Şimdi Ara

Lumia Almak İstiyorum Yardım Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben android kullanıcısıyım ve bıktım ram in çat diye dolmasından sürekli kasmalardan falan gına geldi resmen o yüzden telefonu değiştirmek istiyorum önce iphone lara baktım fakat bütcem 1000tl veya çok az daha fazlası o yüzden wp almak istiyorum fakat o kadar çok çeşit var ki bide hepsi birbirine benziyo ne alacağıma karar veremedim

- telefonda arayüzde kasma olmasın takır takır çalışsın telefon
    - en azından bi asphalt 8 i kasmadan oynatsın
    - kamerası iyi olsun ki zaten wp nun en önemli özelliklerinden biri bu hepsinin kamerası iyi
    - interneti hızlı olsun
    - ekran boyutu 4.5+ olsun

bunlara uygun en ideal telefon nedir cevap bekliyorum

• 640XL bekleyebilirsin veya 830'u bulabilirsen alabilirsin çok iyi telefonlardır ikisi de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 735 ya da ikinci el 830 tavsiyem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 640XL

• L735

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 830 gerçekten çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz yüksek o fiyata lg g2 de alabilirim sizce hangisi?
  • bide 735 e baktım gerçekten hoşuma gitti ısınınca kapanma sorunu falan oluyomuş doğrumu? ve kasma yaşarmıyım telefonda?
  • evigtlose kullanıcısına yanıt
    Dostum kasma donma hiç bir şekilde olmuyor 735 şuanda fiyatına göre alınacak teller arasında ilk sırada bende hem lg g3 var hemde 735im var 735 imden kat kat memnunum

• Lumialar da hiç bir sorunla karşılaşmazsın rahat ol. 640XL'ı bekle. ;)

• Lumiaların avantajı zaten hızlı olmaları. Ama mağazadaki uygulamaların azlığından yakınabilirsin.
  • oyun oynama gibi bi niyetim yok zaten seneye lise 4 üm ve yurtta kalıcam telefonum turkcell maxiplus 5 ve hiçbir halta yaramıyor o yüzden telefon alıcam dediğim gibi en fazla otobüste 10dk oynarım 640xl ne zaman çıkar bi bilginiz varmı
  • Lumia'da donma olmaz kardeşim

En azından 1320 kullanıcıları benim gibi düşünüyordur

Bu arada L1320 tavsiye ederim. Hb'de 670 ₺ ye kadar düştü sanırım

• 1320 ve 735 arasında kaldım :D (niye yorumlara -1 veriyonuz soru sorduk lan :D)
  • Beklemek istemiyorsanız Lumia 735, beklerim derseniz 640XL. Arkadaşlar da çoğunlukla böyle yazmışlar zaten..işin özeti bu..

Lakin Lumia 640XL yeni bir model olacağından kronik bir problemi, üretimden kaynaklanan bir sıkıntısı olabilir mi bilemeyiz tabi..

Buna karşılık Lumia 735in forumda pek çok kullanıcısı var.fiyatı da çok çok uygun..

Syg.

• İmzamda rehberim var istersen oku...üşenmeden...

• 735 ve 1320 arasinda kaldim 640 xl onermeyin 1320 den hardware olarak dusuk bir cihaz 1320 nin suandaki dezavantaji guncel bir cihaz olmamasi ne yapsam kararsizim

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    üşenmedim okudum :) çok iyi bi rehber hazırlamışsınız. elimdeki parayla alınabilecek en iyi telefon 735 sanırım eğer biraz daha para koyabilirsem de 830 almayı düşünüyorum (birde 920 ve 735 in kamerasını karşılaştırabilir misiniz?)
  • dostum lg g2 de var aklında sanırım bence git lg al lumiadan fazlasını vereceği kesin
  • ilk önce aklımda o vardı ama android arayüzünden çok sıkıldım wp çok şık geliyo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: evigtlose

ilk önce aklımda o vardı ama android arayüzünden çok sıkıldım wp çok şık geliyo bana

Wp'de sizi oyunsuzluktan uygulamalardaki eksikliğinden dolayı sıkabilir bunuda göz önünde bulundurun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.