Şimdi Ara

LPG Montajını Geç İşletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracıma 2014 eylül ayında Ankarada LPG taktırdım.Aracımın muaynesi yeni olduğundan işletmek istemedim.Projesini,sızdırmazlık raporunu ve EK-1 belgesini aldıktan sonra Batman a döndüm.Arabamı satmaya niyetim olduğundan muaynesini yaptırdım.Muaynede hiç birşey sormadılar "muayne tarihi geçtiğiyle ilgili"normal prosedür işledi.Emniyete gittim,belgeleri verdim,ordada herhangi bi sıkıntı çıkmadı.Sadece geç işlettiğim içim 88 TL ceza kestiler ve ruhsatımı hemen aldım.Bütün işlem 1,5 saat sürdü.

Geç işletmeyle ilgili kafasında soru işareti olan arkadaşlar için paylaşmak istedim.İyi forumlar.

Not:Aracımın camında küçük bi çatlak vardı,hafif kusur olarak geçti.Camlar ön 2 arkalar 3 numara filmliydi oda hafif kusur oldu ve yangın tüpü kontrol zamanı geçmişti oda hafif kusurla geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof1576 -- 30 Temmuz 2015; 9:10:54 >

• alla alla , normalde yeni fatura isterler , plan projeyi isterler.
  • işletmediyseniz zaten emniyete gidip denemenizi tavsiye edecektim. siz söylemedikçe kimse farkına varmadan dosyaya koyuyorlar. prosedürlere her memur dikkat etmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.