Şimdi Ara

Los Angeles Lakers Fan Club [61 kişiyiz] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
7.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekle 2001'den beri Lakers taraftarıyım.
  • Boston'lıyım ezeli rakibimize saygı duyuyorum. Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar ve nicelerini Lakers'la izledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

Boston'lıyım ezeli rakibimize saygı duyuyorum. Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar ve nicelerini Lakers'la izledik.

Bu tür şeyler görmek çok hoş birde ülkemizdeki futbolda böyle dostluklar olsa takımlar birbirini tebrik etse.

Neyse konumuzdan sapmayalım

Bir Lakers taraftarı olarak teşekkür ederim dostum bu yorumun için
  • quote:

Boston'lıyım ezeli rakibimize saygı duyuyorum. Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar ve nicelerini Lakers'la izledik.

• dostum benıde yaz
  • Nba 2K10 da vazgeçilmez takımımdır ekle hocam
  • quote:

+1 koyu Boston Celtics taraftarıyım ve en neferet ettiğim takım La Lakers olmasına rağmen sayg duyarım
  • imzam nasıl olmuş
  • yaz benide
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

imzam nasıl olmuş

Yabancı forumların birinde seninkisine benzer bi imza vardı, Kobe'nin resminin altında anlayabildiğim kadarıyla "Black Mamba-Hayatını sürdürebilmek için krallarla beslenir" gibi bi sey yazıyordu
  • beni de ekle
  • Ekle :D
  • ekle
  • Ekle
  • mbengayı soran arkadas mbenga new oreans a gıttı vujacıc ve farmar nets e gıttı powell atlantada

joe smıth 3 gun felan once vujacıc karsılıgında geldı sene basında matt barnes theo ratlıff ve steve blake geldı yanı pg sg pf gıttı c pf pg sf geldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

imzam nasıl olmuş

Yabancı forumların birinde seninkisine benzer bi imza vardı, Kobe'nin resminin altında anlayabildiğim kadarıyla "Black Mamba-Hayatını sürdürebilmek için krallarla beslenir" gibi bi sey yazıyordu

Guzelmis o imza da krallarla beslenir
  • Kambersiz düğün olmaz.Ekle benide
  • Ekler misin hocam beni de
  • Add :D Ekle adamım :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.