Şimdi Ara

LPG HAKKINDA BİLGİLİLER LÜTFEN ACİL YARIDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi aksamlar yaklasık 2 yıldır aracıma lpg taktırmak istıyordum benzin iflahımı kuruttu taksıt taksıt aldıgım benzınlerler enaz 2 lpg kiti parası harcadım bazı durumlardan bitürlü firsat olmadı ALLAh nasip etti ve 19-012012 de tomasetto marka lpg taktırdım aracım 1999 model honda 1.4 otomatik vites aracım benzınde 1 dopo ile yaklasık 300 km civarında gidiyordu lpgyi taktırınca km sıfırladım gittim 55lt lpg aldım depoyu fulledim ilk aradan 2 gun geçti suan 280kmde ve depo bitmek üzere bu ilk deposu aracın çok canım sıkıldı tasarruf edelim derken tam masraf oldu lütfen bana bilenler yardımcı olsun :( bir lpg maduru olmak istemiyorum :( ilsay otodan yazan arkadaşım ne yapmam gerek bana yardımcı olun:(

• quote:

Orijinalden alıntı: ukorucu

iyi aksamlar yaklasık 2 yıldır aracıma lpg taktırmak istıyordum benzin iflahımı kuruttu taksıt taksıt aldıgım benzınlerler enaz 2 lpg kiti parası harcadım bazı durumlardan bitürlü firsat olmadı ALLAh nasip etti ve 19-012012 de tomasetto marka lpg taktırdım aracım 1999 model honda 1.4 otomatik vites aracım benzınde 1 dopo ile yaklasık 300 km civarında gidiyordu lpgyi taktırınca km sıfırladım gittim 55lt lpg aldım depoyu fulledim ilk aradan 2 gun geçti suan 280kmde ve depo bitmek üzere bu ilk deposu aracın çok canım sıkıldı tasarruf edelim derken tam masraf oldu lütfen bana bilenler yardımcı olsun :( bir lpg maduru olmak istemiyorum :( ilsay otodan yazan arkadaşım ne yapmam gerek bana yardımcı olun:(

yakıtınızın bitmesini bekleyin .. şimdilik canınızı sıkacak bi durum söz konusu değil.. gösterge bazen yanıltır.. yanılma payı vardır heleki simit depo takılı ise rahatınıza bakın derim yakıtınız daha çok var..

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_usta

quote:

iyi aksamlar yaklasık 2 yıldır aracıma lpg taktırmak istıyordum benzin iflahımı kuruttu taksıt taksıt aldıgım benzınlerler enaz 2 lpg kiti parası harcadım bazı durumlardan bitürlü firsat olmadı ALLAh nasip etti ve 19-012012 de tomasetto marka lpg taktırdım aracım 1999 model honda 1.4 otomatik vites aracım benzınde 1 dopo ile yaklasık 300 km civarında gidiyordu lpgyi taktırınca km sıfırladım gittim 55lt lpg aldım depoyu fulledim ilk aradan 2 gun geçti suan 280kmde ve depo bitmek üzere bu ilk deposu aracın çok canım sıkıldı tasarruf edelim derken tam masraf oldu lütfen bana bilenler yardımcı olsun :( bir lpg maduru olmak istemiyorum :( ilsay otodan yazan arkadaşım ne yapmam gerek bana yardımcı olun:(

yakıtınızın bitmesini bekleyin .. şimdilik canınızı sıkacak bi durum söz konusu değil.. gösterge bazen yanıltır.. yanılma payı vardır heleki simit depo takılı ise rahatınıza bakın derim yakıtınız daha çok var..

yardımınız için teşekkurler ama benimki simit depo degıl kalem depo yarın gidicem bi sorucam taktırdıgım yere tabi sabah edebilirsem :(

• Ortada canınızı sıkacak hiç bir durum yok. Seviye sensöründe veya seviye ayarında bir sıkıntı olabilir. Lpg'yi tamamen bitirip aracınız benzine geçtiğindeki total km ne olacak bunu gözlemleyiniz. Kesinlikle mağdur olacağınız bir durum söz konusu değil. Detaylı kontrol için Başkent sanayi sitesindeki servisimize bekleriz siz sıcak bişeyler içerken biz sorununuzu çözelim.
    Saygılar
  • İLginiz için teşekkurler ben gazı bitirim 1 depo daha alım ozaman geleyim yanınıza bugun ilsaya gittim 1000 km olmadan belli olmaz dedıler bı ayar yapmamız gerek dedı usta bende sabırla beklıyorum :)
  • Ben tesekkur ederim görüsmek üzre...
  • ustam ben bısey daha sormak istiyorum araba lpgye gecince motordan sanki dikiş makinası çalısıyormus gibi tır tır tır diye bi ses geliyor bide kırmızı ısıkta felan beklerken gaza basınca sanki bi an araba stop edecek gibi oluyor titriyor
  • Bahsettiginiz ses enejektorlerin sesi normaldir. Diğer probleminizi atar yaparak çözeriz saygılar.
  • çok tesekkurler
  • ustan aracım 1000km gecınce ayara gittim ilsay a kırmızı ısıkta felan bekleyıp yeşilde gececeğim zaman araba istop edecek gidi tekliyor zor jaklkıyor bunu duzeltsinler diye gittim simdi daha da kötü oldu yarın çalışsıyormusunuz
  • quote:

ustan aracım 1000km gecınce ayara gittim ilsay a kırmızı ısıkta felan bekleyıp yeşilde gececeğim zaman araba istop edecek gidi tekliyor zor jaklkıyor bunu duzeltsinler diye gittim simdi daha da kötü oldu yarın çalışsıyormusunuz

kusura bakmayın bi süre ayrı kaldım forumdan sorununuz çözüme ulaştımı?
  • 3 kere götürdüm aracı bi yarı yapamadılar enson götürdüm ya sökün yada adam gibi ayaryapın dedım sımdı 220tl yakıyor eğer bidaha olmazssa zaten gidip söktürcem rezilettiler valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.