Şimdi Ara

Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
3
Favori
20.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lords of the Fallen, Daha Çok Demon's Souls'a Benzeyecek

Deck13 tarafından geliştirilen Lords of Fallen adlı aksiyon-rpg oyununun Dark Souls'a benzeyeceği daha önce açıklamıştı. Geliştiriciler Twitter'dan sorulan bir soru üzerinde oyunun Demon's Souls'a daha yakın olacağını söylediler.

Bunun yanında oyun sanatsal yönden ise Warhammer serisinden etkilenmiş. Gerçekten de ana karakterimizin zırhlarına ve vücut yapısına baktığımızda bunu açıkça görmek mümkün diyebiliriz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Lords_of_the_Fallen_Daha_Cok_Demons_Soulsa_Benzeyecek-52058.htm

• Lords of the Fallen'ın Yeni Nesil Sürümlerinden Teknik Açıklamalar

Yeni nesil konsolların çıkış döneminde güç karşılaştırmaları da çözünürlük ve FPS değerleri üzerinden yapılıyor. Haliyle yeni çıkacak her oyunun yapımcısına da konuyla ilgili sorular yöneltiliyor. Benzer soruya yeni bir cevap, Lords of the Fallen'ın geliştiricisinden geldi.

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Lords of the Fallen'ın yeni nesildeki teknik detayları henüz net olarak belli değilmiş. Çıkış tarihi açıklanmayan oyun için yapımcı Tomasz Gop, "Henüz final özelliklere sahip değiliz fakat Xbox One'da 1080p çözünürlüğü yakalamak, PS4'e nazaran biraz daha zor. Oyunumuz kesinlikle 30 FPS'nin altına düşmeyecek. Daha iyi FPS değerleri mi, çözünürlük mü diye sorsanız çözünürlük cevabını verirdim. Dolayısıyla konsollarda muhtemelen 1080p çözünürlüğü, 30 kare/saniye akışını tercih edeceğiz." sözlerini söyledi.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Lords_of_the_Fallenin_Yeni_Nesil_Surumlerinden_Teknik_Aciklamalar-56320.htm

•  Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU]

•  Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU] Lords of the Fallen (2014) [ANA KONU]

• güzel çalışma :)
  • İlk defa steam de gördüm. sanrım dark souls gibi bir oynanışı var.
  • Bu oyunda beni endişelendiren tek nokta oyunun yapımcılığını CI'ın üstleniyor olması.
  • Lords of the Fallen'ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Dark Souls zorluğunda, Borderlands gibi bir yetenek ağacına sahip olan oyunumuz Lords of Fallen'ın sistem gereksinimleri belli oldu.

Oyunun minimum olarak 6 GB bellek istiyor oluşu çok dikkat çekerken, ekran kartı tarafında ise istenen kartlar ortalama seviyede diyebiliriz. Ayrıca oyun 32-Bit'lik işletim sistemlerine doğal olarak destek vermiyor.

Minimum:
    -İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (sadece 64-bit'lik sürümleri)
    -İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
    -Bellek: 6 GB RAM
    -Ekran Kartı: GeForce GTX 460 veya daha iyisi
    -DirectX: Versiyon 11
    -HDD: 25 GB boş alan
    -Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli ses kartı

Önerilen:
    -İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (sadece 64-bit'lik sürümleri)
    -İşlemci: Intel Core i7-3770 @3.5 GHz or AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
    -Bellek: 8 GB RAM
    -Ekran Kartı: GeForce GTX 560 ti veya daha iyisi
    -DirectX: Versiyon 11
    -HDDe: 25 GB boş alan
    -Sound Card: DirectX 9.0c destekli ses kartı

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Lords_of_the_Fallenin_Sistem_Gereksinimleri_Belli_Oldu-67155.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

Oynanış Videosu

http://www.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen

/>

Bu kısım Darksouls 2 deki Dragon Slayer mıydı neydi o kısma bayağı benziyor.Orada da kilise vari bir yerde kapışıyorduk.Boss'un tasarımı da andırıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.