böcek var dedirtmesi, burger kingin mc donaldsda domuz eti var dedirtmesi gibi bişey bu sar muhabbeti de. Bu haberde insanların algısına nokia kötüdür yerleştirilmek istendi ve benim ısrarım sonucu iphoneun kullanıcıların sağlığını nasıl düşündüğü ortaya çıktı! Bu konunun yeri NOKIA forumu değil IPHONE forumudur. Gidin onları uyarın. Hayatları bizden daha tehlikede.

Eğer konu yüksek sar değeri ve zararları ise kesinlikle katılıyorum konunun yeri burası ve bu şekilde olmamalı....
  • Sizler ve sizin gibiler bu forumda nokiayı karalamaya devam ettikçe ben aklamaya devam edeceğim, sizler itibarsızlaştırmaya devam ettikçe ben itibarını iade edeceğim. Hepiniz, samsungcunuz sonyciniz androidciniz karşınızda beni bulacaksınız. Sizinle her nokia konusunda mücadele edeceğim. Bana ister fanboy deyin ister maaşlı eleman. Zerre umrumda değil. Hodri meydan!
  • quote:

Sizler ve sizin gibiler bu forumda nokiayı karalamaya devam ettikçe ben aklamaya devam edeceğim, sizler itibarsızlaştırmaya devam ettikçe ben itibarını iade edeceğim. Hepiniz, samsungcunuz sonyciniz androidciniz karşınızda beni bulacaksınız. Sizinle her nokia konusunda mücadele edeceğim. Bana ister fanboy deyin ister maaşlı eleman. Zerre umrumda değil. Hodri meydan!

Nokia mühendislerinin bu tutumun karşısında gözlerinin dolduğunu bilmeni isterim.

• Mesele Nokia meselesi değil, mesele hak hukuk vicdan meselesi. Nokia'nın adı Ahmet olsaydı bu yaratılmak istenen havaya yine isyan eder Ahmet'i savunurdum. İsimlere takılmayın. Nokia olmuş Yumatu olmuş Ahmet olmuş Mehmet olmuş önemli değil. Nokia'nın patronu isterse kan davalım olsun haksızlık yaptırmam! Benim olduğum yerde Allah'dan korkulup kuldan utanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 27 Temmuz 2013; 0:37:24 >
  • quote:

Mesele Nokia meselesi değil, mesele hak hukuk vicdan meselesi. Nokia'nın adı Ahmet olsaydı bu yaratılmak istenen havaya yine isyan eder Ahmet'i savunurdum. İsimlere takılmayın. Nokia olmuş Yumatu olmuş Ahmet olmuş Mehmet olmuş önemli değil. Nokia'nın patronu isterse kan davalım olsun haksızlık yaptırmam! Benim olduğum yerde Allah'dan korkulup kuldan utanılacak.

Yav ne haksızlığından bahsediyorsun sen burda konuşulanları sen sanıyor musun ki a firması veya b firması kaale alıyor ? Ortamı germekten başka bir şey değil senin hak anlayışın. Seviyeli bir tartışma ortamı sağlayarak anlatsan anlatmak istediğini sorun olmayacak ama oyle bir anlatma şeklin var ki herkesi içine çekiyor ve haber konuları içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Buralar seviyeli tartışma ortamları için var gerginlik için değil , ben bu olayı senin üzerinden anlattım ama sadece sen değilsin bu şekilde olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 27 Temmuz 2013; 0:43:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

Mesele Nokia meselesi değil, mesele hak hukuk vicdan meselesi. Nokia'nın adı Ahmet olsaydı bu yaratılmak istenen havaya yine isyan eder Ahmet'i savunurdum. İsimlere takılmayın. Nokia olmuş Yumatu olmuş Ahmet olmuş Mehmet olmuş önemli değil. Nokia'nın patronu isterse kan davalım olsun haksızlık yaptırmam! Benim olduğum yerde Allah'dan korkulup kuldan utanılacak.

Yav ne haksızlığından bahsediyorsun sen burda konuşulanları sen sanıyor musun ki a firması veya b firması kaale alıyor ? Ortamı germekten başka bir şey değil senin hak anlayışın. Seviyeli bir tartışma ortamı sağlayarak anlatsan anlatmak istediğini sorun olmayacak ama oyle bir anlatma şeklin var ki herkesi içine çekiyor ve haber konuları içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Buralar seviyeli tartışma ortamları için var gerginlik için değil , ben bu olayı senin üzerinden anlattım ama sadece sen değilsin bu şekilde olan.

Seviyesiz bir tek cümlemi değil bir tek kelimemi göster bana? Kime göre seviye neye göre seviye? Seviye hakaret, argo, küfür olunca düşer benim bildiğim. Hanginize hakaret ettim? Hanginize argo kelime kullandım? Kime küfür ettim? Göster bir tanesini bana? Göster özür dileyeyim. Sorun yazı stilimse kusura bakmayın ama beni siz terbiye edemezsiniz. Daha fazla yazmıcam bu konuya. Söyleyeceklerimi söyledim.

• quote:

quote:

quote:

Seviyesiz bir tek cümlemi değil bir tek kelimemi göster bana? Kime göre seviye neye göre seviye? Seviye hakaret, argo, küfür olunca düşer benim bildiğim. Hanginize hakaret ettim? Hanginize argo kelime kullandım? Kime küfür ettim? Göster bir tanesini bana? Göster özür dileyeyim. Sorun yazı stilimse kusura bakmayın ama beni siz terbiye edemezsiniz. Daha fazla yazmıcam bu konuya. Söyleyeceklerimi söyledim.

Seviyeliden kastımın ne olduğunu daha anlayamıyorsan zaten yazma. Sana demişim ki yazdıklarınla ortamda gerginlik yaratıyorsun ,sen bana diyorsun ki seviyesiz tek kelimemi göster. Önce kurduğum cümlenin anlamını bir idrak et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 27 Temmuz 2013; 0:58:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Android ile uğraşarak kanser olmaktansa SAR değerinden kanser olmayı tercih ederim.

Of of çok guldum

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Android ile uğraşarak kanser olmaktansa SAR değerinden kanser olmayı tercih ederim.

Of of çok guldum

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

quote:

quote:

öf be yeter artık GİT LAN KONUMDAN !
    Bu bilgileri tek parça halinde bulabileceğiniz 1 site yok !
    Buraya yarım saat araştırıp koydum bunları neden ? Ben nokia Lumia alacağım androidden bıktım ios'u sevmiyorum. Ben okadar araştırıp zor buldum dedim madem bunların tek parça olduğu biyer yok yaziyim foruma millette bilgilensin. Daha art niyet ariyosun. Konu İPHONE kısmına acilmaliymis
    PEKI BASLİK NEDEN LUMİA'LARİN SAR DEGERİ ?
    iphone'u neden kotuleyim ben hem ben burda iphone'a istediğim kadar hakaret etsemde kim takar beni ? Hala salak gibi neden s3 koymadın ? GİT KENDİN BUL S3'Ü
    nokia'yi karalamak istesem buraya öyle bir telefon listesi dökerimki o küçük beynin durur.
    tamam sar değeri seni ilgilendirmeyebilir ya 1 mesaj ilgilenmiyorum de bikac tane daha ekle de git,
    1 mesaj attın tamam 2 attın tamam ama YETER LAN ARTİK MİLLET SENİN EGONU TATMİN ETMEK ZORUNDA DEĞİL !
    COK Bİ ... BİLİYOSAN ARASTİR KENDİN KONU AC LAN. PİSMAN OLDUM ACTİGİMA YA OKUYUN GİDİN KARDESİM

Lanlı lunlu beyinli dalaklı konuşma benimle. Atlaya atlaya okudum yorumunu. Efendi ol!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.