Şimdi Ara

Lumia 735 vs Lumia 640

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar :) Lumia telefonlara cidden ısındım. Ve sanırım alacağım da. Peki, Lumia telefon alacak olursam, bu ikisinden hangisini almalıyım? Ben fotoğraf çekmeyi seven birisiyim. Daha çok ana kamerayı kullanacağımı düşünüyorum. Sık sık özçekim yapan biri değilim. Telefonda HDR tarzı bir özellik olmalı (sanırım ikisinde de var :) ) Çünkü karanlıkta, güneşin arkada kaldığı durumlarda vs. fotoğraf çekmem gerekebiliyor. Ayrıca pili de tam bir gün çıkarsın yeter (Neleri kullanacağımı belirteceğim.). Yatarken şarja takarım olur biter :D Whatsapp, Facebook, Asphalt, Çılgın Hırsız ve GT Racing falan oynarım anca. CoC'un gelmesini bekleyeceğim :D O sıra Age Of Empires ile yetinirim Cevaplarınızı esirgemeyin, hepinize iyi akşamlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MetehanKlc24

İyi akşamlar arkadaşlar :) Lumia telefonlara cidden ısındım. Ve sanırım alacağım da. Peki, Lumia telefon alacak olursam, bu ikisinden hangisini almalıyım? Ben fotoğraf çekmeyi seven birisiyim. Daha çok ana kamerayı kullanacağımı düşünüyorum. Sık sık özçekim yapan biri değilim. Telefonda HDR tarzı bir özellik olmalı (sanırım ikisinde de var :) ) Çünkü karanlıkta, güneşin arkada kaldığı durumlarda vs. fotoğraf çekmem gerekebiliyor. Ayrıca pili de tam bir gün çıkarsın yeter (Neleri kullanacağımı belirteceğim.). Yatarken şarja takarım olur biter :D Whatsapp, Facebook, Asphalt, Çılgın Hırsız ve GT Racing falan oynarım anca. CoC'un gelmesini bekleyeceğim :D O sıra Age Of Empires ile yetinirim Cevaplarınızı esirgemeyin, hepinize iyi akşamlar :)

Hocam resim çekmeyi çok seviyorsanız iki telefon da biraz sıkıntı çıkarabilir çünkü standart gün ışığında güzel çekim yapabilen kameralar var (ois pureview vs yok) ikisinde de. Yani biraz daha kasıp 830 alın kamera konusunda daha mutlu edecektir diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fotoğraf öncelikse biraz daha bütçe artırılarak 830 almak daha mantıklı.(ois pureview çok önemli)

• Lumialardaki Carl Zeiss lenslerin daha iyi olacağını düşünüyorum Lenovo P70 veya Galaxy E5'lerde ki lenslerden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetehanKlc24 -- 17 Ağustos 2015; 16:20:18 >
  • quote:

Lumialardaki Carl Zeiss lenslerin daha iyi olacağını düşünüyorum Lenovo P70 veya Galaxy E5'lerde ki lenslerden ?

kesinlikle kıyas bile edilemez
  • O zaman onlar beni idare eder. Peki ikisi arasından hangisini almalıyım sizce? Çünkü profesyonel çekim yapan birisi değilim. 830'a para yetse almayı düşünebilirdim :P
  • quote:

O zaman onlar beni idare eder. Peki ikisi arasından hangisini almalıyım sizce? Çünkü profesyonel çekim yapan birisi değilim. 830'a para yetse almayı düşünebilirdim :P

P70 in 4000 mah pili çok iyi duruyor . Samsung çoluk çocuk herkesin elinde bence P70e bir bak derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Fin -- 17 Ağustos 2015; 16:50:28 >
  • Bir dakika? Siz kıyaslanamaz derken, Lumia tarafını övmemiş miydiniz? (Zaten Lumia almazsam P70 almayı düşünüyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetehanKlc24 -- 17 Ağustos 2015; 17:26:08 >
  • Birde, telefonların desteği nasıl? Nokia'ya kötü deniliyordu sanki hizmete. Microsoft farkı var mı?
  • MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    evet 830un kamerası çok çok iyi o yüzden kıyaslanamaz dedim
  • MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    yazılımsal olarak destek veriyor w10 da gelecek daha ne olsun. Önceki Nokia neyse şimdiki Microsoft da odur diye düşünüyorum
  • Galiba Lumia 640 alacağım. Ön kamera benim için çok çok gereken bir şey değil. Ki Zeiss lensler zaten iyi. Diğer telefonların 1MP'leri gibi değildir. 5 inç boyutu da bana yeterli. Yeni ve direkt Microsoft isimli olarak çıkması da daha iyi. L735'in iyi yanıysa ekranı. Daha canlı ve yoğun :) Görünüm olarak da daha bir sert duruyor. Biraz daha hoş duruyor sanki. Neyse daha vaktim var. Araştırayım biraz daha.
  • Lumia 735 en uygun nerde buldunuz acaba?
    Ben de bakıyorum ama fiyat şuan yüksek. Bir ara 599'a satılmıştı.
  • Lenovo p70 in kamerasi memnun etmez sizi lumia alin bence de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.