Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni başladım güzel dizi baya sarıyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm-Olay böyle şeyleri sevemiyorum ben. Yok olmamış bu dizi. He şunu söyleyim karakterimiz lucifer baya muzip.

• sanırım polisçiliğe abanması dizinin bütçesi ile alakalı devamlı melek dövüşü ve görsel efect dizinin maliyetini arttırıyor. bu açıdan forever dizisine benziyor ve o dizinin sonu hiç iyi bitmemişti. ben şahsen bu dizinin 2.sezon onayı almasına biraz şaşırdım. sanırım 1.sezonun sonuna doğru melek olaylarına abanması biraz reyting yükselmesine sebep oldu. şahsen 3.sezon bence biraz zor. böyle fantastik hava vaadedip sonra polisiye dedective olayına kayan diziler hayal kırıklığıyla iptal ediliyor genelde.
  • Bölüm güzeldi bar kavgası, lucifer'ın telefon şakaları falan güldürdü baya
    Polisiyenin biteceğini sanmıyorum. Yukarıda birisi de yazmış muhtemelen bütçe ile alakalıdır. Yine de bu haliyle CW dizilerinden daha iyi.
    Ayrıca haftaya fragmana göre polisiye değil de konu üzerinden gidecekler gibi. Ve haftaya michael imperioli geliyor.

• polisiye molisiye bence izlemesi zevkli şuan piyasadaki ilk 5 dizinin içine girer
  • 2x3te

Lucifer'in adamı görünce "Goodness gracious great balls of fire" gibi şeyler söylemesi çok güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 23 Ekim 2016; 18:28:36 >
  • Amenadiel koyar

• ilk sezon çok güzel sarmıştı da ikinci sezon da istediğim gibi değil yine keyifli ama lucifer karakterindeki adam iyi iş yapıyor. Ama biraz daha şeytani fantastik tarzı kurguları bekliyorum.
  • HD olarak mamunda da yok. Başka hangi zorrent sitelerini önerirsiniz? Xvid görüntüye hd diyen, 480P'lik görüntüyü 1080p diye kakalamaya çalışan online dizi siteleri tavsiyesi istemiyorum.
  • Michael gelmeyecekse pek devam etmeyi düşünmüyorum artık diziye.En azından zauriel falan görsek , hiç bir hareketlenme yok aynı devam ediyor.

• Dizinin takipçisi az sanırım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

HD olarak mamunda da yok. Başka hangi zorrent sitelerini önerirsiniz? Xvid görüntüye hd diyen, 480P'lik görüntüyü 1080p diye kakalamaya çalışan online dizi siteleri tavsiyesi istemiyorum.

zooqle.com
  • Bu bölümde polisiye tarafı geride kaldı istenen gibi ama ilk sezondaki gibi bir etki bırakamadı üzerimde olaylar ayrıca Amenadiel neden 3 bölüm bekledi başına gelenleri söylemek için ve anne olayı da artık biraz yükselmeli hep böyle gitmez..
  • Bu bölüm ayrı bir zevk verdi.
  • Şu ana kadar ki en güzel bölümüydü bence.
  • Teşekkürler
  • Güzel bölümdü.

Umarım dizide bi ara Mazikeen'in istediği, eski, acımasız Lucifer'i izleyebiliriz.

Bu arada sonda çalan şarkıyı illa merak eden çıkar, ben aradım siz aramayın

• Bu bölümü gerçekten güzeldi, genelde eleştiriler full polisiye olmasındaydı, bu bölüm çok ayrıydı bence. Hele sonu,
    uriel ölürken anlamadım ama bence çok güzel bir bölümdü[, dizi toparlıyor. Lucifer bence değişim geçirecek artık, bu olaydan sonra. /spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man WhoSoldTheWorld -- 26 Ekim 2016; 17:2:40 >
  • Bu dizi uyarlanıyor değil mi?

Ölen meleğin geri gelebilme şansı var mı?
  • Kaç kardeşi var bu luciferin? yaw.Aşiret gibiler sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.