Şimdi Ara

Lumia ailesinin yeni bütçe dostu üyesi karşınızda : Lumia 525 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
7.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne bekliyorduk o ısınma sorunu guncellemelerle çozuldu gmd yerine kaliteli olan 520 daha mantıklı 3 yıldan fazla android kullandım bu kadarını gormemıştım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Discovery kesinlikle daha iyi bir telefon 520 den önce çıksaydı mutlaka onu alırdım 525 le karşılaştırırsakta daha iyi bir telefon aksi idda edilemez bana kasıyor falan demeyin kardeşimde var ve hiçbir oyunda,menüde,rehber açılışında kasmadı f/p olarak en iyisi discoverydir aksini iddia etmeyin lütfen

Tamam. İğrenç kalitede fotoğraf çekmek, telefonu kullanırken elinizin terleyip kaymasını, lense toz kaçmasını, sürekli uygulama çoktu hatasını almak istiyorsanız general mobile discovery alabilirsiniz. Hep GMD için diyorum İçinde Ferrari motoru olan şahin.

Ben 3-4 ay 920 kullandım ve memnundum. Şu ise GMD kullanıyorum ve ondan da memnunum. Hatta açıkçası ondan daha memnunum. Sallamasyon post atmayınız lütfen. Yok garanti bitermiş yok bilmemne... Blok kısaca.

Tekrar söylüyorum Windows Phone'u severim ama fanboyluğa, karalamaya ve işsizliğe gerek yok.

ROM işleminde garanti sona eriyor. Odin vs. ile yeniden kurulursa ne olur bilemem tabi.

• O fotoğraflara 520'nin çektiği fotoğraflar diyeceksen azıcık kafanı çalıştır da çözünürlüğü düşür.

İndirdim fotoğrafları; 920 ile çekilmiş.

Ayıptır kardeşim, kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Sahtekarlık yaparak mı haklı çıkmaya çalışıyorsun?
  • Odin sadece samsung cihazlar için ve çok riskli bir iş defalarca yapmama rağmen 1 defasında pc den kablonun çıkmasıyla cihaz full brick olmuştu diğer cihazlar içinde uğraştırıcı yani ama garanti geliyor değermi değmez.

• quote:

quote:

Sırf Windows Phone kullanıyorsunuz diye androidi kotulemeniz gereksiz bence ayrıca 8mp neyine yetmiyor o sürekli ovdugun telefonda flaş bile koymuyor adam 520,525

Buyur bu çamur gibi çeken soluk olan GMD: (8 Megapixel diye övündüğün ) Kendi çekimim

Lumia ailesinin yeni bütçe dostu üyesi karşınızda : Lumia 525

Bu da Lumia 520 (5 mp)

Senin için çekinmedim 15DK mı ayırdım teker teker upload ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 27 Kasım 2013; 15:59:48 >

• Utku kullanıcısına yanıt
    Canımmmm neden siz bukadar laf atıyonuz wp ye android cihazlarınızın raminin hiçbişey yapılmadıgı halde %65 ini kaplamasınımı yoksa daha da sayıyımmı😊

• Gmd discovery f/p telefonudur gerçek anlamda. 520 f/p telefonu ön kamera Flash ondan yok diyebiliyorsunuz da neden gmd de f/p bir telefondan üst düzey kamera bekliyorsunuz? 525 de dahil olmak üzere eski jenerasyon donanımı ile gmd karşısında tercih edilemez benim görüşüm budur. Gmd discovery her anlamda oyun uygulama performansı olarak 520 ve 525 den daha ön plandadır ve 520-525 den daha ucuza tedarik edilebilmektedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

Sırf Windows Phone kullanıyorsunuz diye androidi kotulemeniz gereksiz bence ayrıca 8mp neyine yetmiyor o sürekli ovdugun telefonda flaş bile koymuyor adam 520,525

Buyur bu çamur gibi çeken soluk olan GMD: (8 Megapixel diye övündüğün ) Kendi çekimim

Bu da Lumia 520 (5 mp)

Senin için çekinmedim 15DK mı ayırdım teker teker upload ettim.

Ben de insanım, karıştırabilirim. PC'de bir adet Windows Phone klasörü var. Tüm fotoğraflarımı onun içine atıyorum. 920nin fotoğraflarını atmış olabilirim. EXIF bilgilerini de silmeyi biliyorum merak etme

Düzeltme: S image yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 27 Kasım 2013; 16:04:07 >

• Andtoid ve wp8 hız olarak karşılaştırılamaz.oyun çıkışları vs

• Çok yersiz ve saçma sapan konularda tartışıyorsunuz. Gmd'nin 520 den ustun olduğu yanlar olduğu gibi 520'nin de Gmd den üstün olduğu yanlar elbet vardır. Bir şeyi kötülemek için bu kadar çaba göstermenize de bir anlam veremiyorum.

• Allah aşkına şu elindeki telefonun eksiklerine bir bak gel buraya ondan sonra android sistemsel olarak tam otursun ondan sonra savunurum yorumunu tekrar oku. Bizim işletim sistemi daha hazır değilken hazır olan ve gerçekten işletim sistemi özelliğini yerine getirebilen bir OSden daha ne bekliyorsun anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel telefon.
  • Ön kamera olsaydı çıktığı gün alırdım.

• Şu adamı çok seviyorum bak adam tam benim düşündüğümü ve gerçeği soyluyor biz kimsenin fan boyu değiliz ama discoveryle 525 veya 520 yi tartışmak saçma oluyor daha iyi telefon işte neyini anlamıyorsunuz 520 daha iyi deyince egonuzmu tatmin oluyo gm diyince size hainmi diyorlar niye adam akıllı kabullenipte herkes yoluna bakmıyorda illa diretiyorsunuz iyi telefona iyi de geç 520 kotumu hayır ama gm daha iyi sizde biliyorsunuz bu arada Serhan meslek lisesine girmişsin hayırlı olsun abisi

• Evet dostum aynen öyle kim o fiyata en iyisini veriyorsa onun alınması lazım dediğin gibi Microsoft yada Google bize para vermiyor aynı fiyata daha iyisi varken neden eksikli bir telefon alalımki ?

• Ön kamera hariç herşey yeterli.
  • Siz niye wp8 aldınızki 😊

• Blue stack rami fulluyo pc de o bile kasıyor düşünün

• Valla 4.7'' ekranda çatır çatır kaymak gibi telefon kullanıyorum. Geçişler mükemmel ekranın renk ve canlılığı çok iyi hiç göze batmıyor tasarım şahane istediğim bir çok uygulamayı çok rahat buluyorum. Derdiniz ne ?

• quote:

Market dediniz gelişti, RAM dediniz büyüdü, sağlamlık dediniz oldu, kamera dediniz bu seviyenin en iyi kamerasına sahip cihaz, arayuz dediniz kullanışlılığı arttı, güncelleme dediniz 3yıl garanti verildi, ekran dediniz PureMotion Clearblack IPS ekran geldi, tasarım dediniz güzelleşti, instagram dediniz geldi, F/P dediniz oldu, hızlı dediniz oldu. BAKALIM DAHA NEYİ ELEŞTİRECEKSİNİZ!

arayüzün kullanışlıgı arttı ama hala estetik değil ve kare kare ne ya....hiç görünüşü güzel bi arayüzü yok...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.