Şimdi Ara

lumia 920 vs 925

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. 920 daha kalın ve ağır ama nedense bana daha sağlammış gibi geliyor. ama 925 hem daha sonra çıktı hemde daha zarif duruyor.fiyatları hemen hemen aynı. ayrıca 920 32 gb.'yken 925 16gb. son farkları ekran ve kamera özellikleri sanki ikisindede 925 daha üstün. en çok aklımı kurcalayan şey sağlamlıkları. şuan iphone 4s kullanıyorum 3 kere kırıldıgı için ekran değiştirmek zorunda kaldım anlayacağınız biraz kötü kullanıyorum telefonu ondan sağlamlığı çok önemli benim için. bide şu 16-32 farkı çok problem yaratırmı benim için.

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

• 920nin batarya çıkarılamıyo bunu da düşün batarya ölünce yeni bir cihaza geçmek zorundası.

Ayrıca iki cihazın da şarjı çok kötü. Ekranı çok parlak olduğu için çok şarj yiyor.
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    şöyle söyliyim hocam uzun süredir iphone 4s kullanıyorum 3g çok nadir açıyorum sosyal medya kullanmıyorum anlayacağın. facebook twiter filan kullanmıyorum. ve telefonumun sarjı 1buçuk günü geçiyor.kafamı kurcalayan şey 925 920 kadar sağlammıdır? ve şu hafıza işi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.