Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22. dakikadaki müziği bilen varmı arkadaşlar?
  • Dizinin bitişine yakın adam yemek yerken yanında ayran mı içiyordu ?
  • Bugünün bölümü iyidi en azından Lucifer kuvveti gördük ama daha çok bu tür sahne bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ixa Hun

Dizinin bitişine yakın adam yemek yerken yanında ayran mı içiyordu ?

Sanırım evet bende öyle sandım
  • Değil. Milkshake'di bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ixa Hun

Dizinin bitişine yakın adam yemek yerken yanında ayran mı içiyordu ?

Yok hocam ayranın ne işi var oralarda, o renk ve pipet ile muhtemelen milkshake. Ayrıca patates kızartması ile birlikte tüketiyor, bu cins kombinasyon oldukça gündemdeydi bir ara.
    1x9 - Şu an en favori dizilerim arasında olduğu için severek izliyorum. Yine güzel bir bölümdü.

Lucifer'dan daha fazla Lucifer'lık görmek lazım, o sahneleri oldukça güzel geçiyor.
  • Bölüm güzeldi rahip canlandırdı biraz ortalığı

polisin üstüne gitseler birkaç bölüm merak ettim nolacak diğer melek acaba nasıl kullanacak bunu lucifera karşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 23 Mart 2016; 0:33:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt

Hocam Amenadiel'in amacı Lucifer'ı cehennemdeki görevine geri göndermek. Ama bu konuyu işleseler daha güzel olur. Bildiğim kadarıyla hem dini hikayelerde hem de çizgi romanında cehennemi ele geçirmeye çalışan başka melekler var.

Pederle arasındaki ilişki, o dediğiniz sahneler gerçekten çok iyiydi. İlk defa bir davayı Lucifer'ın hikayesiyle bu kadar bağladılar. Chloe'nin anlamaması enteresan. Bir açıklama getireceklerdir belki.

Bu arada Lucifer'ın pederin ölümünden sonra çaldığı şarkının Knocking On Heaven's Door olması güzel detaydı.
  • dk 22 de çalan müziği bilen var mı ? rahibelerin geldiği sahne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmiyorum size de mi öyle geliyor ama koca diziyi bi 10 dakikalık bölüm için izliyormuşum gibi geliyor bana , melekli şeytanlı, dini athıflarda bulunan kısımları çıkarsak kıytırık 3. sınıf polisiye dizisi olur anca.Her bölüm son 10 dakikası için izliyorum resmen, dedektiflerin yaşadıkları, çözdükleri davalar gram umrumda değil

şu konuda herkes bana katılıcaktır heralde; 1x07 şuana kadarki en iyi bölümdü neden? nerdeyse tüm bölüm dini-şeytani şeylerle ilgiliydi. Ardından gelen 1x08 de en kötüsüydü neden, 1 gram şeytansal olay yoktu.Bitişi de izleyiciyi darlıyordu resmen.
  • 1x8 bayağı boş bölümdü ama Community'den birisini gördüğüme çok sevindim o yüzden izledim sadece
    1x9

Lucifer şişman elemanı boynundan tutup kaldırdı Chloe şaşırmadı bile saçma olmuş Kardeşinin planını öğrendik, tanrıya yakarışı da güzel sahneydi.
    Üstteki arkadaşa katılıyorum dedektifçilik oynadıkları kısımlar çöp dizinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

bilmiyorum size de mi öyle geliyor ama koca diziyi bi 10 dakikalık bölüm için izliyormuşum gibi geliyor bana , melekli şeytanlı, dini athıflarda bulunan kısımları çıkarsak kıytırık 3. sınıf polisiye dizisi olur anca.Her bölüm son 10 dakikası için izliyorum resmen, dedektiflerin yaşadıkları, çözdükleri davalar gram umrumda değil

şu konuda herkes bana katılıcaktır heralde; 1x07 şuana kadarki en iyi bölümdü neden? nerdeyse tüm bölüm dini-şeytani şeylerle ilgiliydi. Ardından gelen 1x08 de en kötüsüydü neden, 1 gram şeytansal olay yoktu.Bitişi de izleyiciyi darlıyordu resmen.

+++++++

şeytan temalı dizi izleyeceğim diye geldim,polisiye izliyorum

• Denilenlere katılıyorum dizi daha çok fantastik olayları işlemeli polisiye yapıyorlar ama cidden berbat. Çocuk yapbozu gibi zaten çözülen olaylar falan vasat bu bölümler. Şeytani kısımlar lazım
  • Baş rol deki elmanın sesi çok iyi.

• Luciferin güçleri hakkında:

He is powerless and his mobility is limited without his angelic wings. He may choose to temporarily abandon his powers, including his immortality.İngilizce bilmeyenler için çevireyim, Kanatları olmadan güçleri sınırlı ve kendi iradesiyle güçlerinden vazgeçebilir, ölümsüzlük dahil. Şimdi diyebilirsiniz kendi iradesiyle güçlerinden vazgeçmedi fakat şu an kendince ilahi rolünden sıyrılmaya çalışıyor bu sebeple istemese de güçlerinden vazgeçiyor olabilir.
  • Tom Ellis iyi oyuncu ama dizi saçmalamaya başladı. Olaylar çok çabuk çözülüyor. Bildiğiniz cehennem lordu iyiliğe adıyor kendini. Bir kadının peşinde harap oluyor. 9. bölüme kadar izledim. bundan sonrada izlemem. bide 22 bölüm nedir ya.
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Marvel veya dc olsa ne farkedicek ikisininde dizileri guzel

• 1x10

Alevlerden geçerken bir şey olmamasını umuyordum ama öyle olmadı. O eski Lucifer'dan eser kalmamış Eğlenceli Lucifer karakteri ve Tom Ellis için izliyorum, konu ile filan ilgilenmeyi bıraktım çünkü dizinin de ana konu ile uğraştığı yok zaten

• Delikanlı şeytan, sevdiği sarhoş kadına sulanmaz dedi Lucy geri çekildi.Helal olsun sana koca kalpli şeytan.

• Decker acaba yarı melek mi cinsel anlamda da birşey yapamadı lucifer bence yarı insan yarı melek olabilir luciferin kardeşleri melek olduğu için geri çekilmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 29 Mart 2016; 16:42:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.