Şimdi Ara

Lol oynarken sizi en çok üzen şeyler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun için üzülmem ama kızabilirim . Kızma işini de kendime yapıyorum . Mesela kasmışım 5/0 oynuyorum ama bot pre diyip feedleyen adamı taşıyamıyorum o zaman kendime kızıyorum . Ulan kastın nasıl taşıyamazsın diyorum yoksa o feedleyen adama bir şey demiyorum . Benimde iyi oynum var kötü oynum var
  • Adc oynarken 19-4 veya 25-7 lik skorda takımın maçı fırlatması. 50 dk lık maçı kaybetmek.
  • teq atamayan dariler
  • Yasuo açık çabuk biri alsın deyip, Wardlı çalı içerisindeki 3-4 rakibe Q nun hortumunu atıp Dünyayı kurtaran adam edasıyla girip ölen yasuo lar gerçekten beni üzüyor. Bu olayın lig ayrımı yok harbi. Daha doğrusu bu sezon yok.
  • Canim azken cait ultisiyle beni isaretlediginde flash veya ziplama skili ile cani az takim arkadasinin onune gecmek.. yaptigim ser****lik ama bekleyemem 1 dk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanede ezdigim adamın takim arkadaslarinin tasiyip oyun kazanması

• Oyunun bir bileşeni bulunamadı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üzülecek daha gerçek şeyler var
  • Kendi Feedlledigi halde durmadan millete laf atan tipler.
  • Adama sup kaldıgını söylüyorum adam trolololo diyerek mid alıp gidiyor ve sonrası

Edit=Lig Gold1
  • Maçı kaybedince çok üzülüyorum qmq

• Teemoyla Hızlıca Karşı jungleın çalısınıa girip pasifiyle gizlenip Junglın bluesunu veya redini çalıcakken Takımda olan bebeler yüzünden örnek Tam önünüzde teemo var mızrak atın skıll atın vs.Diyorlar Ve karsı takımın jungleını tamamen oyundan dusurucekken kazanacagımız macı zorla onlara hediye ediyorlar bende direk oyundan çıkıyorum.Zaferi haketmeyen adamlara oyun taşıycak deilim.Bu beni üzüyor :(
  • 8*1*56 thresh oynayıp kaybettik a.q
  • Çay almak zorunda kalmak
  • Soma

• kapıyı açmak

• Bilgisayar oyununa kendinizi bu kadar kaptırıp üzülmeniz beni çok üzüyor

• takım çok üzüyor
  • "Sal" muhabbeti ve Lane kavgaları.
  • Guest-390818BB9 G kullanıcısına yanıt
     Lol oynarken sizi en çok üzen şeyler

Bunlar kanka aptal beyinsizler daha çok örnekleri var bunlar gibi oyunda 300 levele gelip hiç bir şey başaramayan acınası beyinsizler bunlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.