Şimdi Ara

LoL'de 850 saat..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LoL'de 850 saat harcamışım ve uzun zamandır oynamıyorum ortak. Ne kadar vakit kaybı dersen 35 güne denk geliyor. Hayatının 35 gününü sinirli, etrafına huysuzluk saçan bir asosyal insan olduğunu düşünün. Seni arayıp soran arkadaşlarına geri dönüp cevap bile vermiyorsun. Düşünebiliyor musun ortak? 2013'de ygs/lys yüzünden bırakmıştım. Hatta bazen kendime ödül diye 3-4 el ranked attığım oluyordu. Ona vakit harcayacağıma daha iyi bir yer kazanabilirdim. Oyun bağımlılığına gülüp geçiyor olabilirsiniz ama bir aynaya dönüp bakın ben nerdeyim, ne yapıyorum, bu ne hal diye
    Zaten lise bittikten sonra adam akıllı bir yer kazandığınızda hiç kafanıza takmazsınız. Aklınıza oyun nadiren gelir. LoL oynamak isterseniz de açarsınız yurdunuzda/evinizde oynarsınız. Hatta kyk gibi beleşe internet kullanabileceğin bir yurtta varsa ohhh misss otur oyna vizeler finaller gelene kadar.(kykdaki internet ızdırap be)

Şimdi bu saatte finallere çalışıyorum be forum moralim bozuk.

• kardeş alakası yok be,stresten saçmalamışsın bence bu hayatta bilgisayar oyununada gayet vakit kalıyor önemli olan bunun bir oyun olduğunun farkına varıp hayattaki önceliklerini ihmal etmeden oynamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

kardeş alakası yok be,stresten saçmalamışsın bence bu hayatta bilgisayar oyununada gayet vakit kalıyor önemli olan bunun bir oyun olduğunun farkına varıp hayattaki önceliklerini ihmal etmeden oynamak
    üniversiteyi kazan gerisi kolay demek en büyük yalan. ben bitirdim (sayılır) şu an ben daha büyük bi stress içindeyim ben de keşke üniversitedeki derslerime asılsaymışım diyorum şu an. yani zamanın kıymetini her zaman bilmek lazım ama yapamıyoruz orası ayrı tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoper0 -- 3 Ocak 2015; 5:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoper0

üniversiteyi kazan gerisi kolay demek en büyük yalan. ben bitirdim (sayılır) şu an ben daha büyük bi stress içindeyim ben de keşke üniversitedeki derslerime asılsaymışım diyorum şu an. yani zamanın kıymetini her zaman bilmek lazım ama yapamıyoruz orası ayrı tabi.

Şuanki amacım zaten 3 ortalamasını geçmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoper0

Alıntıları Göster
    Bilgisayar oynamasam da ders çalışmazdım. O dönemlerde boş boş oturmak dahi daha çekici geliyordu açıkçası. Küçüklükten kazandırılan bir şey bu ders sorumluluğu. Şimdi gene üniversitede iyi bir bölümdeyim. Arada keşke diyorum ders çalışıp çok daha iyisini yapabilseydim ama sonra düşününce gene çalışmazdım diyorum ki ünide de sadece final zamanları çalışıp 2.5 ortalamayla yürütüyorum . O sebeple oyun yıllarını da çöpe atmamak lazım. O dönemlerden tanıştığım ve reelde görüştüğüm adamlardan daha sıcak ve daha gerçekçi davranan çokça arkadaşım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8D8ACBB0

Bilgisayar oynamasam da ders çalışmazdım. O dönemlerde boş boş oturmak dahi daha çekici geliyordu açıkçası. Küçüklükten kazandırılan bir şey bu ders sorumluluğu. Şimdi gene üniversitede iyi bir bölümdeyim. Arada keşke diyorum ders çalışıp çok daha iyisini yapabilseydim ama sonra düşününce gene çalışmazdım diyorum ki ünide de sadece final zamanları çalışıp 2.5 ortalamayla yürütüyorum . O sebeple oyun yıllarını da çöpe atmamak lazım. O dönemlerden tanıştığım ve reelde görüştüğüm adamlardan daha sıcak ve daha gerçekçi davranan çokça arkadaşım oldu.

Alıntıları Göster
    Smurflerle beraber toplam 3452 saat harcamışım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Smurflerle beraber toplam 3452 saat harcamışım...

Vöh
  • nerden bakıyoruz

edit:2219 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medeniyetsiz -- 3 Ocak 2015; 7:30:23 >
  • Öh be kardeşim bu kadar asosyal olmayın nası oturuyosunuz bilgisayarın başında bu kadar

1540 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheddar Bob

Öh be kardeşim bu kadar asosyal olmayın nası oturuyosunuz bilgisayarın başında bu kadar

1540 saat
    1.497 hours
  • 26 gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

26 gün.
    nerden bakıyoruz
  • 1 el 1 saat sürdüğüne gore bilgisayar basinda 1 saat oturmusum
  • You've spent about 3.375 hours on League of Legends which means 141 days of your life.
    You are 1.018th on tr servers and 70.715th in the world.
  • Hangi siteden bakabiliyoruz
  • Genel cevap

wastedonlol.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

Genel cevap

wastedonlol.com
    1.195 saat iyiymiş farkında değildim hiç oynamaya devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DADC6FD9A

1.195 saat iyiymiş farkında değildim hiç oynamaya devam.

Alıntıları Göster
    You've spent about 1.258 hours on League of Legends which means 52 days of your life.
    You are 15.875th on TR servers and 1.458.886th in the world.
  • You've spent about 1.899 hours on League of Legends which means 79 days of your life.
    You are 7.241th on TR servers and 662.356th in the world.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.