Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sondaki MOM anne değil Man of Miracles
  • Jax T. kullanıcısına yanıt

Lilith de olabilir ama herkes luciferın değil maze in annesi olduğu için olmaz diyor ama bilmiyorum mom mother of demons olarak da açılıyor bence lilith son sahnede maze in ortadan kaybolması falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 26 Nisan 2016; 19:30:10 >
  • 2.sezon yardıracak bu dizi
  • Jax T. kullanıcısına yanıt

Yanlış alarm mı verdim ben yani
  • 2. Sezon Başlangıcı Hakkında Bir Tarih Varmı Acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali güzeldi.
    Malcolm'u çok uzattılar ama sonunda öldü adi herif. Supernatural'da Tanrı'nın kız kardeşi, burada karısı.Sülaleyi yavaş yavaş tanıyoruz.

• guzeldi finali sondaki mom anne imis diorlar. Miracles diyende varda cogunluk anne oldunu orendik anne imis diorlar. doga ustu her sey oluyor ucup kayboluyorlar olup diriliyorlar hala soran yok noldu diye yada omg diyip sasıran bile yok cok yapmacık bu isler birde polisiye olayı cozme sahneleride oyle. Her neyse maze kaybolduna gore ortalıkta var bisiler. Anne geliyor anne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bir insan için bütün bölüm uğraştılar öldüler yaralandılar onun dışında güzel bölümdü, özellikle son dakikaları. iki defa ortadan kayboldular ne chloe ne de diğer eleman hiç şaşırmadı adamlar yok oldu bunlar normal karşılıyor. chloe lucifer'ın vurulduğunu gördü adam ayağa kalktı yine şaşırmıyor garip valla
    ikinci sezon konusu da belli oldu, mom olayını nereye bağlayacaklar bakalım

• We will have no choice but to shoot you with our new bazooka!

Kesinlikle en beğendiğim sahnelerden biriydi. İkinci sezon da umarım böyle güzel olur.
  • ilahi varlık olmak onlara göre çok farklı. onlara göre superman bir melekten daha güçlü. Dizinin başında beri hatta supernatural da bu dahil ilahi varlıklar çok basit anlatılıyor.

Bu anne olayı supernatural de ki kız kardeş olayına gönderme olabilir. Tanrı kendi harici sülelesini hapsetmiş. Tanrı nın da soyağacını yaptılarya orası ayır olay. Bizdeki gibi tek lik inancı yok Tanrı yı insanın 10 tık 20 tık üstü gibi görüyorlar sanki. Koskoca yaradan bir diziye bakıyorsunuz 11 sezon geçmiş ortada yok bu diziye bakıyrosunuz yine orta da yok varlık gibi tanıtıp orta da olmayan bir şey. Bir dizi daha yapılıırsa böyle erkek kardeş amca dayı kuzen de göreceğiz.

• Sezon finali oldukça iyiydi. Ama sonunda Supernatural klasiği gibi bitti.
    Yaradan'ın eşi olur mu yahu? İyice uçtular. Senaristler Supernatural izliyorlar sanırım? Orada da kız kardeşi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 29 Nisan 2016; 11:35:19 >
  • dizide bahsedilen mom annesi değil man of miracles
    Lucifer (2016–2021)
  • diğer adı

quote:

The Man of Miracles (Mother of Existence or M.O.M. for short) is a fictional, ageless, mysterious, gender-less, super-being, featured in the Spawn comic book series.

Kaynak
  • Man Of Miracles Dc veya Vertigo karakteri değil diye biliyorum.
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    bu başka bir comic firmasının karakteri değil mi, ne alaka lilith diyor reddit'te çoğunluk.
  • aynen arkadaş kendinden çok emin konuşmuş ama bir kere en başta erkek karakter girmesi dizinin doğasına aykırı önceki sayfada yazdığım gibi %80 lilith olacaktır boni nin de dediği gibi çoğunluk lilith olacağını düşünüyor zaten
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    bende nereye baksam bu adam yazıyor o yüzden o kadar emin yazdım

doğrudur ama isimde çok benzer olduğu için çok güvendim internete fazla güvenmemek lazımmış demek ki
  • 2 günde bitirdim diziyi şahane gerçekten başrolü izlerken ağzım açık kalıyordu her saniyesinde mükemmel bir performans Decker TWD Lauren Cohan'a çok benziyor işin ilginç yanı onun adı da Lauren Bazı bölümler kuru polisiye denildiği için çekinmiştim ama Lucifer yetiyor her sahnede
  • Güzel bir dizi Lucifer'in esprileri yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

aynen arkadaş kendinden çok emin konuşmuş ama bir kere en başta erkek karakter girmesi dizinin doğasına aykırı önceki sayfada yazdığım gibi %80 lilith olacaktır boni nin de dediği gibi çoğunluk lilith olacağını düşünüyor zaten

lilith zaten şeytanın eşi değilmiydi. İlk olarak ilk insanın eşiydi anlaşmazlığa düşünce şeytanın yanında gitti onunla eş oldu.

Burda anne diyorsa başka birşey olması gerek kötülüklerin anası gibi mi düşünüyorlar acaba onuda bilmiyoruz. supernatural izleyen biri olarak Tanrısal bir çok şey yapıldı artık ne görsem yadırgamam.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.