Şimdi Ara

LoL'de doğru raporlama puanı gibi bir şey var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LoL'de doğru raporlama puanı gibi bir şey var mı?

Yaklaşık iki yıl önce YouTube'da Stratera'nın raporlama sistemiyle ilgili bir video izledikten beri, oyun sırasında raporlanması gerektiğini düşündüğüm kişileri, sadece raporlamayı gerektiren davranışı kutucuğu işaretleyerek raporluyorum. Örneğin, kişi oyun sırasında yalnızca bir kişiye küfür ettiyse, oyun sonu ekranında sadece "küfür/hakaret" kutucuğunu işaretliyorum. AFK veya bilerek besleme kutucuklarını işaretlemiyorum, çünkü daha etkili olması için sadece raporlamayı gerektiren davranışı işaretliyorum. Son iki ayda yaptığım raporlamaların %90'ından geri dönüş alıyorum. Tam olarak hangi cezaların verildiğini bilmiyorum, ancak sonuç olarak bu raporlar bir işe yarıyor gibi görünüyor. Merak ettiğim şey, bu şekilde doğru raporlamalar yapan oyuncuların raporları Riot'ın ban sisteminde daha güvenilir mi oluyor? Çünkü benim gibi bilinçli raporlama yapan bir arkadaşım daha var ve o da son aylarda yaptığı raporlamaların çoğundan geri dönüş alıyor. Bu da aklıma başlıkta sorduğum soruyu getiriyor. Acaba sistem, doğru raporlama yapan oyuncuların raporlarını "raporlayan buysa kesin doğrudur" mantığıyla değerlendiriyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PimpMyGuns -- 6 Nisan 2023; 10:7:20 >

• Bence bu tarz bir algoritma vardır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.