Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z2300 yuzu soledımde arkadasa getırcek cumartesi hava kotu olmassa artık ama kafam bunda kaldı Altec Lansing MX5021 bu nası bısh acaba z2300 kadar guclumudur
  • z2300'den daha güçlü bir 2.1 set ben bilmiyorum ancak bu altec lansing 90 rms ki 2.1 sistem için bu bile oldukça yüksek ve de uydularının ses kalitesi z2300'den daha iyi
  • film ve oyunlarda kalitesi tartışılmaz z2xxx serisinin müziklerde sanki biraz daha geniş bir alana ihtiyacı varmış gibi geliyor bana odalar ufak gelio ona salon istiyor.
  • Aynen dediğin gibi, benim komşu derdim olmadığı halde sesi hiç sonlandıramıyorum odamda. Daha büyük bir alan lazım, salon gibi, ama seti salona taşısam bu sefer bu yaşıma rağmen bizimkiler evden atar beni.
    quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

film ve oyunlarda kalitesi tartışılmaz z2xxx serisinin müziklerde sanki biraz daha geniş bir alana ihtiyacı varmış gibi geliyor bana odalar ufak gelio ona salon istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Aynen dediğin gibi, benim komşu derdim olmadığı halde sesi hiç sonlandıramıyorum odamda. Daha büyük bir alan lazım, salon gibi, ama seti salona taşısam bu sefer bu yaşıma rağmen bizimkiler evden atar beni.
    quote:

film ve oyunlarda kalitesi tartışılmaz z2xxx serisinin müziklerde sanki biraz daha geniş bir alana ihtiyacı varmış gibi geliyor bana odalar ufak gelio ona salon istiyor.

• okadar konustum monustum ama gittim bugun almaya gittim dinledim goldda z5500 leri manyaktı fiyatida manyakti neyse dedim gittim vatana orda z2300 u gordum hasta oldum kucucuk kolonlardan cıkan sees aşiri net ve accayip guzeldi hic dusunmeden aldım kasaya gittim12 taksit yaptım ve aldım sonra eve geldim kutu okadar guzeldiki yirtmaya kiyamadım narin ver yavaşşşşşca cikarttim ve 2 tane kolonu cıkarttım en son subbı cıkarttım sub kocamandı tam istedigim gibi taktım subıı taktım kolonları yarısına kadar actım ses ve kolon manyaktı adeta ev iinliyordu ve dediniz dogru daha genis alan lazım sses odamın ıcını doldurdu yarısına kaadar actıgımda ve ses kalitesi hic bozulmadi 2,1 alıcaklar ve az yer kaplayıp cok iş gorsun diyen arkadaşşşşlar z2300 iiyi bir secim olucaktırrrrr ve resmidee koydum suber bir urun 200 watt RMs guucuu var kucukler 80watt gucunde 120 watt DA Subbbb

• buda farkli bir ACİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: B_R_N_T_

buda farkli bir ACİ

Güle güle keyifle kullanmanı diliyorum
    Bence masanın altından çıkartmalısın wooferı,uğultu yapar,daha uygun bir yerin varsa masanın altının dışında başka bir yerde daha uygun olacaktır
    Ama akustiği bilemem tabii bulunduğu ortamda,eğer masanın altında memnunsan orda kalabilir,ama çoğunlukla böyle kapalı alanlara konulan wooferlar uğuldama yapar vs...
    Tekrar iyi günlerde kullan,hayırlısı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affan -- 29 Ocak 2006 16:11:33 >

• cikarticam bi zaman sonra babamın haberi yok ondan ole koydum cokta buyuk disari koysam ne zaman aldın diycek anlatana kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • @B_R_N_T_ , öncelikle setin hayırlı olsun, güle güle kullan.
    Biz diyoruz zaten z2300 bu işin, 2.1in en iyisidir, alan pişman olmaz diye, tekrar tebrikler.
    Bence de uygun ilk fırsatta sub'ı ordan çıkarıp daha geniş bir yere koy. Hatta şimdiden sub'ın hava deliğini yana, ses sürücüsünün de açık yere bakacak şekilde biraz kenara doğru yerleştirmeni öneririm.
    Yani hava deliğinin önü açık kalsın, bass sürücüsünü de sana doğru çevirmiş ol. Böylece daha iyi bass sesi alırsın. Önemli olan bass sürücüsünün önünün ve hava deliğinin açık olması. İlerde sub'ı sağ köşede bir yere koyman çok daha güçlü ve daha tatlı bir ses almanı sağlayacaktır. Kolay gelsin. İşin zor, babayı ikna edecen felan..

• Package Contents

* Speakers:
    o 2 satellites
    o 1 subwoofer
    * Cables included:
    o Power cord
    o Color coded audio cables
    * SoundTouch™ wired remote control
    * 2-year limited warranty
    * User's manual
    * Video game console adapter burda cikan seylerden bahsetmek istiyorum bunun kablosuz kumandasımı var bende cıkmadıda * SoundTouch™ wired remote control

• BU SUB ICIN YETERMI Wolverine ?????? BOSLUK OLARAK
  • quote:

Package Contents

* Speakers:
    o 2 satellites
    o 1 subwoofer
    * Cables included:
    o Power cord
    o Color coded audio cables
    * SoundTouch™ wired remote control
    * 2-year limited warranty
    * User's manual
    * Video game console adapter burda cikan seylerden bahsetmek istiyorum bunun kablosuz kumandasımı var bende cıkmadıda * SoundTouch™ wired remote control

wired dediği kablolu oluyor, wireless deseydi sen haklı olurdun, kablosuz olurdu.

• Şu anki yeri mükemmel. Daha iyi bir yer bulamazdın. Şu an çok daha farklı ve güçlü bir bass sesi gelmesi lazım. Sub'ın altındaki zemin ne bu arada? Olmazsa ilave olarak sub'ın altına küçük bir paspas da koyabilirsin. Kablolu kumandasını da sub'ın arkasından masaüstüne aldın mı tamamdır.
    quote:

BU SUB ICIN YETERMI Wolverine ?????? BOSLUK OLARAK
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Şu anki yeri mükemmel. Daha iyi bir yer bulamazdın. Şu an çok daha farklı ve güçlü bir bass sesi gelmesi lazım. Sub'ın altındaki zemin ne bu arada? Olmazsa ilave olarak sub'ın altına küçük bir paspas da koyabilirsin. Kablolu kumandasını da sub'ın arkasından masaüstüne aldın mı tamamdır.
    quote:

BU SUB ICIN YETERMI Wolverine ?????? BOSLUK OLARAK

ALDIM BABA SUBB IN ALTINDAKİ ZEMİN HALİFLEX MİDİR NEDİR KOMPLE HALİ VAR ONUNALTINDADA PARRKE ZEMİN VAR

• Hatta sana bir deneme yapmanı önereyim.
    Sub'ın olduğu köşenin çapraz karşısına geç, mesela sub odanda sağ ön taraftaysa sol arka kısma git ve çalan bass sesi yüksek olan bir şarkıyı bir de burdan dinle.
    Bass sesinin en güçlü olduğu yer odada burasıdır.
    En zayıf olduğu yer de odanın tam ortasında ayakta dur. Nerdeyse bass sesi tamamen kaybolur.
    Bunlar tamamen normal.
    Masaya yakınsan gerçekten güçlü bir bass sesi gelmesi lazım.
    Bir de oturduğun yeri odanı tam ortalayarak geriye gidersen, yani arkaya yaklaşırsan da iyi bir bass sesi gelmesi gerekir.
  • AYNEN DEDİGİN GİBİ
  • Tamam o zaman. Setinle keyifli anlar dilerim. Olayı bitirmişsin. Bu mudur, budur.
    quote:

ALDIM BABA SUBB IN ALTINDAKİ ZEMİN HALİFLEX MİDİR NEDİR KOMPLE HALİ VAR ONUNALTINDADA PARRKE ZEMİN VAR
  • Hayırlı olsun güle güle kullan dicem ama zaten gülerek kullandığını tahmin etmek hiçte zor deil
    Şunuda yazmadan geçemiyeceğim logitech Z serisine sahipseniz eğer hiçbir mağazada(vatan , gold , teknosa etc. ) multimedia müzik sistemlerine bakmazsınız bilirsinizki en ii si zaten sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 29 Ocak 2006 19:41:21 >
  • quote:

Hayırlı olsun güle güle kullan dicem ama zaten gülerek kullandığını tahmin etmek hiçte zor deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_N_T_ -- 29 Ocak 2006 18:06:01 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.