Şimdi Ara

lol kalıcı ban yemek. ve kaldırmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2gün önce 500v platin hesabım durduk yere vizyonsuz adc yüzünden banlan dı. nedeni de sub da akali asol gibi farklı karakterler oynamam dı. vizyonsuz insan çok bu devirde. 10 macın 8 de galip gelmişim.

ilk ban sebebim de chat de küfürlü konuşmak . adc ve takımda ki vizyonsuzlar daha oynayışımı görmeden direk küfürle sohbete başlaması. bazen karşılık vermek zorunda kalıyorum. hoş gerçi riotbu tipleri fazla sallanıyor. şansızlık işte ilk kez chat banı yedikten 15 gün sonra feedlemekten ban yemişim. oysa win oranım çok yüksek. platin hesabım. sorun genelde tek başıma 5v5 girmek. genelde tek olduğum için grup tacizine haksız yere uğramam oluyor .konu dediğim gibi sub dafarklı herolar oynamak. minyon kesmeyi sevmediğim en önemliside oyun girişinde beklemeyi sevmediğim için hızlı gelmesinde dolayı sub oynuyorum. gecenin 4 de 1 2dk oyun buluyor en geç.

tiket oluşturdum.

riot bir yetkili 1 gün sonra döndü ve kalıcı banı kaldırdı. ve şu mesajı yolladılar.

Selam dostum,

Öncelikle gecikme için kusura bakma. Şu sıralar akıl almaz bir yoğunluk var. Umarım bana darılmazsın. 😥️

Hesabının üzerindeki cezayı inceledim. Sistem tarafından yanlışlıkla ceza aldığını gördüm. Bunu hemencecik hesabının üzerinden kaldırdım. Bu cezanın sebebi bilerek besleme ve oyunu sabote etmekten ötürü uygulanmış.

Böylesine örnek bir oyuncu olduğun için minnettarız. <3

Sistemin kusura bakma dostum. Böyle hatalar olması dahilinde hep burada olacağım.

Sağlıcakla kal. 💜️

• Lol oynayıp insanları ''vizyonsuzluk'' ile suçlamak. Kusura bakma da, gözlerini bebelerin cebindeki 3 kuruşa dikmiş olan firmadan çok beklentiye girmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 10 Haziran 2023; 3:8:2 >
  •  

• benim hiçbir banım kalkmamıştı

• Benim de hesabım vardı banım açılmadı. Açılmaması da normal benzer şeylere devam edilirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.