Şimdi Ara

LPG'Lİ ARAÇ ALEV ALEV YANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
3.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://webtv.hurriyet.com.tr/2/42205/0/1/lpg-li-arac-alev-alev-yandi.aspx
    Ordu'da 41 yaşındaki Hakan Çalış yönetimindeki LPG'li otomobil karayolunda seyir halindeyken annesi 61 yaşındaki Hanife Çalış'ın sigara yakmak istediği esnada yanmaya başladı. Anne ve oğlu otomobilden güçlükle çıkarak kurtuldu. Yangın ise itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Haberlerin lpg karalama kampanyası nedir bir türlü anlam veremiyorum eski tip 10-12 yıllık dandık lpg ler patlıyor diye insanlara böyle lanse edilmemesi lazım .

• LPG taktırmaya zorlayanlar utansın
  • Benzin 5 lira olursa tabi takılır lpg.Ne kadar güvenilir,eskisi gibi değil dense de bence risk az da olsa vardır.Canımız montajcıya emanet.
  • Tehlikeli.
  • Yazık iyi bari yaralanan olmamış canlı bomba malesef Lpg'li araçlar.
  • Demekki neymiş,sigara sağlığa zararlıymış:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelsin şimdi lpg tartışmaları

lpg bakımları dikkatlı yapılmalı.tank 10yılda değişmeli diyorlar biz 7 yılda değiştirmeliyiz. diğer bakımlar içinde aynı..

Doğru bakım ve sigaradan uzak durmak
  • Ya bende yeni bi araba aldım şimdi lpg'li hb clio3 ama tırsıyorum arkakaya çocuğu oturtuyoruz bağlıyoruz allah korusun bu haberleri duyunca ödüm patlıyo ama fiyattada çok farkediyo be kardeşim benzinli kullandımmı anam ağlıyo lpg mis
  • Yeni nesil LPG'ler gayet güvenli . Araç nerdeyse 25 yaşında.
  • 10 yilda bir lpg tanki degismeli o patlayan araba en az 20 yasinda bakimsiz bit arabadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz benzin fazlamızı yurt dışına satıyoruz,milletimde haliyle bütçesine göre lpg li araca biniyor,
    fazla benzini yurt dışına satana kadar fiyatı 3 tl ye çek millet 2,60 a lpg alana kadar benzin alsın devlette kazansın ,milletinde can güvenliği olsun.
    iyi günler
  • LPG taktirmayin, OK?
  • Yanan benzinli araçları yazmaya kimsenin gücü yetmez ama. Boş karalama çalışmaları.
  • Ne bu şimdi yorumlara bak Yandı diye lpg taktırmayalım tamam
  • geçen ay kozyatağı carrefourdan çıkacağım, tam çıkışta bir baktım renault megane 2 cayır cayır yanıyor, arka da da dci yazıyor. anneannem hemen saldırdı tüp takıyorlar canımıza kastediyorlar bık bık bık, dizel bu deyince sustu hemen.
  • kontrollerini belli aralıklarla yaptırdıkdan sonra sorun çıkmaz.

Not: araç dizel. motor kısmından alev almış. başlık değişmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmosferik 8000rpm -- 5 Aralık 2012; 14:51:02 >
  • karalama kampanyasıyla ne alakası var... kimse bişeymi demiş... yav arkadas lpg taktırıp kontrollerini yaptırmayanlara ders niteliği taşımazmı bu olay? yada hurda araçlarla etrafta dolaşanlara ders olmazmı?...

haberde lpg taktırmayınmı yazıyor? benim göremediğim bişeymi var yoksa buyrun söyleyinde aydınlanalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

http://www.haber7.com/video-galeri/20644-otomobil-cayir-cayir-yandi

o tdi motor değil mi normaldir, normal.

bombayı yerleştirdim evet
  • http://haber5.com/guncel/halk-otobusu-benzin-alirken-yandi

her bo.ku lpg ye atiyorlar ya pes doğrusu.adam gibi kontrollerini bakımını yaptırmazsan suyla çalışanıda yakarsın.

birde haberci diye geçinen p. zevenkler çok seviyor bu haberleri araba dizel nedense lpgli oluyor.adam çocukları içerde çakmakla başbaşa bırakıp kafede oturuyor .çocuklar çakmakla aracı yakıyor vay araç lpgli ya hemen b.k atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 5 Aralık 2012; 15:29:11 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.