Şimdi Ara

LoL Oynarken...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben öncelikle katarina aşığıyım.Her oyun onunla coşuyorum.Ne biliyim haz veriyor.Bugün yetti ama tam penta atıcakken nasus pisliği ta bizim baseden bota ışınlanıp e açıp bide üstüne ulti ile pentamı çaldı.Ss çekicektim ama sövdüğüm için alamadım ss ondan sonra çıkıcam diye söylendim bu köpek gibi abi çıkma gözünün yağını yiyim diye köpek gibi yalvamaya başladıOndan sonra oyunu benim sayemde aldı tabi sizce çıksamıydım
    not:csb ları yazanı lanetliyorum burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbadoslu -- 23 Temmuz 2014; 23:28:49 >

• Ne diyo bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a normal day in low elo..
  • niye sadece soru sordum?
  • Nasusu reportladın mı? Reportladıysan nickini söyle ban atiyim
  • Welcome to the league of low.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günlerim senin gibi noobları carrylemekle geçiyor
  • Oyunu kazanmak için oynamıyor musun? Oyununa etki etmediği sürece senin de onların oyununu bozmaya hakkın yok

Ama zevk almanı önleyecek şeyler oluyorsa (mesela rankedda solotopa nasus aldıktan sonra hero alıp yanına gelirse), Düşünme çık gitsin başını ağrıtmaktan başka işe yaramaz Oyunu eğlenmek için oynuyorsun balını ağrıtıp veletlerin saçmalıklarını çekmek için değil
  • penta atsan nolacak sadece 5 adam alcan ve spiker beşte beş diye kükreyecek olan bu sadece 1 adam fazla alacaksın arkadaşlarına penta attım diye artistlik yaparsın sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.