Şimdi Ara

Lumia 820 - Xperia SP - Optimus 4x HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu 3 telefon arasında kaldım. benim için önemli olan sağlam duruşu ve kameradır. uygulama ve oyunla pek işim olmaz. siz hangisini önerirsiniz. lumia kafama sonradan girdi kamerası iyiymiş sanırım ve windows phonelar stabil olduklarını duydum. lg de güncelleme aldı fiyatıda gayet iyi karar veremedim. sp de teknosada 1250 fiyatı var biraz pahalı geliyor.

• Lg den uzak dur , imza:lg mağduru(hatta 4x hd)
    Lumia şu an kamera tarayıcı ve pil performansı olarak çok iyi. Androidlerin yarışamayacağı seviyede. İmza: android kullanıcısı (hatta nexus 4)
    İos yeni aldığı güncellemelerle takılmaya kasmaya başladı lumia en stabil telefon şu an. İmza: ios kullanıcısı (6.1.3 mağduru)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lg kullandm hep memnun kaldim acikcasi guncelleme konusu haric. Aklimda sp vardi ama okudukca sogudum cok hosuma gitmisti simdi lumia baktim da sorunsuz gibi gozukuyor hem saglam hem kamera iyi 820 marketlerde kaca bulabilirm acaba 1000tl gbi bi fiyata bulablrmym

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

Ben lg kullandm hep memnun kaldim acikcasi guncelleme konusu haric. Aklimda sp vardi ama okudukca sogudum cok hosuma gitmisti simdi lumia baktim da sorunsuz gibi gozukuyor hem saglam hem kamera iyi 820 marketlerde kaca bulabilirm acaba 1000tl gbi bi fiyata bulablrmym

nasıl soğudun hocam söylesene orda dediklerini yapacaksan en çok sarj süresi Xperia sp de ve bence pişmanda olmazsın lumia720 nin kamerası da sp den ancak 1 tık öndedir ama yeni güncelleme gelince RS sensöründen mahrum kaldığın içinde pişman olursun
  • +1 SP bır sonrakı guncelleme ıle muhtesem olacak.Lumıa gıbı bır hata yapma ınan sonradan bu satırlar aklına geldıkce pısmanlık duyarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

Ben lg kullandm hep memnun kaldim acikcasi guncelleme konusu haric. Aklimda sp vardi ama okudukca sogudum cok hosuma gitmisti simdi lumia baktim da sorunsuz gibi gozukuyor hem saglam hem kamera iyi 820 marketlerde kaca bulabilirm acaba 1000tl gbi bi fiyata bulablrmym
    lumia 720 biraz daha mantıklı gibi.
  • sp kesinlikle
  • Abi nereden biliyorsunuz güncelleme alınca mükemmel olacağını?
    Belki daha da berbat olacak, nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz olmayan şey hakkında.

Bknz, Xperia P, iOS 6
  • günlerdir okuyorum sp 4x ve lumia hakkında. benim aklımda hep sp vardı dizayn olarak cok begenmistim ekran boyutlarıda tam istediğim gibiydi ama hep ekrandan ışık süzmesi arka kapak tam oturmuyor kamera iyi değil yorumlarını üst üste okuyunca almak isteyen insan illa ki soğuyor. birde 1250 teknosada acaba başka tekno marketlerde 1000-1100 gibi fiyatlara bulabilirmiyim. 4x inde fiyatı cazip geliyor 900liraya.
  • Kamera önemliyse lumia 820
  • xperia sp ye kesin olarak karar verdim inşallah teknomarketlerde bulabilirsem 1000-1100 gibi bir fiyata alıcam cardfinans taksit yapan :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.