Şimdi Ara

LoL 2013'de ALTIN ÇAĞINI YAŞAMIŞTIR ! (NOSTALJİ KONUSU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
6.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 ün de en iyi maçı clg-sk gamingtir

hayatımda canlı izlediğim en iyi espor maçı olabilir

tribünler falan yıkılıyo spikerler çıldırmış voyboyun teleport falan efsane yani

• aga be yaktım

• Sezon 5'ten sonraki her sezon oyunu daha da dibe çekti. Koca oyun sadece 20 hero arasında dönüyor.

• Oyunu bilmem de bu bölümdeki muhabbet ortamını özledim :/ 5-6 sene önceye kadar çok güzeldi burası. Arcane dizisi o dönemlerde çıkacaktı, burası yıkılırdı vallahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 23 Aralık 2021; 21:8:56 >
  • ben de 2012 ya da 2013 de başlamıştım. Daha güzeldi sanki,şimdilerde ise 3 yıl kadar bıraktığım oyunu; bot oyunları oynayarak kendimi alıştırmaya çalışıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt

TR serverinda oyuncu sayısı baya azalmış duyduğuma göre

• TITAN kullanıcısına yanıt
    dun 17 seviye hesapta 25dk mac bekledim, bulmadı ve bozdum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oynanmaz o zaman harbiden lol bitmiş

• Hayat bilgisayar oyunundan ibaret değil evet biliyorum ama harbiden hayatın eğlenceli olduğu zamanlardı bana göre 16 yaşındaydım

• Dün lol'ü yeniden yükledim ranked maç attım oyun hiç keyif vermedi mekaniklerde eskisi gibi değil silicem heralde

• donanımlıbarış kullanıcısına yanıt

Evet özellikle HKT (Haftalık Kafe Turnuvaları) riottan bir görevli gelirdi turnuva olurdu çok güzeldi lan :) duygulandım.

• Ben de oyuna 2013 yılında başladım. İlk denediğim hero Lee sindi ikinci q yu atmayı bilmiyodum felan :D :D Aşırı zevk alıyordum yahu. xPeke, Froggen, Dyrus daha neler neler.. Şimdi 2 oyun bile atmaya tahammül edemiyorum oyuncu kitlesi ve oyunun geldiği durum sebebiyle. O kadar gerizekalı şampiyonlar çıkıyor ki oyun oynanmıyor. Zeri diye bir şey çıkarmışlar hero hem hayvan gibi vuruyor hem yakalanmıyor. Ölümüne koşuyor ve zıplıyor. Böyle saçmalıklar bezdirdi.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    2 ay sonra gördüm mesajınızı hocam:)

evet azalmış hatta bitme noktasında sanırım. Çok geç buluyor oyunları.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt

2014'ten Glandal ile fotoğrafım hala duruyor, güzel günlerdi.

• Brotha B kullanıcısına yanıt

Lan ben o adamı unutmuştum şimdi hatırladım. O da gelmişti bizim internet cafeye :) arcade sona, riot graves falan dağıtmışlardı. O ara #KelKodVer muhabbeti vardı :D

• 2013 DHLOL'ünden olanlar var mı ya aranızda.

Şakacı Şako buildi, sıçan Diana ve bissürü saçma-eğlenceli anlar  

• gözyaşı pıt

• 13 14 15 efsanedir benim için. Lise 3 de bıraktım. Şuan geri başladım gibi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecenin bi yarısı eski konularıma bakarken geldim buraya. 2013'te Yasuo tek atıyor, yeni çıkan herolar ilk 2 ay hep op oluyor diye ağlaşıyormuşuz. Bir oyunda 8 senede hiç mi bir şey değişmez  2 buçuk yıl oynadıktan sonra 2015 sonunda bıraktım bu lanet oyunu ama ilk posttaki o eski client ve eski Ryze'ı görünce bi fena oldum  Harbi çok iyi günlerdi de kıymetini bilememişiz. Oyun değil de o yılların güzelliğiydi aslında efsane olan. Eğer biri şu oyunun 3. veya 4.sezondaki halini pvp server tarzı bir şey haline dönüştürürse ağlayarak gece gündüz oynarım abartmıyorum. Silence'ı olan ve tek atan LeBlan, Kassadin ve Talon.... Oyuna 2014 sonrasında başlayanların asla tadamayacağı zevkler.

Edit: Bu oyuna olmuş lan böyle. Herkes tek atıyor, hala oynayanlara allah sabır versin. Eskiden tekleyen belli başlı herolar vardı kafalarına stun'ı çakıyordun mal gibi kalıyorlardı. Gördüğüm kadarıyla strateji falan kalmamış ve oyun kim önce tekleyecek yarışına dönmüş. Resmen oyunlar seçim ekranında kazanılıyor ya da kaybediliyor. Az nostalji olsun diye 2-3 oyun oynayasım gelmişti de 2-3 video izledim vazgeçtim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 24 Mart 2022; 3:47:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.