Şimdi Ara

Lol replay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 4 ay önce patchde bi hata vardı silmişim.Şuan lol replay çalışıyor mu kullanan arkadaşlar var mı acaba?

• Hala çalışmıyor , kaydedilen maçlar izlenemiyor.
  • Yükledim 1 el denedim yükleme ekranına kadar geliyor yükleme ekranında hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devortis

Yükledim 1 el denedim yükleme ekranına kadar geliyor yükleme ekranında hata veriyor.

Bana da aynısı oluyor , başka böyle benzeri bi program da yok heralde kendi kendine kaydedip canımız isteyince izleyebileceğimiz.Varsa bilen yazsın iyi olur.
  • Aynen benzer program bilen varsa yazarsa çok mutlu oluruz..
  • Şimdi bendede hata veriyor hatta ben oyuna girerken bugsplat alıyorum o yüzden kullanamıyorum, fakat hala internette güncel olarak lolreplay ile çekilmiş videolar, top5 lar vs. var. Bu adamlar nasıl yapıyor, demekki hala çalışıyor ama biz beceremiyoruz
  • Tr sunucusunda mı çalışmıyor sadece?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sabredin Riot kendi replay sistemini getiricek oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZexaLoo

Arkadaşlar sabredin Riot kendi replay sistemini getiricek oyuna

onun haberini ne zaman verdiler sen biliyon mu kaç yıl oldu official replay gelecek haberinin ilk çıktığından bu yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

quote:

Orijinalden alıntı: ZexaLoo

Arkadaşlar sabredin Riot kendi replay sistemini getiricek oyuna

onun haberini ne zaman verdiler sen biliyon mu kaç yıl oldu official replay gelecek haberinin ilk çıktığından bu yana

Sabrın sonu selamettir :D
  • Camtasia Studio 8 kullanılmaz mı ? Ekranda yapılan herşeyi kaydedbiliyor arkada açık kalsa yavaşlatırmı acaba deneyen var mı ?
  • 2 sene falan oluyo onun haberini vereli.:D Büyük ihtimal tr serverinde bi sıkıntı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.