Şimdi Ara

Lumia 925 Şarj Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Dün 2. el nokia lumia 925 aldım,data kablosu(usb) ile birlikte.Eve geldiğimde şarj etmek için kendi kablosunu iphoneumun şarj adaptörüne taktım.Yarım saat geçtikten sonra prizden patlama sesiyle kıvılcım çıktı ve evin sigortası attı.Kablo ile şarj aletinin girişi simsiyah olmuştu.Akşam olduğu için telefoncudan yekpare adaptör şeklinde bir şarj aleti ve lumiaya uygun bir data kablosu aldım.Şimdi şarja taktığımda şarj oluyor gösteriyor,gece yattığımda sabaha kadar fulledi fakat whatsappa bile girsem şarj büyük ihtimal çok yavaş dolduğundan azalıyor.Ayrıca 15dkda bir şarja yeni takmışım gibi ses geliyor.2 farklı bilgisayara ayrıca aldığım usb kabloyla bağladım ikisinde de 5dk da bir bazen daha sık cihazla bağlantı kesilip tekrar bağlanıyor.Telefonun usb çıkışı yanmış olabilir mi,şarj aleti ve kablo orjinal olmadığından olabilir mi,temassızlık mıdır yoksa yazılımsal halledilebilir mi? Biraz uzun yazdım ama bütün detayları vermek istedim.Bir an önce ilgilenirseniz,fikirlerinizi,deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim,malum şarj önemli bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnnybgoode -- 28 Temmuz 2014; 1:51:38 >

• Büyük ihtimalle donanımsal. Batarya ölüdür veya şarj soketinde sıkıntı vardır. Bence iade edin paranızı geri alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bunu nokia bayiine gotursem teknik servis halledemez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapsada para isteyebilir. Aşağı yukarı bi kaç hafta tamirde kalacak en iyi çözüm bence iade edip başka yerden bakmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnnybgoode

Peki bunu nokia bayiine gotursem teknik servis halledemez mi?

Telefonu telecervice'e götüreceğinize evde çekiçle kırın. Forumda arama kısmına telecervice yazmanız yeterli dediğimi anlamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 28 Temmuz 2014; 7:27:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.