Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hoolees, videodaki earthquake değil dimi?

Kesinlikle deneyeceğim hocam 250 liraya falan sıfır gibi bulsam affetmicem z2300'ü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın aleykum arkadaşlar z2300 ün kolonları iptal edip yerine önerebileceğiniz 1+1 raf tipi hoparlör ne önerirsiniz. Sizce aktif olarak 1+1 alıp sadece z2300ü sub olarak kullanmak mı daha mantıklı yoksa normal alıp direk kendi uydularının yerine mi bağlamak mı daha mantıklı. Ayrıca sub a bağlayacağım hoparlörlerin ohm değerinin farklı olması sorun yaratır mı acaba? Son olarak hepsini unut direk thx550uydusu al diyen varsa ve elinde olup satmayı düşünen varsa pm atarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan varsa alırın

• quote:

Orijinalden alıntı: UgurSgs

Selamın aleykum arkadaşlar z2300 ün kolonları iptal edip yerine önerebileceğiniz 1+1 raf tipi hoparlör ne önerirsiniz. Sizce aktif olarak 1+1 alıp sadece z2300ü sub olarak kullanmak mı daha mantıklı yoksa normal alıp direk kendi uydularının yerine mi bağlamak mı daha mantıklı. Ayrıca sub a bağlayacağım hoparlörlerin ohm değerinin farklı olması sorun yaratır mı acaba? Son olarak hepsini unut direk thx550uydusu al diyen varsa ve elinde olup satmayı düşünen varsa pm atarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Aktif 1+1 ve z2300 sub ikilisi kullanimi zordur her muzik turune gore surekli dengeyi tutturmak iskence,denedim ordan biliyorum.

Sana tavsiyem megaworks hoparlorleriyle kullanman,uyum sagliyorlar,voltaj ve ses rengi anlaminda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Selamın aleykum arkadaşlar z2300 ün kolonları iptal edip yerine önerebileceğiniz 1+1 raf tipi hoparlör ne önerirsiniz. Sizce aktif olarak 1+1 alıp sadece z2300ü sub olarak kullanmak mı daha mantıklı yoksa normal alıp direk kendi uydularının yerine mi bağlamak mı daha mantıklı. Ayrıca sub a bağlayacağım hoparlörlerin ohm değerinin farklı olması sorun yaratır mı acaba? Son olarak hepsini unut direk thx550uydusu al diyen varsa ve elinde olup satmayı düşünen varsa pm atarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Aktif 1+1 ve z2300 sub ikilisi kullanimi zordur her muzik turune gore surekli dengeyi tutturmak iskence,denedim ordan biliyorum.

Sana tavsiyem megaworks hoparlorleriyle kullanman,uyum sagliyorlar,voltaj ve ses rengi anlaminda.

Teşekkür ederim hocam cevabın için. Megaworks uydusu arıyorum ama bulamıyorum. Elinde olup satmayı düşünen varsa alırım.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam cevabın için. Megaworks uydusu arıyorum ama bulamıyorum. Elinde olup satmayı düşünen varsa alırım.

Megaworks uydusu sart degil 6-8 ohm araliginda 4" 40watt civari markasi belli herhangi bir uydu takimiyla surebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Megaworks uydusu sart degil 6-8 ohm araliginda 4" 40watt civari markasi belli herhangi bir uydu takimiyla surebilirsin.

Hocam işte markası belli ne olabilir o kafamı karıştırıyor :) araştırıyorum ama bulamadım bir türlü uygun bir çift hoparlör . Sizin önerebilieceğiz bu işini görür dediğiniz megaworks dışında var mıdır hocam. Pasif 1+1 de olabilir

• arkadaşlar merhaba, ben z2300 de Vestel Slim Towers 11 ın iki kulesini kullansam nasıl olur ? Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda)
  • s750 uydusu bulamıyorum bir türlü
  • Megaworks uydusu da bulamıyorum

Bir de aklıma z906 uydusu takmak geldi ona da çifti 100 lira diyor biri uyar mı uymaz mı onu da bilmiyorum. Kalitesi nasıldır falan aklımda deli sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest-274 -- 23 Mart 2017; 17:53:31 >
  • arkadaşlar bana komple kumanda lazım nerden bulabilirim
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    http://m.ebay.com/itm/262904692007

Burada var ama pahalı biraz hocam. Ama x540 kontrol pord u da olur diye düşünüyorum. Bir yerde görmüştüm adam z623 un iki uydusunu iptal etmiş iki tane z5500 uydusu takmış ve x540 kontrol oldu takmıştı. Sen de Boyle bir kombinasyon yapabilirsin

• satılık z2300 arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonesthrow

quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

satılık z2300 arıyorum.

Elimde 1 adet mevcuttur.

aldım kardeş
  • beyler z2300 ün kontrol paneli bozuldu. yenisini alabileceğim veya onarabilecek bir yer biliyor musunuz
  • İlgilenen varsa forumun ikinci el bölümünde çok temiz, kutulu, sıfır gibi cihazımı satıyorum.

• 240a sattim,tek hoporloru yok.tek giris çalışıyir.iyi fiyat mi

• Bende hiç kullanmadan satıyorum

• İzmirden satan varsa alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bnde z 2300 varda kumandası bozulmuştur kumandasız çalışmıyor açılmıyor kumanda şart çünkü power tuşuda ordaydı açma kapama tuşu o yüzden ben fazla anlamadığım için nasıl tekrardan çalıştarabilriz ne yapmak lazım çözümler nelerdir
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.